Přejít na obsah


Fotka

Ceske kesky za 30min v PC?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
15 odpovědí na toto téma

#1 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2013 - 13:41

Aktualny zoznam kesiek z celej ceskej republiky je mozne dostat do PC za menej ako 30 minut...
Neverite?Pozrite si toto video.
http://mozigo.zubor..../CeskeKesky.htm

Takto vytvoreny zoznam obsahuje len priblizne suradnice/zamerne skreslene/ - ale ako zaklad toho co sa ma tahat dalej to plne postacuje.

Pomocou live a kombinaciou wap/www je mozne dotiahnut uz presne suradnice a ostatne potrebne udaje.
  • 0

Hrať sa môže každý a v každom veku...
http://mozigo.zubor.net/?q=node/388
S MoZiGo to je jednoduchšie...ledaže je tu ešte MoZiLive

http://mozilive.zubor.net/navod.htm


#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2013 - 13:51

proč zneužíváš sekci Poradna na reklamu?
  • 0

#3 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2013 - 16:27

jo. Použij sekci Waymarking!
Tam se daří i propagaci jinačího kalibru a dr.vota Člen ani nešpitne.
  • 0

#4 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2013 - 17:01

S tou tvojí reklamou se jdi vycpat. Program jsem ze zvědavosti zkoušel stáhnout a stále mi tvůj web píše, že to nejde. Používám skvělý GeoGet a nehodlám přecházet
  • 0

#5 karelbela

karelbela

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2013 - 17:10

P€T@ napsal/a:
S tou tvojí reklamou se jdi vycpat. Program jsem ze zvědavosti zkoušel stáhnout a stále mi tvůj web .....


A vidíš to, pokud nebudu řešit reklamu, jakože to tak neberu, tak mozigo používám a šlape mi, jestli to nebude u tebe problém mezi klávesnicí a židlí. A nepoužívám "skvělý geoget" protože mu nerozumím. Ale to je zase u mě problém mezi klávesnicí a židlí. Asi tak.
  • 1
když vidím díru, musím do ni.

#6 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2013 - 20:23

klama napsal/a:
Aktualny zoznam kesiek z celej ceskej republiky je mozne dostat do PC za menej ako 30 minut... zoznam obsahuje len priblizne suradnice/zamerne skreslene/ - ale ako zaklad toho co sa ma tahat dalej to plne postacuje.

Pomocou live a kombinaciou wap/www je mozne dotiahnut uz presne suradnice a ostatne potrebne udaje.


To je uz tvuj evergreen :-D A neodporuji si trochu ty mnou ztucnele pasaze v tvem prispevku?

(Mimochodem, ja mam v GG v podstate aktualni celou republiku s presnymi souradnicemi za mene jak 10 minut. Ale to neni moc cista cesta, tak to radeji nebudeme rozebirat. :))
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#7 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2013 - 20:55

Nie neodporuju...

...podstate aktualni celou republiku s presnymi souradnicemi za mene jak 10 minut. Ale to neni moc cista cesta...

To co ponukam je dostupne kazdemu a vlastne legalne ci uz pre PM alebo BM, to tvoje riesenie je pre tych co ste v nejakom spolku...Je to vasa vec a do toho ma nic nie je.
Vase riesenie je pre nejaku oblast pre ktoru syslite data, moje riesenie je pre akukolvek oblast na ktoru si teraz spomeniem do 30minut...
  • 0

Hrať sa môže každý a v každom veku...
http://mozigo.zubor.net/?q=node/388
S MoZiGo to je jednoduchšie...ledaže je tu ešte MoZiLive

http://mozilive.zubor.net/navod.htm


#8 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2013 - 21:38

Ale odporujes (nebo umyslne mates uzivatele - potencialni), uz jsme to tu diskutovali, ale porad si vedes svou: Aktualni seznam kesi obsahuje spravne polohy. Pokud nejsou spravne, pak ten seznam neni aktualni. Za 30 minut ani nahodou nestahnes pres GCLive presne souradnice pro vsechny kese v CR ani pro PM, o BM vubec nemluvim.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#9 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2013 - 22:11

Jsem ve správné realitě? Někdo tady pro nás něco dělá a vy ho za to káráte?
  • 1

#10 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2013 - 5:11

odporujes (nebo umyslne mates uzivatele - potencialni), uz jsme to tu diskutovali, ale porad si vedes svou:

Aktualni seznam kesi obsahuje spravne polohy. Pokud nejsou spravne, pak ten seznam neni aktualni.

Za 30 minut ani nahodou nestahnes pres GCLive presne souradnice pro vsechny kese v CR ani pro PM, o BM vubec nemluvim

To nie ja ale Ty si tu meles dookola svoje odmietanie, mimochodom neviem naco ked to aj tak nemienis/nevies vyuzit s GG. Nikde som netvrdil ze zoznam obsahuje presne suradnice.
Tato metoda je vyborna na to, ze relativne rychlo mozem zistit co este nemam z daneho uzemia v PC - a to si potom naozaj necham stiahnut - toto samozrejme uz netrva 30 minut , to tu radsej uvediem aby si zase nenamietall.
Pokial vsak uz mam stiahnute vsetko z daneho uzemia /resp. to co ma zaujima//a mam uz presne suradnice/ mozem si pomerne lahko udrziavat stav pretoze touto metodou polahky zistim co tam pribudlo...
A to uz dotiahnem velmi rychlo cez LiveAPI alebo www/wap. - z tohoto pohladu je jedno ci je user PM alebo BM.

Chcem len pripomenut, ze MoZiGo a MoZiLive sa dva rozne programy.
Stiahnutie instalacky programu MoZiKive nie je podmienene registraciou ako MoZiGo, je volne stiahnutelny zo stanky http://mozilive.zubor.net
Priamy link:
http://www.mozilive....all_1.2.2.3.exe

  • 0

Hrať sa môže každý a v každom veku...
http://mozigo.zubor.net/?q=node/388
S MoZiGo to je jednoduchšie...ledaže je tu ešte MoZiLive

http://mozilive.zubor.net/navod.htm


#11 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2013 - 7:49

Hamaci napsal/a:
Jsem ve správné realitě?
Někdo tady pro nás něco dělá a vy ho za to káráte?


Ve tve realite je normalni porusovat umluvy, se kterymi jsi dobrovolne souhlasil? Kazdy uzivatel odsouhlasil podminky pouzivani, ve kterych se mimo jine pravi, ze nebude strojove dolovat data z webovych stranek. A klama vesele doluje data z www i wapu, doluje data z pomocnych souboru pro mapu na webu, atd. A s drzym celem vsem nalhava, ze je to legalni.

Takze co pro nas klama dela? Okrada Groundspeak. Tesilo by mne to jen tehdy, kdybych ho chtel take okradat. Ja ho ale opravdu z jistych duvodu soudit nebudu, ale at neblbne ostatni, ze tim vlastne nedelaji nic spatneho.

Kde jsou vsichni ti plamenni recnici, kteri tu nedavno odsuzovali uzivatele Geojarry, jak kradou data, pritom sami kradou mnohem vice pres Mozigo? Kdepak jsou?
  • -1

#12 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2013 - 8:10

HaLuMo, netvař se jako svatoušek, 99 % lidí užívá tvůj geoget s geojarry, které dělá totéž. Bez využití onoho geojarry by byl geoget v podstatě jen excel...
  • 1

#13 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2013 - 8:15

hanska napsal/a:
HaLuMo, netvař se jako svatoušek, 99 % lidí užívá tvůj geoget s geojarry, které dělá totéž. Bez využití onoho geojarry by byl geoget v podstatě jen excel...


Tak já jsem to 1% co data tahá přes PQ a Gc Live.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#14 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2013 - 8:19

To je pořád dokola - proč tahat do počítače všechny cache v ČR, když ty údaje zastarají dříve, než se toho stihne odlovit nějakých 10%...
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#15 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2013 - 8:27

hanska napsal/a:
HaLuMo, netvař se jako svatoušek, 99 % lidí užívá tvůj geoget s geojarry, které dělá totéž. Bez využití onoho geojarry by byl geoget v podstatě jen excel...

Podle sebe soudím tebe co? Naopak většina lidí co znám a má PM geojarry nepoužívá. Ti ostatní pak většinou nepoužívají ani geoget :)
  • 0

#16 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2013 - 8:35

Nechcete si raději domluvit (mega)event, tam si dát do nosu a vyřešit tak jednou provždy tohle dokolečka omílané handrkování na jedno brdo? Zámek
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama