Přejít na obsah


Fotka

Monterra


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
215 odpovědí na toto téma

#41 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 14:24

treba tak, ze ten jejich GPS hardware pujde jen s jejich apliakcema, a budes nahrany?


  • 0

#42 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 14:54

Přesně toho se taky bojím. Nějak se mi nechce věřit, že by to byl plnohodnotný androidí přístroj. Tedy myslím bez jakýchkoliv omezení. Lidi tak nějak automaticky předpokládají, že když tam je android, tak tam půjde nahrát třeba WhereYouGo nebo Locus, případně a:Drake apod. Jenže jak píše HaLuMa - GPS třeba bude pro všechny negarminí aplikace zablokovaná a je po žížalkách.

Pokud bude veškerý hardware dostupný pro libovolné aplikace a ty garminí tam budou jenom jako předinstalovaný option, tak budu opravdu překvapený. Ale ani tak si Monterru koupit nepoběžím.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#43 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 17:57

Ona asi bude mít hlavní výhodu v algoritmech obsluhy GPS, když porovnám co vidím u Montany a u sebe, tak jeto dost velký rozdíl. Tipl bych, že Locus se tam nahraje, ale taky bude muset mít jiné mapy. Ty garminí jsou alespoň u nás podle mnoha lidí nejlepší.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#44 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 19:59

já myslím že to garmin bude mět ošéfované aby donutil lidi používat jejich mapy a ne třeba lotus .. 

Na predprodukcnim slapalo WhereYouGo i Locus - rikali to primo Garminaci. Bud by museli u Garminu udelat nejakou super app na kese a teda hodne prekvapit a nebo udelat nejakou prasarnu jako nepredavani dat z GPS jinejm aplikacim nez tem jejich. A v tu chvili si myslim, ze by jim to lidi hodili na hlavu.


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#45 Panther16

Panther16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 20:48

Do Monterry se da nahrat jakakoliv app pro Android. Funguje tam Locus, C:Geo, Where you go, Munzee a ostatni. GPS neni nijakym zpusobem blokovana pro jine aplikace. Mapy Garmin jdou samozrejme pouzit pouze v Garmin App. Zadny zadrhel typu blokace pro jine aplikace zde nejsou. A to ani pro ostatni techlologie, ktere Monterra ma (Ant, NFC, WiFi, BT...). Otestovano na vlastni kuzi.
  • 1

#46 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 21:24

panther, vlastníš nebo prodáváš? :)


  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#47 Panther16

Panther16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 21:36

panther, vlastníš nebo prodáváš? :)


Cerstve vlastnim. Na prodej je zatim brzo :)
  • 0

#48 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 21:27

Panther16 tak se s tím trošku sžij a pak dej vědět jaké jsou pocity :)


  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#49 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 23:18

Já musím říct, že jsem si jí otestoval a jsem spokojen. Jo, je tam ještě tutově pár mušek co budou chtít vychytat, ale jinak super. A vzhledem k tomu, že už se mně na ní kamarádi ptali tak zrovna smolim text.


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 08 leden 2014 - 23:18

  • 1

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#50 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 2:13

A kde mas v te cene mapu, kterou tam garmin.cz pridava?

Tak nějak to u jiných přístrojů bývalo přibližně 2500,- Kč navíc za TOPO Czech Pro v ceně... Takže konečná cena by měla být maximálně do 16tis Kč a ne takováhle hrůza :o I tak by to bylo už moc...

Za tyhle peníze si to Garmin může strčit někam, protože takovouhle drahotu si na řídítka kola pořizovat rozhodně nebudu :angry:  Ještě že mi pořád funguje Oregon, jinak fakt nevím co bych dneska kupoval...


Tento příspěvek byl upraven od Jarous1: 09 leden 2014 - 2:19

  • 1

#51 Panther16

Panther16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 13:00

Jak pise mr3ska. Jsem s pristrojem spokojen. Mam ho k dispozici cca 3 tydny a spokojeny. Lepe receno splnil me ocekavani. Kombinace Garmin zarizeni s OS Android. To co nenajdete v aplikacich od Garmina jednodusse dohrajete z Google Play. Na par much jsem taky prisel, ale existuje varianta jak si pomoc jinak - jinou aplikaci. Uz probehl upgrade FW od Garmin a par veci se opravilo, takze ocekavam, ze se se postupem casu vyresi i ty ostatni mouchy. Takze ja jsem spokojen.


  • 0

#52 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 13:33

Jak pise mr3ska. Jsem s pristrojem spokojen. Mam ho k dispozici cca 3 tydny a spokojeny. Lepe receno splnil me ocekavani. Kombinace Garmin zarizeni s OS Android. To co nenajdete v aplikacich od Garmina jednodusse dohrajete z Google Play. Na par much jsem taky prisel, ale existuje varianta jak si pomoc jinak - jinou aplikaci. Uz probehl upgrade FW od Garmin a par veci se opravilo, takze ocekavam, ze se se postupem casu vyresi i ty ostatni mouchy. Takze ja jsem spokojen.

Me to hrozne laka, ale ted mam Oregona 600, tak zatim upgrade nebude.


  • 0
:)

#53 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 14:12

To co nenajdete v aplikacich od Garmina jednodusse dohrajete z Google Play.

Jaké aplikace jdou dohrávat? Jde tam třeba dohrát nějaký Wheriho player nebo nějaká jiná kešařská aplikace (třeba a:Drake)? Nebo jsou tam nějaká omezení?


  • 0
Zastavte zeměkouli, chci vystoupit

#54 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 14:25

O pár příspěvků výše je uvedeno že tam normálně běhá třeba Where You Go


  • 1

#55 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 14:27

Když jsem si pořizoval Oregona 600, byly v tu dobu už o Monteře předběžný zprávy. Chvilku jsem o tom i uvažoval, ale když jsem zjistil, že to je stejná velikost jako Montana, která mi naživo přišla jako velká kráva, rychle jsem si to rozmyslel. Možná časem přijdou s podobným modelem ve velikosti Oregonu a to by pak možná bylo pro spoustu lidí lákavější. 


  • 1

#56 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 14:30

To udávaná Topo Czech to je stejná mapa jako v Oregonech? (PRO?)


  • 0

#57 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 15:40

Když jsem si pořizoval Oregona 600, byly v tu dobu už o Monteře předběžný zprávy. Chvilku jsem o tom i uvažoval, ale když jsem zjistil, že to je stejná velikost jako Montana, která mi naživo přišla jako velká kráva, rychle jsem si to rozmyslel. Možná časem přijdou s podobným modelem ve velikosti Oregonu a to by pak možná bylo pro spoustu lidí lákavější. 

Přesně tak, osahával jsem si to na megaeventu, pěkný, ale OBROVSKÝ. Nic pro mě :)


  • 0

#58 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 18:27

Když jsem si pořizoval Oregona 600, byly v tu dobu už o Monteře předběžný zprávy. Chvilku jsem o tom i uvažoval, ale když jsem zjistil, že to je stejná velikost jako Montana, která mi naživo přišla jako velká kráva, rychle jsem si to rozmyslel. Možná časem přijdou s podobným modelem ve velikosti Oregonu a to by pak možná bylo pro spoustu lidí lákavější. 

Vidím to naprosto stejně a měl jsem to i s tím oregonem úplně stejně - taky mě na megaeventu v praze ta velikost šokovala.


  • 0
:)

#59 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2014 - 14:15

Třeba to někoho bude zajímat: http://mr3ska.onelov...in-na-androidu/


  • 5

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#60 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2014 - 21:25

Třeba to někoho bude zajímat: http://mr3ska.onelov...in-na-androidu/

dík za super shrnutí, ale teda 4,5h je zatraceně málo ... 

 

 

.. Na par much jsem taky prisel, ale existuje varianta jak si pomoc jinak - jinou aplikaci. Uz probehl upgrade FW od Garmin a par veci se opravilo, takze ocekavam, ze se se postupem casu vyresi i ty ostatni mouchy. Takze ja jsem spokojen.

o jaké mouchy se jedná, pls?


  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama