Přejít na obsah


Fotka

Ještě pár míst na žracím eventu v sobotu - PUKNI SEVEROZÁPAD


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 12:49

Zdarec, protože se pár lidí odhlásilo. Mohu zde nabídnout pár míst na tomto eventíku GC4M4GX
  • -1
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#2 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 14:33

Puknul bych strasne rad, premejslim o tom uz od publikace, ale asi to v tomhle terminu nepujde, coz me mrzi. Kdyby slo puknout i nekdy jindy, tak bych se pokusil
  • 0

#3 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 17:46

Je to strašně daleko - takovéhle akce je lepší dělat v dosahu OÚNZ, VZP, JIP a manželky. Neplánuje někdo podobnou akci na opravdovém severu?
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#4 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 18:19

Na žrací eventy - tedy u nás většinou říkáme gurmánské, na opravdovém jihu, nás pravidelně láká osvědčená dvojice ownerů. Tentokrát se další Což takhle ochutnat....koná 28.9. a prý zbývají už jen poslední 3 volná místečka.;) Ještě se mi nestalo, že by mi tam něco nechutnalo.:P Sice by se dalo říct, že jsou v dosahu všeho, co požaduje Vianney, ale nepamatuji si, že by někdo cokoliv z jmenovaného potřeboval.;) Pukni vypadá na jinou variantu - nebýt to tak daleko, klidně bych navařila a ochutnala od ostatních. Na jeden event jsem neprozřetelně napekla něco málo známého a příště už někteří chodili sondovat, co jsem přivezla - místo aby převzali štafetu.
  • 0

#5 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 22:13

Bisaci napsal/a:
Zdarec, protože se pár lidí odhlásilo. Mohu zde nabídnout pár míst na tomto eventíku GC4M4GX

S úvodním sloganem listingu zásadně nesouhlasím. Šedesát kousků v deseti, to je pouhých šest kousků na jednoho. To je vážně prd.
Ale ta dálka to je hrůza. Dej to tak o 100km blíž ku Praze, a máš mě tam.
Takhle jen pozdravuj.
  • 0

Jsem to stále já.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama