Přejít na obsah


Fotka

Nejstarší logbook


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#1 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 8:16

Na GC festu se řešily nejstarší mince, které tam byly k vidění. Tak mě tak napadá, kdo má doma nejstarší logbook? Logbook s nejstarším zápisem. Najde se tu nějaký s rokem 2001?

GALERIE ZDE: http://www.geopraha.eu/logbooky/
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#2 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 9:20

Hezký logbook je v Českých městech. Ten je ale mladší.
  • 0

#3 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 9:20

Právě, také se snažím takové kešky a logbooky, které nutí napsat více, znovu zakládat a udržovat:) je to sranda, co se tam člověk kolikrát dočte

Vložený obrázek
  • 1

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#4 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 9:33

off topic: zkoušel sis kliknout na svůj odkaz? (tu fotku)... celkem zajímavý reklamy kolem...
  • 0

#5 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 9:45

*vyřešeno*
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#6 mishakowo23

mishakowo23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 9:50

[quote]prazskychytrak napsal/a:
já tam nic nevidím, ale vím že tam bylo kdysi buhví co, hodil jsem to jinam.[/q
  • 0
Cim dele hledam, tim vic me to bavi..

#7 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 9:58

už nic:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#8 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 10:01

prazskychytrak napsal/a:
Takhle to vidím já...

Vložený obrázek

každopádně smázněte prosím tu citaci a zpátky k tématu:)


náhled dávat nebudu, ale je tam právě to bůhvíco... :-) resp. bylo
  • 0

#9 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 10:05

Zajímavé téma. Vzpomněl jsem si na svůj tři roky starý log. Někde v počítači mám vyfocenou první stránku s Dorcadionovým FTF logem :-)

Mimochodem, ty reklamy zas tak špatné nebyly ;-) (snad u pana ředitele nezačalo něco pípat, když jsem na to kliknul :-) )
  • 0

#10 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 11:48

Také já jsem před třemi lety potkal pěkně starý logbook a je docela dobře možné, že tam ještě pořád je, cache není příliš navštěvovaná.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#11 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 12:08

Já nedávno v archiválce v Praze na Andělu viděl 7let starý vzkaz začínajícím ownerům od jednoho FTFkaře:)

Vložený obrázek
  • 2

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#12 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 12:13

upravil jsem první post a přidal tam, jaký tu zatím máme nejstarší vyfocený log:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#13 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 12:21

Mi tu přechodně stojí už přes dva měsíce na stole krabka od GCW8ZG, kterou se mi na poslední chvíli podařilo zachránit před úpravami terénu a následnou povodní. Tam jsou nejstarší logy z února 2007, ale samozřejmě to není první logbook. Pro archeology: Nebojte se, nehodlám ji nosit k zalogování na eventy, owner má v plánu si ji vyzvednout a najít v přilehlém okolí nové umístění (původní je díky novému plotu nepřístupné, bude nutný posun o pár metrů).
  • 0

#14 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 12:51

Já logoval do nejstaršího logbooku, kde bylo na první stránce FTF z 28. 2. 2002. Byla to keš GC3E45 Purple Treasure v Rakousku.
  • 0

#15 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 13:44

Pěkné! Přidal jsem odkaz do prvního postuB)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#16 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 15:57

No, abyste si nedělali přehnané iluze o "zlatých starých časech". Typický lb v tom období sestával z listů A4 s předtištěnými rubrikami, takže jednak málokdy bývala možnost rozepsat se opravdu do nekonečna (někde byly rubriky prostornšjší, někde méné) a druhak po delší době provozu v keši ty papíry jsou většinou nehezky zprohýbané překládáním na čtvrtinu, okraje otřepené a tak. Zkrátka většinou opravdu starý logbook není na první pohled bůhvíjaká pastva pro oči. Ne všechny moje keše měly to štěstí, že se logy za několik prvních let dočkaly archivace (vymudlení, vytopení atp.), ale pro část z nich opravdu mám dochovanou a uloženou řadu těch papírů běžící od založení těmi následujícími lety. Asi největší hodnotu, protože nejblíž centru dění bude mít GCG02R Hvezda game park, pro kterou mám v deskách tuším komplet od počátku až někdam do cca 2008, kdy jsem si (naštěstí) řekl, že možnost přečíst si mnohem dřívější logy přímo v keši je sice hezký bonus pro nálezce, ale už je o strach nechávat to na pospas. A ještě že tak, pozdější zápisky tam se ani vymudlení nevyhnuly. A obdobně bych měl mít řady papírů, pokrývajících první léta na několika dalších položkách od horizontu 2003, popř. 2004 (tuším GCG4FC Nobody at home - ZSO Svidna, GCJ6RD Thunde mountain, GCJVHJ Radyne - Emperor's new castle, snad ještě i některé další. Původní logy z GCK0A3 Kourim - old town at 50/15 (řada od léta 2004 tuším) jsem z terénu stahoval dokonce teprve předminulý týden; ještě čekají na vybalení ze servisní krabice. Krom toho chovám i různé zajímavosti jiné (popsané A6 knížky lb z GC1E51 Prague panorama či GCWEHK Lazarus (Stromovks Sojourn 2)) z dob tuším někdy kolem 2007-2009, kdy jsem ty keše několikrát obsluhoval. Večer když tak zkusím najít (měl jsem nedávno v domě skoro něco jako akci Kulový blesk, takže pohříchu ještě hodně měsíců potrvá, než si budu zase jistý, kam pro co sáhnout, resp. kam se co přerovnalo a poskládalo) a pár listů sem naskenovat. Nu, škoda v té souvislosti, že pořadatelé právě skončené "VDNCh", když už byly statistiky tak krásně obsáhlé a animace zakešovávání přímo hypnotizující, nepřipadli taky na nějakou vitrínku s takříkajíc autentickými muzeálními kousky... Ale na druhou stranu ani ten stan není nafukovací, už takhle bylo myslím místa tak akorát na to, co bylo.
  • 1

#17 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 18:14

prazskychytrak napsal/a:
*vyřešeno*

Já tam nic nevidím. :o
http://2i.cz/2i/i/52...6e3f2d80b.f.jpg

Zkus jiný shareserver. http://imageshack.us/?no_multi=1
  • 0

#18 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 18:26

opraveno:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#19 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 18:28

Toniczech napsal/a:Asi největší hodnotu, protože nejblíž centru dění bude mít GCG02R Hvezda game park, pro kterou mám v deskách tuším komplet od počátku až někdam do cca 2008,


Šup sem s fotečkou toho nejstaršího:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#20 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 19:09

Ten nejstarší český pražskýhochytráka je opravdu vtipnej.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama