Přejít na obsah


Fotka

Prague bridges 19-21


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
83 odpovědí na toto téma

#1 bdek

bdek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2013 - 21:50

Od zítřka bude uzavřen tramvajový most #21 GC1XX97 a postupně do dubna bude rozebrán (dle informací z novin). Hledám proto někoho, kdo disponuje člunem či lodí a měl by odvahu nasednout do ní s člověkem, co s tím nemá žádné zkušenosti (prostě jsem vodu ještě nikdy nejel). Zdá se, že ještě asi týden na to bude vhodné počasí. Další dva blízké mosty se nabízí rovněž, i když je nyní odděluje stavba.
  • 0
Boris

#2 Altaria

Altaria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2013 - 16:49

Na mosty se chystáme už dlouho, člun tak nějak máme, ale chybí nám pádlo. :( Nicméně v nejhorším by se myslím dal člun i příslušenství vypůjčit v blízké loděnici, to by bylo možná jednodušší, než tahat člun s sebou.
  • 0

#3 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2013 - 16:55

Právě jsem jel kolem na kole a k tomu provizornímu mostu postavili dočasnou "silnici" po nábřeží souběžně se stezkou, po které to asi hodlají odvézt. Asi byste si měli pohnout, protože tam možná dají zátarasy a k mostu pak asi taky nikoho nepustí. Co se týče těch lodí, tak tam je ted ten kanál zavřený a rozkopaný, asi ho upravují, tak nevím, jestli tam ted budou vůbec půjčovat.
  • 0

#4 Altaria

Altaria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2013 - 17:04

Hmm, vesmír se spiknul proti nám... :D
  • 0

#5 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2013 - 17:40

No my si lod pujcovali vloni na Svabkach (kousek od Invalidovny) a vyjizdeli od vychozich souradnic soucasne kese Flip Clock -- tam je idealni mistecko pro spusteni lode na vodu. Lod byla nafukovaci a na osobu to vyslo cca na 50 Kc
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#6 Altaria

Altaria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2013 - 17:47

Díky za info, to se hodí! :)
  • 0

#7 Askarinka

Askarinka

    Askarinka

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 0:38

chystáte se tedy na mosty?Přidala bych se :-)
  • 0

#8 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 7:09

Pokud by se něco takového dalo dohromady, rád se přidám. Pádlo jsem už v ruce držel :o)
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#9 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 9:46

Já bych to taky brala. Háčka (pod velením zkušeného zadáka) umím, vzadu jsem to zkoušela jen párkrát, Ale zato jsem mrazuvzdorná, vodoodpudivá a vzhledem k své tělesné konstituci téměř nepotopitelná. Asi bych se v této roční době ještě odvážila i na plavání, pokud by se našli magoři do party. Potíž je, že přímo z vody bych na ty pilíře nejspíš nevylezla, ale na cestovní doprovod bych si při tom plavánísměle troufla. Čas přichází v úvahu cca 13:30 - 15:00, to mívám chvíli volno.
  • 0

#10 Altaria

Altaria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 15:41

Dva z mostů jsou T5 právě z toho důvodu, že plavecky by se ke keškám dostávalo horko-těžko. :( Jaký den v týdnu a čas by tedy přicházel v úvahu pro ostatní?
  • 0

#11 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 16:23

Já bych se připojil taky, ale jelikož jsem naprosto nezkušený co se týče plavení se na jakémkoliv plavidle, budu vhodný leda tak jako porcelán, pokud na něj vůbec bude místo. Jinač pro mě je ten čas celkem jedno, nemůžu určitě jen tenhle pátek a víkend, pak vždycky odpoledne by se snad čas našel. U mostů je klid, ještě ho ani nezačali rozebírat, takže to půjde.
  • 0

#12 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 17:10

Teda tohle mě láká :). Už jsme měli podobnou akci naplánovanou - začátkem června :|. Nějaké zkušenosti mám, ale spíš na plastové kanoi na divočejší vodě, než v něčem nafukovacím na téměř stojaté...ale třeba by se to poddalo. Asi počkám až se tu nahodí nějaký termín, jsem v zásadě flexibilní co se dne i hodiny týče (kromě brzkého rána :P ), s vyjímkou nedělního dopoledne. Jen občas mám výjezdy které nepřeložím, tak to bych holt měla smůlu.
  • 0

#13 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 8:29

Příští týden jsem flexibilní (pokud nenastane nic mimořádného). Další týden jsem 22.-23.10 na Moravě. S řízením raftu či něčeho podobného nemám problém.
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#14 bdek

bdek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 9:05

Já bych mohl dnes po 17.00, o víkendu zatím nevím, ale taky spíše po 16.00, další týden pak obecně rovněž až po 17.00, pokud to jen trochu půjde, tak i mezi 08.00-17.00, ale to neumím dopředu předvídat.
  • 0
Boris

#15 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 9:09

bdek napsal/a:
Já bych mohl dnes po 17.00, o víkendu zatím nevím, ale taky spíše po 16.00, další týden pak obecně rovněž až po 17.00, pokud to jen trochu půjde, tak i mezi 08.00-17.00, ale to neumím dopředu předvídat.


Obávám se, že pozdní čas bude neschůdný. Nevím jak mají půjčovny, ale tipnul bych asi do 17,00 hod. Tma už je poměrně brzo a jezdit po tmě nic moc.
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#16 XaoS

XaoS

    XaoS.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 23:10

No pěkný, sice teda dnešní počasí nic moc, ale třeba bude příští týden lépe. Možná bych si mohl od spolubydly půjčit nafukovací člun, ale nevím, v jakým je stavu ani jak velký. Kromě středy bych se mohl zastavit, snad nebude na plavky moc velká zima.
  • 0

#17 Nevenna

Nevenna

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2013 - 15:11

Tohle mě zajímá, ráda bych se přidala :-) pádlo už jsem v ruce držela (klasický nafukovací člun a jednou raft:)
  • 0

#18 AdMari

AdMari

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2013 - 23:51

O zdolani mostovek uz touzim dlouhou dobu. Kdyby tady se nereklo o posledni sance, nechala bych to byt i dele... A tak... Prosim-prosim vzit s sebou jednu nezkusenou, pokud bude moznost... :-)
  • 0

#19 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 7:00

Hm, víceméně skoro všichni to do určitý míry nějak s lodí umíme, ale kde tu loď vezmem, to už se moc neřeší :D! Já bych navrhla toto úterý kolem 14:00 u železničního mostu v Tróji, ale loď fakt nemám. Jsem ale případně ochotna k pilíři i plavat nebo jet jako "vlečné plavidlo" za lodí, abych nechala místo v lodi neplavcům a suchozemským krysám.
  • 0

#20 Altaria

Altaria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 9:25

Vzetí lodi bych řešil podle Dobeshe, ale musím to zítra ověřit. V úterý můžu nejdřív od tří a od sedmi jsem v divadle, tak nevím, jestli se to stíhá. :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka