Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.9

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
132 odpovědí na toto téma

#121 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2013 - 12:01

Narazil jsem na problém s tiskem (a samozřejmě i zobrazením) listingu. Tedy, narazil jsem na to už dříve, ale to se ještě dalo nějak snést. Keš GC4PQEN je tak podivně formátovaná, že zobrazit to jde mizerně a pro tisk je nejlepší to přetáhnout do wordu a z něj vytisknout.

Nedaly by se takhle pitomně dlouhé řádky nějak rozsekávat ?

 

 


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#122 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2013 - 12:17

To je nestesti. Kazdy si mysli, ze umi formatovat dokument v HTML a pouzije k tomu tabulku. Tady je v ni cely listing. Problem je v tom, ze tabulka je cela v rezii browseru a v podstate se chova "neovladatelne". Zde je do tabulky vlozen velikansky obrazek, takze browser upravi sloupec tabulky tak, ze se tam vejde cely obrazek ... a je to. Gc.com vsechny velke obrazky zmensuje, proto to zarovna na sirku stranky a nevadi mu to.

 

Pomoc je jednina - pozadat autora at:

 

1. vyhodi formatovani tabulkou

2. pouzije obrazek rozumne velikosti


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#123 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2013 - 13:03

Tak, jednak rozhodne nehodlam reformatovat HTML tak, aby to vypadalo krasne, protoze z toho bych se fakt zblaznil. Sice nejake zasahy delam, treba vyhazuji ruzne priblble pozadi, ale tady je problem v tom velkem obrazku, diky kteremu se ta stranka roztahne do sirky. A to opravdu predem ani preformatovat nejde, protoze dopredu vubec neznam velikost vlozenych obrazku. Ty se tam dotahuji az po zobrazeni listingu.

 

Prijde mi vsestrane prospesnejsi bombardovat autopra listingu tim, ze ilustracni obrazek v listingu opravdu nema mit rozliseni 2 048px × 1 536px a mit velikost 1MB. Podekuji mu i ti, kteri se na ten listing nekdy podivaji z mobilu...


  • 0

#124 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2013 - 16:34

Prijde mi vsestrane prospesnejsi bombardovat autopra listingu tim, ze ilustracni obrazek v listingu opravdu nema mit rozliseni 2 048px × 1 536px a mit velikost 1MB. Podekuji mu i ti, kteri se na ten listing nekdy podivaji z mobilu...

Pracuju na tom... Ale už jsem se s takovými šílenostmi párkrát setkal u autorů kteří nebyli "po ruce".

 

Krucinál, jak tak koukám, tak musím sebekriticky říct, že jeden můj listing (GC4E85F) je stejně zkur**** formátovanej. A to mi to dalo tolik práce aby to vypadalo slušně. 


Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 24 říjen 2013 - 16:40

  • 1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#125 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 9:00

Tak si tak dneska koukam do geogeti cachemapy a co nevidim - pokud mam zobrazey disablovany kese a zapnuty cislovani bodu na mape, tak jsou ty, co jsou kurzivou, tak nejak neuplne zobrazeny - proste chybi kousicek posledniho cisla. Ten ramecek jakoby ignoroval rozmery textu uvnitr. Ne, ze by mi to rvalo srdce, ale trosku upravit by to slo, vid Halumo? :)


  • 0

#126 dandu1

dandu1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 10:55

Prosím lze nějakým způsobem seřadit "seznam volitelných Referenčních bodů" dle abecedy? Jinak se vždy nový zařadí na poslední místo.

Díky


  • 0
DANDU1

#127 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 11:03

Vezmi soubor geohome.ini a srovnej si ty radky do takoveho poradi, jak ti bude vyhovovat. Prvni radek se bude nastavovat jako implicitni referencni bod.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 25 říjen 2013 - 11:03

  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#128 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2013 - 19:12

Pred chvili se mi poved zase jednou peknej kousek. Ukladam si tak do GG kesku, na ktery jsem delala vcera betatest, abych nemela bordel ve statistikach, jenz mi nedoslo, ze jsem k ni zapomnela dat souradnice a do GCkodu jsem natukala jen GC (holt, vic veci delat najednou se nevyplaci). O to vic me prekvapilo, ze takovejhle bod je mozny do databaze ulozit. Ono to sice zarvalo chybu (kterou jse automaticky odklikla :D), ale bodik si to v pohode vytvorilo - jen to ignoruje zadanej nazev (ovsem jenom v zobrazeni v seznamu! kdyz ten bod rozkliknu do listingu, tak se nazev objevi). No, proste, se to chova celkove divne :D Ale tomu se nedivim, Spis mi jde o to, ze bod s ID "GC" a nezmenenejma souradnicema (omlouvam se vsem, kteri chtej zakladat body s nulovejma souradnicema) vubec zalozit jde. A pokud by ta moznos tjeho zalozeni nemela byti "chybou", pak by rozhodne nemel hazet chyby. V priloze posilam chybu, co mi to haze pri snaze zavrit listing takovyho bodu. Nevim, ejslti se mi chce zakladat dobrovolne dalsi takovej paskvil :D


  • 0

#129 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 9:02

Tak mi včera Avast začal protestovat proti GGsExpr.exe. I proti čerstvě staženému z Araratu. A vadí mu i S474novo logo GASPu. Myslím si, že to je Avastem, ne problémy s GG. Jak jsem zkoušel googlit, podobné problémy má občas dost lidí s různými programy.


  • 0

#130 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 9:03

Otazkou je, co jeci. S tim bych zacala.


  • 0

#131 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2013 - 23:47

...diskuzi o odhalovani priciny padu POIloaderu sjem presunul do samostatneho vlakna.


  • 0

#132 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2013 - 9:42

Tak jeste jednou, pokud mate nejaky konkretni dotaz, zalozte si na nej samostatne vlakno v diskuzi Geoget. kdyz jej prilepite do nejakeho jineho vlakna, tak ten dotaz nikdo nikdo pozdeji nenajde.


  • 0

#133 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2013 - 18:17

Vydána verze 2.8.0 viz. http://www.geocachin...353-geoget-280/


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama