Přejít na obsah


Fotka

TV NOVA


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
72 odpovědí na toto téma

#41 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 8:25

Smrk napsal/a:

prazskychytrak napsal/a:
...a zajímalo by mě, jaká skvadra kačerů z toho vznikne


Žádná, televizní divák konzumuje jeden pořad za druhým a když běží třetí, tak si ten první nepamatuje. Natož aby se zvednul z gauče.


souhlas :)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#42 odnikudnikam

odnikudnikam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 8:28

Smrk napsal/a:

prazskychytrak napsal/a:
...a zajímalo by mě, jaká skvadra kačerů z toho vznikne


Žádná, televizní divák konzumuje jeden pořad za druhým a když běží třetí, tak si ten první nepamatuje. Natož aby se zvednul z gauče.


díky Smrku, už jsem klidnější.
hele, nevíš kde mám ovladač vod telky?
sem hlupák, co je línej se zvednout.
no, lahváč je po ruce.....
majte sa, chalani.
  • 0

#43 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 9:04

Toniczech napsal/a:

kolombo napsal/a:
Ještě že je na 100%, že tahle fóra a názory na nich nejsou skutečným obrazem geocachingu.

No tak to prezentovaný výběr keší tuplem ne. Co kus, to silnější kafe, dohromady kombinace, na kterou by žádný začátečník náhodou nepřipadnul.
....


Tak, měly to být drsnokeše :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#44 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 9:49

Novom napsal/a:
Nebýt toho, že na konci prozradili místo výlezu ze Styxu, tak to nebylo tak hrozné.

Nedělal bych z toho katastrofu. Podle logů jdou kačeři na Styx proto, že jim o něm řekl nějaký kamarád, nebo četli nějaké reportáže na webu, takže stejně většina z nich má hrubou představu, co je na Styxu čeká.
  • 0

#45 raven95

raven95

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 9:51

kolombo napsal/a:

raven95 napsal/a:
Propagace GC je jedna vec, to je v poho, ale toto? Myslim, ze owner treba Hejkala musi bejt nadsenej, kdyz tam ukazali prekvapko po ceste i finalku...


Postřehl jsi, že se owner toho odlovu zúčastnil ?

Ještě že je na 100%, že tahle fóra a názory na nich nejsou skutečným obrazem geocachingu.


To jsem sice nepostrehl, ale i tak se prozradilo prekvapko pro pripadne lovce, a to je dle meho skoda. To ze to takto nechal zpracovat owner je vlastne jeho vec.
  • 0

#46 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 9:58

Orxion napsal/a:
link na video není, pls?


ja ho ted hledala a bud si zaridis pristup na vojo a nebo prohledas jako ja ulo to a tam najdes celou reportaz (prave stahuji)
  • 0

#47 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 10:04

R-A-von-B napsal/a:
Nedělal bych z toho katastrofu. Podle logů jdou kačeři na Styx proto, že jim o něm řekl nějaký kamarád, nebo četli nějaké reportáže na webu, takže stejně většina z nich má hrubou představu, co je na Styxu čeká.

Však já proti reportáži nic nemám, lidi ví a měli by vědět, do čeho jdou/půjdou, ale ukázat všem, kde že je výlez, tzn. jednodušší cesta do podzemí a to i běžným lidem, to být nemuselo, dokud drželi kameru na poklopu, bylo to fajn, pak ji ale zvedli a udělali záběr okolí, ten si mohli v klidu odpustit.
  • 0

#48 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 10:34

mudlodcera napsal/a:

Orxion napsal/a:
link na video není, pls?


ja ho ted hledala a bud si zaridis pristup na vojo a nebo prohledas jako ja ulo to a tam najdes celou reportaz (prave stahuji)


Můžeš se dát, prosím, link na Uložto? Hledám to už docela dlouho, ale nemůžu najít.
  • 0

#49 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 11:22

Novom napsal/a:

R-A-von-B napsal/a:
Nedělal bych z toho katastrofu. Podle logů jdou kačeři na Styx proto, že jim o něm řekl nějaký kamarád, nebo četli nějaké reportáže na webu, takže stejně většina z nich má hrubou představu, co je na Styxu čeká.

Však já proti reportáži nic nemám, lidi ví a měli by vědět, do čeho jdou/půjdou, ale ukázat všem, kde že je výlez, tzn. jednodušší cesta do podzemí a to i běžným lidem, to být nemuselo, dokud drželi kameru na poklopu, bylo to fajn, pak ji ale zvedli a udělali záběr okolí, ten si mohli v klidu odpustit.


Já tedy nevím, ale to pozná jen ten, co to tam zná, nepražák pozná prd. Chtěl bych vidět, kdo to bude lovit tak, že nejdříve bude hledat v reportáži ten záběr a pak to bude hledat v reálu, aby nemusel kousek brodit Botičem.

Navíc, třeba my vylezli úplně jinak, došli jsme Botičem až do Nuslí :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#50 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 11:40

Smrk napsal/a:
Můžeš se dát, prosím, link na Uložto? Hledám to už docela dlouho, ale nemůžu najít.


http://uloz.to/xEaqmL7K/extremni-geocaching-vi-kend-nova-2013-09-10-mp4

  • 0

#51 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 12:15

kolombo napsal/a:
Já tedy nevím, ale to pozná jen ten, co to tam zná, nepražák pozná prd. Chtěl bych vidět, kdo to bude lovit tak, že nejdříve bude hledat v reportáži ten záběr a pak to bude hledat v reálu, aby nemusel kousek brodit Botičem.

Navíc, třeba my vylezli úplně jinak, došli jsme Botičem až do Nuslí :-)

Vidíš, jak jsi šikovný, odpověděl sis vlastně sám, najde to především ten, kdo tam bydlí, takže i případní mudlové. Ačkoliv pochybuju, že by se dostali až ke keši a to, že jste vylezli úplně jinde, bych tu být tebou moc nerozebíral, protože máš v listingu jasně napsané, kde výlez je, dál to může být klidně i nebezpečné.
  • 0

#52 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 12:23

Zastanu se kolomba -- v listingu jsou dve moznosti vylezu z podzemi. Poklop je prvni znich, pak je zminena i druha. Jinak dale se da pokracovat treba az k Urban Legends nebo PTS -- zadne nebezpeci nehrozi. Spis budou lidi divne koukat - Botic pak uz (az na nejake to premosteni) vede otevrenym korytem.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#53 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 12:41

Dobesch napsal/a:
Zastanu se kolomba -- v listingu jsou dve moznosti vylezu z podzemi. Poklop je prvni znich, pak je zminena i druha. Jinak dale se da pokracovat treba az k Urban Legends nebo PTS -- zadne nebezpeci nehrozi. Spis budou lidi divne koukat - Botic pak uz (az na nejake to premosteni) vede otevrenym korytem.


Rozhodně nebudou koukat divněji, než když skupina v montérkách oblečených lidí přelézá zábradlí a leze u Vltavy do Botiče :-D
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#54 STVANEC

STVANEC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 13:11

Moje seznámení s geocachingem, proběhlo tak, že jsem viděl reportáž v české televizi. Jmenovalo se to Vyzkoušejte si "Geocaching" a tak jsem to vyzkoušel taky. Ale poprvé jsem o tom slyšel tak půl roku před tím, když jsem se bavil s kamarádem o mém PDAčku s GPSkou a mapě. Že on má nějaké kamarády, kteří navštěvují různé zajímavé kouty pomocí mapy s GPSkou a pak se zapisují do schránek. Myslím, že ani nevěděl, jak se to jmenuje. Ale když jsem viděl tu reportáž na ČT, tak mě to připomělo ten rozhovor a lovím dodnes.
  • 0

#55 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 13:28

to Stvanec: moc hezke, škoda že jsi pak začal škodit v cele republice jako Locked. A to se Ti stalo jak ?
  • 0

*


#56 novakovic

novakovic

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 13:29

Skywalker napsal/a:
to Stvanec: moc hezke, škoda že jsi pak začal škodit v cele republice jako Locked.
A to se Ti stalo jak ?


A také ničit krabičky po celém Tišnově a okolí. A vydávat se za jiné lidi pomocí falešných účtů. Jaká byla historie u těchto akcí?
  • 0

#57 STVANEC

STVANEC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 14:17

novakovic napsal/a:

Skywalker napsal/a:
to Stvanec: moc hezke, škoda že jsi pak začal škodit v cele republice jako Locked.
A to se Ti stalo jak ?


A také ničit krabičky po celém Tišnově a okolí. A vydávat se za jiné lidi pomocí falešných účtů. Jaká byla historie u těchto akcí?


Jo, tak to by bylo minimálně na reportáž.
  • 0

#58 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 14:29

Jo tak takovéhle kačery plodí reportáže v televizi, no tak to potěš koště:D:|
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#59 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 14:55

Tak jsem se na to konečně taky podíval a přišlo mi to v pohodě. Koho asi tak můžou nalákat ke hře ty chcíplé ryby a myši? :-)
  • 0

#60 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 15:25

Smrk napsal/a:
Tak jsem se na to konečně taky podíval a přišlo mi to v pohodě. Koho asi tak můžou nalákat ke hře ty chcíplé ryby a myši? :-)


zoofilni nekrofily?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama