Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.9

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
132 odpovědí na toto téma

#41 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2013 - 10:55

Podivam se na to nekdy vecer nebo o vikendu - jak bude cas.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#42 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2013 - 11:48

globusman: zkus nejdriv nainstalovat vsechno, krome toho, co je v sekci "Rozsireni statstik pro ggstat".
  • 0

#43 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2013 - 12:45

Se mě zdá, nebo je ararat přetížen?
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#44 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2013 - 22:28

tezko rict, nemel zase NIX nejaky vypadek?
  • 0

#45 chameleonici

chameleonici

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2013 - 7:36

HaLuMa napsal/a:

Pe_Bo napsal/a:
Nešla by udělat filtrace podle typu logu u stahování/aktualizace nálezů? Takhle mi to importuje i keše, kde mám třeba Write Note.


Sla, ale me se do toho vubec nechce.


To je škoda, já bych byl taky pro.
  • 0

#46 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2013 - 9:20

Já jsem zase rád, že mám v terénu k dispozici všechny moje záznamy
  • 0

#47 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2013 - 13:34

Ahoj, měl bych dotaz. Na GC.com jsem si smazal log na jedné keši, ale při generováni statistik (nebo že by něco špatně v AutoStatu? ) mi to generuje stále jednu keš navíc..... Tedy profil ukazuje dejme tomu 1200 keší, ale statistiky 1201, tedy +1 smazaná. Čím vše vrátím do normálu? Zkoušel jsem opravu databáze (oprava vadných logů, kontrola integrity databáze, odstranit špatné waypointy, oprava opuštěných záznamů, obnovení pomocných informací, vacuum databáze), ale stále nic. :( Díky za radu.
  • 0

#48 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2013 - 14:34

Ještě bys mohl zformátovat disk, vyhodit počítač z okna, nechat ho přejet buldozerem a zbytky spálit. :D Ale vážně. V databázi máš stále keš s nálezem. Nová aktualizace nálezů aktualizuje jen nalezené keše. Ta jedna tam zůstává a není to žádná neintegrita nebo jiná vada. Prostě té keši ručně zruš nález nebo celou keš jednoduše smaž z databáze - volbou trvale odstranit (nebo tak nějak).
  • 0

#49 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2013 - 21:01

Kire, to ještě nevíš, že tyto varianty už jsem také zkoušel. :D Ale vyřešeno, jak elegantní. Díky. ;)
  • 0

#50 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 6:21

Pe_Bo napsal/a:
Nešla by udělat filtrace podle typu logu u stahování/aktualizace nálezů? Takhle mi to importuje i keše, kde mám třeba Write Note.


A cemu to vadi? Databaze se tim urcite problem mit nebude. Tech par logu navic ji urcite nijak neublizi.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#51 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 6:26

Rozic napsal/a:
Kire, to ještě nevíš, že tyto varianty už jsem také zkoušel. :D
Ale vyřešeno, jak elegantní.
Díky. ;)


Tak to napis i ostatnim, jak jsi to vyresil, at tobe podobni s tim nemaji stejne problemy jako ty a najdou si tu spravny postup.

Navod s vymazanim nalezu je neucinny, protoze ten sice zrusi v databazi poznaceny nalez, ale nalezovy log v databazi zustane. GG s nalezem uz pocitat nebude, ale GgGstat ano (v zavislosti na nastaveni v template souboru).

Podle me je opravdu nejjednodussi kesku celou vymazat a znovu importovat i s logy.

EDIT: Existuje plugin, ktery umi vymazat logy i bez smazani kese. Ale pak je stejne potreba logy dostat zpet importem. Ovsem staci jen import logu na dane kesi (pres GC.Live), coz nesnizi limit pro import kesi.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#52 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 9:08

S kazdou aktualizaci geogetu resim stejny problem, tak se chci panstva zeptat, jestli to nejde jednoduseji. Pouzivam geoget v rezimu prenosneho disku (s datovym adresarem primo na flesce). Pri aktualizaci geogetu musim vzdycky smazat adresar geogetu z flesky a zalohovat datovy adr. a az potom instalovat, jinak mne to nenabidne tu moznost prenosneho disku a geoget se sice nainstaluje na flesku, ale s datovym adr. na kompu a to je mi na prd, protoze ho pouzivam na 3 pocitacich. Da se udelat i jinak nez timhle mazanim cele slozky a nahravanim data slozky? Treba vymazem jednoho souboru, ktery mi pak umozni to naistalovat jako prenosny disk?
  • 0

#53 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 9:28

Ja mam v adresari geogetu ( ne v datadiru) pridany soubor geogetboot.ini a v nem nasledujici kus kodu a funguje to bez nejmensich problemu.
[boot]
datadir=z:/home/habib/data_aplikaci/geoget/data

  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#54 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 10:42

rezim prenosneho disku se nabizi jen u novych instalaci, protoze jinak zustava zachovan ten rezim, ktery byl zvolen. Jinymi slovy, na rezim se to zepta jen, kdyz geogetboot.ini neexistuje. Do nej se zapise datovy adresar, a kdyz tam je, zustava zachovan. Rezim prenosneho disku se lisi jen a jen polohou datoveho adresare.
  • 0

#55 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 10:58

Doplnim Halumu o podrobnejsi vysvetleni. Pokud byl GG korektne instalovan, ma v registrech zaznam o tom, kam byl instalovan a pri pristi instalaci se instaluje na stejne misto. Pokud v tomto miste najde soubor geoboot.ini i nadale se chova jako v rezimu prenosneho disku. K prepsani souboru nedojde. Jeste si dovolim upozornit, ze fleska neni zadne extra zarizeni. Jiz nekolikrat jsem u kaceru resil pripady, kdy doslo k poskozeni a pak se desne divili, ze prisli o vsechna data. A to i v pripade, ze meli na flesce zalohu. Ale k cemu je zaloha, kdyz je na spatne flesce? Flesku jako hlavni medium velmi nedoporucuju.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#56 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 12:17

Ok, diky ;) Predtim to delalo binec nejspis proto, ze jsem mel nainstalovany geoget i na flesce(jako prenosny) i na pocitaci, to pak nevim odkud si geoboot.ini bere jako prvni. Ted pouzivam jen prenosnou verzi, takze jak vidim, muzu aktualizovat bez obav :) gord: zaluhuju pravidelne na cloud a fleska mi vyhovuje, pac nemusim resit nekolik databazi, jak jsem to delal pretim.
  • 0

#57 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 13:22

bere se ten, ktery je u geoget.exe, ktery spoustis. Pri instalaci se zase posuzuje to INI, ktere je v adresari, do ktereho instalujes.
  • 0

#58 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 17:27

Taky drobný dotaz: Když stahuju logy, je přednastavený počet na 10. Nejde snížit, pokud vyplním ručně, zase se vrátí na 10. Když zaškrtnu Aplikuj omezení.....(mám nastaveny 3), 10 stáhne, 7 smaže. Je pro těch 10 nějaký praktický důvod? Díky zdeziz
  • 0

#59 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 18:10

Cim ze stahujes ty logy?
  • 0

#60 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 18:41

Kontextové menu keše v seznamu - Stáhnout logy. Otevře se okno Stáhnout logy u kešky s podtitulem Stahování logů využívá funkci Geocaching Live serveru Geocaching.com. Používám po zalogování nálezu na gc.com, keš se označí jako nalezená, stáhnu svůj log FI kvůli statistice a odznáčkům. Ale nejde mi snížit počet stažených logů, minimálně 10 se stáhne, potom se umažou na mnou požadovaný počet. zdeziz
  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama