Přejít na obsah


Fotka

12 typů - Maze trip


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#1 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 13:30

Ahoj, podobně jako i jiní, mám v plánu v neděli 8.9. odlovit všech 12 typů keší. Prahu mám od virtuálek i webek už samozřejmě vysbíranou, zpětně si na nich účelově mazat logy se mi nechce, a tak mám v plánu odlovit archivovanou virtuálku kousek od Náchoda na Ruprechtickém špičáku GC9CD3 a cestou vzít v Jičíně webku Duke GCP1QT. Měl by někdo zájem se přidat?
  • 0

#2 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 14:04

Kdy se chystas na odlovy? Pred CITO?? Pokud jo, tak bysme meli asi zajem - 2 až 3 kusy... To bych upřesnil co nejdříve...
  • 0

#3 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 14:28

Taky bych chtěl mít v ČR nějakou virtuálku k odlovení. Nejblíž je to Lipsko nebo Maďarsko :(
  • 0

#4 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 16:23

Vážně jich je jen 12? Že mi jich ten adoon G4L ukazuje 18.

Vložený obrázek
Vložený obrázek
  • 0

#5 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 16:32

shaman3 napsal/a:
Vážně jich je jen 12? Že mi jich ten adoon G4L ukazuje 18.
...

to shaman3: Dvanáct typů, které se dají odlovit (ostatní nejdou, nebo nejsou u nás - např. APE) ;)
---
Jsem docela rád, že nemám v Praze skoro nic, takže ta dvanáct bude asi celkem pohoda :)
  • 0

#6 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 18:44

Jo kdyby v nedeli shaman odlovil Locationless nebo Lost and Found to by predvedl jakej je borec :D
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#7 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 7:38

Dobesch napsal/a:
Jo kdyby v nedeli shaman odlovil Locationless nebo Lost and Found to by predvedl jakej je borec :D

Myslím,že tento borec by udělal nejlíp,kdyby sednul na svůj velociped a v neděli dorazil na megáč a s cedulkou kolem krku by se tam postavil...Asi nejen já,ale i spousta dalších by tohohle teoretika a prudiče poznal osobně-je jak paní Colombová...:D:D:D
  • 0

#8 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 8:05

zdenys64 napsal/a:
Myslím,že tento borec by udělal nejlíp,kdyby sednul na svůj velociped a v neděli dorazil na megáč a s cedulkou kolem krku by se tam postavil...Asi nejen já,ale i spousta dalších by tohohle teoretika a prudiče poznal osobně-je jak paní Colombová...:D:D:D

Myslíš, že by ho pak DrakMrak přidal jako třináctej typ keše na diamantovej odznáček? Nebo samostatnej odznáček na odlov Šamánka? :D
  • 0

#9 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 8:08

Tak i my se chystáme na 12 naštěstí virtuálku na Karlově mostě ještě nemáme a webku si dáme na Kladně :)
  • 0

#10 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 8:59

martinracek26 napsal/a:
Tak i my se chystáme na 12 naštěstí virtuálku na Karlově mostě ještě nemáme a webku si dáme na Kladně :)


Karlův most logovat nejde.
  • 0

#11 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 9:00

To mi neříkej, proč by nešla?
  • 0

#12 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 9:01

Gresaci napsal/a:

martinracek26 napsal/a:
Tak i my se chystáme na 12 naštěstí virtuálku na Karlově mostě ještě nemáme a webku si dáme na Kladně :)


Karlův most logovat nejde.


Virtuálka na Karlově mostě logovat jde. Nejdou logovat archivované webky na mostě, ale o těch výše nebyla řeč.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#13 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 9:40

weri napsal/a:

Gresaci napsal/a:

martinracek26 napsal/a:
Tak i my se chystáme na 12 naštěstí virtuálku na Karlově mostě ještě nemáme a webku si dáme na Kladně :)


Karlův most logovat nejde.


Virtuálka na Karlově mostě logovat jde. Nejdou logovat archivované webky na mostě, ale o těch výše nebyla řeč.


jé tak to se omlouvám, jsem si to spletla s webkou :o
  • 0

#14 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 13:50

zdenys64 napsal/a:
Myslím,že tento borec by udělal nejlíp,kdyby sednul na svůj velociped a v neděli dorazil na megáč a s cedulkou kolem krku by se tam postavil...Asi nejen já,ale i spousta dalších by tohohle teoretika a prudiče poznal osobně-je jak paní Colombová...:D:D:D

Mám takový dojem, že by se měl vedle Shamana postavit ještě Honzák, takoví dva exoti vedle sebe a někde poblíž umístit aspoň rákosku nebo něco podobného, aby ostatní těm dvěma mohli vrátili to co si svým chováním x-krát zasloužili. :D Možná by tam byla fronta delší, než jaká bude na Maze.
  • 0

#15 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 22:31

Takže zpátky k tématu. Zatím jsme tři, takže ještě dva lidi do plného auta zbývají, pokud máte někdo zájem. Odjezd v sobotu večer, zaširákování na Ruprechtickém Špičáku (má být pěkně a teplo), vyčkání na východ slunce (žabaři na to chodí na Sněžku, fajnšmekři na Špičák) a pak přes Letter v Trutnově, Webku, Wigo a Earthku v Jičíně vzhůru na CITO a zbylé drobné eventy. :) Je někdo interesován? ;)
  • 0

#16 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2013 - 4:34

Dá de to stihnout na kole?
  • 0

#17 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2013 - 6:50

shaman3 napsal/a:
Dá de to stihnout na kole?

Ty to dáš. A pršet nebude, neboj.
  • 0

#18 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2013 - 9:21

Benjo5 napsal/a:
Takže zpátky k tématu.
Zatím jsme tři, takže ještě dva lidi do plného auta zbývají, pokud máte někdo zájem. Odjezd v sobotu večer, zaširákování na Ruprechtickém Špičáku (má být pěkně a teplo), vyčkání na východ slunce (žabaři na to chodí na Sněžku, fajnšmekři na Špičák) a pak přes Letter v Trutnově, Webku, Wigo a Earthku v Jičíně vzhůru na CITO a zbylé drobné eventy. :)
Je někdo interesován? ;)


My delame podobnou akci s tim rozdilem ze vzhledem k tomu ze uz web v Jicine mame jedeme po eventikach do Teplic. Takze se uvidime na Spicaku.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#19 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2013 - 13:48

My delame podobnou akci s tim rozdilem ze vzhledem k tomu ze uz web v Jicine mame jedeme po eventikach do Teplic. Takze se uvidime na Spicaku.

No a nechcete tedy tu výpravu na Špičák nějak spojit? Kolik vás je?
  • 0

#20 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2013 - 14:35

no zatim 3 + pes. Plan je takovy ze pojedeme uz nekdy dopoledne a ulovime nejake zajimave kese na Broumovsku - treba historickkou Hvezdu a veci do puzzli + udelame pripravu aby se dali cestou domu uz jen zobat finalky. Ale pokud se rekne ze ve 21:00 v Ruprechticich tak to snad nebude problem
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama