Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.9

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
132 odpovědí na toto téma

#1 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 9:15

Uzral cas na malou aktualizaci: * Podpora nového URL na geocache * Úprava cachemapy pro nový vzhled Googlemap. * Vylepšena práce s limity Geocaching Live * Nová funkce „Aktualizovat vlastní nálezy“. * Oprava zobrazení GPS Maze ikony. * Zrušen import HTML se seznamem keší. * Drobné úpravy v GUI programu.


Tento příspěvek byl upraven od HaLuMa: 21 říjen 2013 - 17:31
pridan stitek

  • 0

#2 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 10:03

Tak jsem si pro oba účty co spravuji nechal provést základní aktualizaci, abych se přesvědčil že je to správně uživatelsky nezávislé :) a je to samozřejmě v pořádku. Jen by mne zajímalo, co se změnilo v té Cachemapě (Google mapy používám jen oriantačně, většinou připínám na jiné). A taky kde se podporuje to "nové" URL... Jo, a vidím, že poslední chybu co jsem hlásil včera jsi ještě nestačil zpracovat.
  • 0

#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 10:07

Cachemapa - google zacal podporovat novy vzhled, takze krome novych mapovych podkladu treba ukradl vsem ikonkam jejich stiny... i ny a jinych mapach. A chtelo to znopvyu poupravit vzhled ovladacich prvku, treba aby vybiratko mapoveho podkladu bylo sirsi nez standardne, a tak. Nove URL se podporuje pri zachytavani clipboardu. A jakou chybu mas na mysli?
  • 0

#4 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 10:24

HaLuMa napsal/a:

A jakou chybu mas na mysli?


Přidán 28.08.2013 15:51

Když už se na země narazilo, tak si mi daří nasimulovat problém o kterém jsem kdysi psal, a sice že se stát špatně zapamatovává.

1) Použiji filtr "Vše", nastavím tam nějaký stát, třebas Itálii a uložím jako "Vše IT"
2) Filtr "Vše IT" použiji - vše je v pořádku.
3) Znovu zvolím filtr "Vše", otevřu a nastavím si tam jinou zemi, třebas Francii. Nic neukládám, filtr zavřu OK a eventuelně podle něj načtu (není nutné)
4) Znovu otevřu filtr "Vše IT" - a hle, je tam Francie (tedy ne jenom použít, ale otevřít pro nastavení)!


To je činnost, kterou často provádím při přípravě cestovní databáze kam si exportuju kraje / země okolí kam pojedu.
  • 0

#5 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 10:35

Díky za novou verzi, už jí testuji na mobilní instalaci :-)

Mám drobnost:

Používám u keší na webu gc.com Personal Cache Note. A když ji chci překopírovat do poznámek u keše, tak musím nejdříve do TAG a pak teprve do změn na keši. Nešlo by pro TAGy udělat taky jednu záložku v kontextovém menu změnit bod ?? Nebylo by nutné to tam měnit, ale možnost vykopírovat Personal Cache Note by se hodila. Prostě za Dlouhý popis ještě přidat TAGy.

Díky :-)

PS: Nepřestávám chválit to vylepšení, kdy si GG pamatuje přístupy k serveru z více počítačů :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#6 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 10:39

Super. Na araratu uz to gord rozjel, takze jsem z vetsi casti bez prace:D Ale Valicek bude mit zase jednou co fotit :D
  • 0

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 10:49

kolombo napsal/a:
Používám u keší na webu gc.com Personal Cache Note. A když ji chci překopírovat do poznámek u keše, tak musím nejdříve do TAG a pak teprve do změn na keši. Nešlo by pro TAGy udělat taky jednu záložku v kontextovém menu změnit bod ?? Nebylo by nutné to tam měnit, ale možnost vykopírovat Personal Cache Note by se hodila. Prostě za Dlouhý popis ještě přidat TAGy.


Ted jsem to nejak nepobral. Mluvis o prenosi z GG na web, nebo z webu do GG? Davat neco do editacniho dialogu jen pro cteni, to mi moc smysl nedava. Proc nedas na kesi enter a nevykopirujes to z listingu kese, kde mas ty tagy hned na zacatku? Nebo jsem mimo?
  • 0

#8 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 10:59

Hlasim ze v nove verzi uz funguje zobrazovani mapy pod Linuxem. Dekuji za opravu :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#9 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 11:01

HaLuMa napsal/a:

kolombo napsal/a:
Používám u keší na webu gc.com Personal Cache Note. A když ji chci překopírovat do poznámek u keše, tak musím nejdříve do TAG a pak teprve do změn na keši. Nešlo by pro TAGy udělat taky jednu záložku v kontextovém menu změnit bod ?? Nebylo by nutné to tam měnit, ale možnost vykopírovat Personal Cache Note by se hodila. Prostě za Dlouhý popis ještě přidat TAGy.


Ted jsem to nejak nepobral. Mluvis o prenosi z GG na web, nebo z webu do GG? Davat neco do editacniho dialogu jen pro cteni, to mi moc smysl nedava. Proc nedas na kesi enter a nevykopirujes to z listingu kese, kde mas ty tagy hned na zacatku? Nebo jsem mimo?


Protože právě tohle zobrazení keše načítá z webu obrázky a další věci a je docela pomalé, to prakticky nepoužívám.

Přijde mi, že by tam ta záložka s TAG být mohla, nebo by se tam alespoň mohla zobrazovat uživatelská poznámka u keše. Pokud by to šlo editovat, tak jedině dobře, ale zrovna u téhle poznámky by to, nejspíše, vedlo k jinému znění na webu a v GG.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#10 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 11:17

kolombo napsal/a:
Používám u keší na webu gc.com Personal Cache Note. A když ji chci překopírovat do poznámek u keše, tak musím nejdříve do TAG k


Ty si dáváš poznámky do TAGu ? To mi přijde opravdu velmi nepraktické. Špatně se s tím zachází, v terénu taky asi obtížné. Přitom jak u keše, tak u waypointu GeoGet umí přidávat poznámky (v tom okně "Změnit bod" je to třetí záložka, a to samé můžeš vidět / opravit při rozkliknutí keše v okénku dole (vedle toho je čudl "Uložit"). A navíc, když už tu keš rozklikneš, tak údaje z TAGů jsou taková titěrňoučké, kdežto tahle poznámka je zobrazena normálním písmem hned vedle mapek úvodních souřadnic. Obdobně poznámky u waypointů jsou zobrazeny na obdobném místě u waypointů.
  • 0

#11 Gelda

Gelda

    Gelda

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 11:20

Pri stahovani kesi v okoli bydliste mi po 50 stazenych kesi skoci hlaska (viz. screen nize). Chyba je na GC.com nebo v GeoGetu? U verze 2.7.8 jsem hlasil podobnou chybku, akorat u stahovanych vlastnich kesi.

https://www.dropbox....1832v2x/img.jpg
  • 0

#12 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 11:47

On tou poznamkou myslel poznamku zapsanou na serveru. Ta se skutecne ulozi do tagu a nema nic spolecneho s poznamkou u kese nebo u WP zapsanou pres GG.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#13 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 12:12

kolombo napsal/a:
Protože právě tohle zobrazení keše načítá z webu obrázky a další věci a je docela pomalé, to prakticky nepoužívám.


??? Listing se ukaze hned a obrazky se nacitaji na pozadi.. a okno muzes klidne zavrit driv, nez se vsechny natahnou. Takze nechapu, co je na tom pomale?
  • 0

#14 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 12:20

HaLuMa napsal/a:

kolombo napsal/a:
Protože právě tohle zobrazení keše načítá z webu obrázky a další věci a je docela pomalé, to prakticky nepoužívám.


??? Listing se ukaze hned a obrazky se nacitaji na pozadi.. a okno muzes klidne zavrit driv, nez se vsechny natahnou. Takze nechapu, co je na tom pomale?


No, nejrychlejší by bylo, kdyby se ta poznámka rovnou přenášela do záložky personal note :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#15 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 12:32

Vylepšena práce s limity Geocaching Live

Přestalo fungovat počítání volných pozic (Zbývá) na aktualizaci. Vložím novou keš (GC kód), pravým tlačítkem zavolám plnou aktualizaci (plný listing), svítí limit 6000. Po dokončení importu pořád zbývá 6000.
  • 0

#16 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 12:58

To neni chyba Geogetu. Ja jen vracim to, co mi rekne API. A jak jsem si ted overil, v APi se ten limit nejak zrovna neodecita. Patrne to bude souviset i s tim problemem Geldy... proste gc.live ma zrovna nejaky vetsi problem. S novou verzi Geogetu to ale nesouvisi.
  • 0

#17 Gelda

Gelda

    Gelda

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 13:07

HaLuMa napsal/a:
To neni chyba Geogetu. Ja jen vracim to, co mi rekne API. A jak jsem si ted overil, v APi se ten limit nejak zrovna neodecita. Patrne to bude souviset i s tim problemem Geldy... proste gc.live ma zrovna nejaky vetsi problem. S novou verzi Geogetu to ale nesouvisi.


Zkousel jsem i stahovani vlastnich nalezu a aktualizaci vsech kesi v Olomouckem kraji (cca 2000 kesi) a vse jede bez problemu. Jen to stahovani okolo zadaneho bodu dela problemy.
  • 0

#18 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 13:09

Nešla by udělat filtrace podle typu logu u stahování/aktualizace nálezů? Takhle mi to importuje i keše, kde mám třeba Write Note.
  • 0

#19 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 13:30

Gelda napsal/a:
Zkousel jsem i stahovani vlastnich nalezu a aktualizaci vsech kesi v Olomouckem kraji (cca 2000 kesi) a vse jede bez problemu. Jen to stahovani okolo zadaneho bodu dela problemy.


Ona se jinde tato konkretni funkce vubec nepouziva, takze neni duvod, aby to jinde zlobilo.
  • 0

#20 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 13:31

Pe_Bo napsal/a:
Nešla by udělat filtrace podle typu logu u stahování/aktualizace nálezů? Takhle mi to importuje i keše, kde mám třeba Write Note.


Sla, ale me se do toho vubec nechce.
  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama