Přejít na obsah


Fotka

GPS MAZE EUROPE


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
105 odpovědí na toto téma

#81 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 0:05

Vzhledem k tomu, že ještě nemám zalogované ani to, co dcera pilně zapsala na GeoMDŽ v březnu a při dalších příležitostech, jsem velice rychle dospěla k závěru, že už si zapisuji máloco ( a to ještě různé papírky ztratím ) - většinou jen prohlížím, sem tam zaloguji nějaké auto.....ale už několikrát se zklamaný majitel opakovaně ptal, proč si jeho cestovatele nezapíšu - i na ME. Snažím se vysvětlit, že si věc radši prohlédnu, ale zapisovat a přepisovat do počítače už mě neláká...Řadu eventů bych místo zábavy s ostatními jen "PROZAPISOVALA" a to snad není účel eventu?
  • 0

#82 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 5:27

zvedavkanocni napsal/a:
.....ale už několikrát se zklamaný majitel opakovaně ptal, proč si jeho cestovatele nezapíšu...


Taky už jsem pár takových podivínů urazil. Pamatuju si třeba živě na chlápka na eventu v Drážďanech. Dvě stě kilo živé váhy, v ruce pytel s coiny. A jestli se prý nechci podívat... Tak jsem vytáhnul z pytle ten největší a nejzajímavější coin, potěžkal ho, řekl hm, pěkný a zase ho dal zpátky do pytle a dál se o něj nezajímal. Tak mi začal cpát papírek s předtištěnými kódy celého pytle :-) Nechtěl jsem ho, tak se urazil a odešel.
  • 0

#83 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 10 září 2013 - 6:45

Smrk napsal/a:

Aranyafëa napsal/a:
Ted jsem dologoval cíc jak 130 brouků a koinů... už nikdy víc! Příště si jen vybírám nejlepší kousky.


Tak naštěstí jsem tomuto nepropadnul. Loguju jen to, co najdu v keších nebo má u sebe někdo, kdo se mnou jde na keše. Ale když jsem viděl ty maniaky obíhající auta a fotící jeden coin po druhém tak hustě, až jsem se k vitrínám ani nedostal, bylo mi jich spíš líto... představil jsem si je, jak spí na klávesnici...

baba. Ale mě bylo líto mě, že jsem si je vlastně nemohl ani pořádně prohlédnou. Myslim, že bych některé ocenil víc, než spousta těch opisovačů. Ale abych se tam nějak tlačil to zase ne....
  • 0

#84 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 9:47

Smrk napsal/a:
......
Tak mi začal cpát papírek s předtištěnými kódy celého pytle :-) Nechtěl jsem ho, tak se urazil a odešel.


A co by se Ti stalo, kdyby jsi si ten papírek pečlivě uložil a poděkoval ?

Zahodit ho můžeš, klidně, až doma, ne ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#85 docile

docile

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 9:51

kolombo napsal/a:

Smrk napsal/a:
......
Tak mi začal cpát papírek s předtištěnými kódy celého pytle :-) Nechtěl jsem ho, tak se urazil a odešel.


A co by se Ti stalo, kdyby jsi si ten papírek pečlivě uložil a poděkoval ?

Zahodit ho můžeš, klidně, až doma, ne ?


Jenomže problém je v tom, můj drahý Kolombo (nebo to byl původne Watson?), že stejně jako někteří prožívají odlovy keší, zapisování mincí a statistiky čehokoliv, tak druhá skupina zase intenzivně prožívá svoje nelovení, nezapisování si mincí, ignorování suvenýrů, serií a vůbec. Každý přece musí vědět, že oni tohle NEDĚLAJÍ.
  • 0

#86 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 10 září 2013 - 9:56

hlavně teda nevim, proč by si ten papírek bral jen proto, že mu ho někdo dává. Předpokládám, že Smrk dopředu nevěděl, že tím toho člověka urazí. jinak by si mo možná i vzal. Rozhodně mu nechtěl nějak ublížit. To, že to toho chlapíka naprudilo je spíš jeho než Smrkův problém.
  • 0

#87 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 10:26

Paprikasi napsal/a:
hlavně teda nevim, proč by si ten papírek bral jen proto, že mu ho někdo dává. Předpokládám, že Smrk dopředu nevěděl, že tím toho člověka urazí. jinak by si mo možná i vzal. Rozhodně mu nechtěl nějak ublížit. To, že to toho chlapíka naprudilo je spíš jeho než Smrkův problém.


Upřímně řečeno jsem podle jeho vehemence cpaní mi těch coinů tušil, že ho nakrknu a ten lístek jsem si nevzal právě proto :-) Vlastně jsem mu dal najevo, že pohrdám jeho pytlíkem :-) :-)
  • 0

#88 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 10 září 2013 - 10:34

tak to sem se v tvých motivech tedy přepočítal... uznávám svůj omyl.
  • 0

#89 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 10:45

Paprikasi napsal/a:
tak to sem se v tvých motivech tedy přepočítal... uznávám svůj omyl.


Podcenil jsi temnou stranku uberkacera. ;)
  • 0

#90 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 10:46

Slanecek napsal/a:

Paprikasi napsal/a:
tak to sem se v tvých motivech tedy přepočítal... uznávám svůj omyl.


Podcenil jsi temnou stranku uberkacera. ;)


No kdybyste viděli toho dvoumetrákového Sasíka s tričkem a bermudami velikosti double XXXXL a lesknoucí se mastnou pleší, taky byste neodolali pokušení ho popíchnout :-) :-)
  • 0

#91 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 11:48

Aranyafëa napsal/a:
Ted jsem dologoval cíc jak 130 brouků a koinů... už nikdy víc! Příště si jen vybírám nejlepší kousky.


Loguju jen to, co najdu v keši anebo vidím někde po cestě.. na tričku ,batohu. I tak toho bylo k vidění hodně, ale přemýšlím, že to přehodnotím fakt jen na to, co najdu v keši. Protože přijít na event, vyfotit si 1000 coinů a pak týden logovat.. to mi zkazí přehled o tom, co mi vlastně prošlo rukama ;)
  • 0

#92 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 11:52

Jinak měla jsem na řetízku malý coin (čtyřlístek) a zastavili mě cca 3 lidi, co si chtěli vyfotit moje prsa :D Docela potěšilo a nebránila jsem jim, ale jinak to nikomu moc necpu, takže ho má zalogovaných cca 3 lidi ;)
  • 0

#93 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 21:55

Asi trochu zbytečné ptát se, jestli zbyly nějaké MAZE coiny a další věci, co? :)
  • 0

#94 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 10 září 2013 - 21:57

KulisekW napsal/a:
Asi trochu zbytečné ptát se, jestli zbyly nějaké MAZE coiny a další věci, co? :)


MAZE coiny určitě nejsou. Už jen "černý trh" :)
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#95 CAGeo.cz

CAGeo.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 22:00

Coin opravdu neni zadny, ale zvazujeme dorazbu - pokud tedy bude dostatecny zajem. Ucastnici MAZE se to dozvi pomoci Announcementu a prihodime i odkaz sem na gc.cz...
  • 0

#96 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 22:04

CAGeo.cz napsal/a:
Coin opravdu neni zadny, ale zvazujeme dorazbu - pokud tedy bude dostatecny zajem.
Ucastnici MAZE se to dozvi pomoci Announcementu a prihodime i odkaz sem na gc.cz...

Tak doufám, že bude :)
  • 0

#97 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 16 září 2013 - 6:51

Chtěl jsem se zeptat na všechny ty cestovatele, které jsou stále v inventáři eventu. Ono tam bylo nějaké místo, kam je lidi dávali (podobně jako ta figurína na ME)? Nebo je to jenom přestupní stanice a předávali si je mezi sebou? Já jenom, že tejden po konci tam je pořád 72 kusů (bohužel mezi nima i jeden můj). Zdá se mi divný, že by tolik lidí ještě nelogovalo...
  • 0

#98 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2013 - 7:26

Paprikasi napsal/a:
Chtěl jsem se zeptat na všechny ty cestovatele, které jsou stále v inventáři eventu. Ono tam bylo nějaké místo, kam je lidi dávali (podobně jako ta figurína na ME)? Nebo je to jenom přestupní stanice a předávali si je mezi sebou? Já jenom, že tejden po konci tam je pořád 72 kusů (bohužel mezi nima i jeden můj). Zdá se mi divný, že by tolik lidí ještě nelogovalo...

Co vím, byl na konci dřevěný mlýn (?), kde jsme jeden geocoin našli.
  • 0

#99 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2013 - 7:32

No tak nelogoval jsem např. já, čili potud vsjo normalno, takových ještě bude víc. Ale s mým logem se situace tvoje nezmění, neb žádnou putovní věc jsem nepřinášel ani neodnášel.
  • 0

#100 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 16 září 2013 - 7:34

No jasně, že pár lidí asi ještě nelogovalo. Ale že by to byli zrovna ty lidi, který ty TBčka a coiny přenášeli - to je mi divný.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama