Přejít na obsah


Fotka

GPX Explorer - nový software


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 jbrjnk

jbrjnk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 22:55

Zdravím,
rozhodl jsem se vytvořit program na prohlížení GPX souborů, který by byl podle mých představ. Po hodinách a hodinách usilovného bušení do klávesnice to začíná být trochu použitelný program, a tak jsem ho umístil na internet i pro další "GPSkáře."
Aplikace používá mapy z projektu OpenStreetMap, takže ji lze využít i bez zakoupené mapy. GPX Explorer je navržen zejmána na prohlížení prošlých stop (nad mapou i v grafu). Ačkoliv načítá soubory včetně Groundspeak extension, přímo pro Geocaching se asi příliš nehodí, protože prohlížení souborů s velkým počtem waypointů (v řádu tisíců) není dostatečně plynulé.

http://gpxexplorer.codeplex.com/
  • 0

#2 sundin

sundin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 6:51

Z náhledů to vypadá velice dobře. Přesně něco takovýho hledám. Odpoledne to rád vyzkouším. Díky.
  • 0

#3 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 7:06

vypadá to pěkně, určitě vyzkouším
  • 0

#4 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 12:06

GPX soubory prohlížím v Google Earth (stačí myší hodit do otevřeného programu), v Google mapách (sice tam je že podporuje KML a KMZ, ale GPX sežere taky), nebo v ArcGISonline (registrace zadarmo, podkladové mapy se dají vybrat, nebo nahrát z WMS služeb, výsledek lze publikovat jako odkaz. Nebo GeoSetter, kterým taguju fotky, taky umí zobrazit trasu a s pluginem umí i mapové podklady vč. českých Seznamáckých, nebo katastrálek. Nový program zkusím, ale prozatím mi toto stačí.
  • 0

#5 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 14:14

...podle screenshotu (že tam jsou ale pěkně "schovaný" :) ) to nevypadá zle. Jen kdyby šlo výsledky sdílet s přáteli on line : ( ... možná kromě tohoto otestuji i možnosti z předešlého příspěvku (nemá ještě někdo nějaký tip?)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama