Přejít na obsah


Fotka

Geokalendář 2014


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#21 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2013 - 23:24

Papír je v pohodě, mě se na něj píše dobře. A háček doprostřed vazby si každý může dát sám (třeba může použít z jiného kalendáře). Takže za mner neměnit;)
  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#22 Plachtak

Plachtak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2013 - 23:34

Ano ano. Taky bych to nechal jako 2013. Naprosto vyhovuje.
  • 0

#23 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 7:45

Papír bych taky nechal. Fotky na něm vypadají skvěle a psát se dá v pohodě. Háček bych nedával, je to stolní kalendář :D.
  • 0

#24 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2013 - 8:22

Děkuji všem za vyjádření, takže to nechám být. Háček mohu zájemcům na požádání ukrýt do nějaké blízké keše od mých HC :). Kdo máte fotky, o které byste se rád rozdělil, ještě posílejte. Mohou to být krajiny, detaily, momentky, kuriozity, prostě všechno, co souvisí s geocachingem. Krajin letos ještě nemám tolik, jako v jiných letech, tak se nebojte poslat i krajiny. Můj mail je vianney(zavináč)volny(tečka)cz. Děkuji všem dosavadním i budoucím přispěvatelům.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#25 lemrousek

lemrousek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2013 - 13:07

Vianney, díky, že ses aspoň zeptal na tu moji navrhovanou variantu! Beru většinovej názor, já si holt bohužel budu muset obstarat nějakej jinej kalendář...
  • 0

#26 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2013 - 19:17

Dneska jsem si prohlížel všechny fotky, které jsem dosud dostal. Už by z toho byl slušný kalendář, ale já bych rád, abyste dostali Geokalendář, ze kterého vyskočíte ze židle: je dobře, že ten geocaching dělám, protože je to krása - krása v přírodě, ve městě, s kamarády, s CWGčky, s travelbugy a se vším, co okolo toho je. Tak ještě jednou prosím, pošlete třeba i jen jednu fotku. Díky, bude to stát za to.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#27 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2013 - 10:32

ahoj, jak to vypada s geokalendarem? Koukam posledni prispevek 3. rijna... bude letos vubec?


  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#28 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2013 - 11:21

ahoj, jak to vypada s geokalendarem? Koukam posledni prispevek 3. rijna... bude letos vubec?

 

Nevím, jak je to s tímto kalendářem, ale vznikl kalendář z dílny ČAGea, který jsi mohl vidět na GPS MAZE. Ještě pár kousků je k mání, více informací na webu nebo je i případně k prohlédnutí u mě.


  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#29 vanns

vanns

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2013 - 14:42

Kalendář bude,už je prý v alfa verzi,takže každou chvíli bude ftf hon :)
  • 1

#30 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2013 - 16:07

Geokalendář výjde příští týden, co jsem viděl tak už je snad komplet v počítačové podobě a stačí jej už jen vytisknout.


  • 1

#31 vanns

vanns

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 10:21

Bude opět objednávat někdo z okolí Ostravy? Nebo bude se chtít někdo přidat k naší objednávce?


  • 0

#32 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 11:05

Bude opět objednávat někdo z okolí Ostravy? Nebo bude se chtít někdo přidat k naší objednávce?

Já bych se přidal.

Jeden kus.


  • 0

#33 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 11:56

22.12. - 28.12. budu v Koprivnici - Lubina (a pravdepodobne zajedem i do Ostravy)  takze opet muzu hromadku kalendaru privezt ...


  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#34 jokoloki

jokoloki

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 15:57

Nějakou fotku pošlu. :D


  • 0

#35 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 21:27

Potvrzuji, že Geokalendář 2014 bude od středy v distribuci. Děkuji všem přispěvatelům i zájemcům o jeho koupi. Doufám, že se vám bude opět líbit jako v minulých letech. Pro zajímavost, jsou v něm tři Indové, Mikuláš, překročení státní hranice mimo hraniční přechod, perníková chaloupka a jako tradičně všechny ikonky kešek (aktuálně jich je 17 různých, ale multina má dvě tématicky laděné stage :)).

 

Ve středu v poledne odstartuji Geokalendář 2014 FTF hunt. Bude mít opět formu neoficiálního letterboxu, na jehož konci bude ukrytý Geokalendář 2014. Kdo první ho někde v ČR najde, může si ho samozřejmě nechat a stane se držitelem titulu FTF lovec Geokalendáře 2014 :)


  • 1

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#36 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 21:46

Bude opět někdo objednávat v Brně? Asi by bylo lepší, kdyby to byl někdo s trvalým pobytem zde;)


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#37 vanns

vanns

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2013 - 9:10

Já budu chtít kalendáře jako vánoční dárek, takže je budu potřebovat do 24.12. :( Pokud budete chtít teda někdo od Ostravy (osobní předání Ostrava, FM apod...), tak mi pisněte na mail, domluvíme se ;)

 

Na kalendář se mooooc těšíme!


  • 0

#38 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2013 - 11:01

Geokalendář 2014 už je možné objednat. Zatím ho nabízí geoshopy Tytyty.cz a Utiskare.cz a přes přímý webový formulář Tiskem.cz/cz/kalendare/geokalendar-2014. Další možnosti objednání možná přibudou, budu o nich informovat.


  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#39 Celestyn

Celestyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2013 - 9:50

Geokalendář 2014 už je možné objednat. Zatím ho nabízí geoshopy Tytyty.cz a Utiskare.cz a přes přímý webový formulář Tiskem.cz/cz/kalendare/geokalendar-2014. Další možnosti objednání možná přibudou, budu o nich informovat.

Objednal jsem tim formularem na tiskem, ale neprislo zadny emailovy potvrzeni. Je to tak o.k?


  • 0

#40 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 18:16

Mám skladem poslední Geokalendáře 2014. Pokud ho ještě někdo chce, nabízím poštovné zdarma. Objednací formulář na www.tiskem.cz/cz/kalendare/geokalendar-2014 to sice spočítá s poštovným, ale účtovat ho nebudu.


  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama