Přejít na obsah


Fotka

Prague bridges 19-21


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
83 odpovědí na toto téma

#21 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 10:29

Já bych potřebovala bejt tak do čtyř doma. Ale můžu vzít kolo, připojit se dycky až u mostu, pak přejet kolmo k dalšímu atd., a po skončení posledního to střihat šílenou rychlostí k domovu. Každopádně prosím sraz co nejdřív po tý druhý, jak ostatní budou moct.
  • 0

#22 Konvalinky

Konvalinky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 12:59

Je, vezmete me sebou???? Prosim....
  • 0

#23 petula.boruvka

petula.boruvka

    petula.boruvka

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 14:33

Já bych se taky možná přidala. Máme případně doma menší nafukovací člun, ale nevím, v jakym je stavu. A cca 3 pádla by se tu našly. A pro extrémisty - máme taky nafukovací bazének, v tom by se to taky teoreticky dalo absolvovat. :D Ona i taková nafukovací matrace by nebyla marná...
  • 0

#24 Nevenna

Nevenna

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 15:01

Pro mě je úterý zabité, jsem od těch 14. do 17. ve škole...
  • 0

#25 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 18:29

petula.boruvka napsal/a:
Já bych se taky možná přidala. Máme případně doma menší nafukovací člun, ale nevím, v jakym je stavu. A cca 3 pádla by se tu našly. A pro extrémisty - máme taky nafukovací bazének, v tom by se to taky teoreticky dalo absolvovat. :D Ona i taková nafukovací matrace by nebyla marná...

Tak vyzkoušej, jestli je v pořádku, nafoukni ho a nech přes noc, a dáme sraz v úterý u železničního mostu. Ty vezmeš do člunu nějakého zdatného pilířolezce a všichni ostatní k pilíři doplavou, pilířolezec nám krabku sundá a my budem logovat ve vodě :D!
  • 0

#26 SikoCZ

SikoCZ

    SikoCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 244 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 19:49

petula.boruvka napsal/a:
Já bych se taky možná přidala. Máme případně doma menší nafukovací člun, ale nevím, v jakym je stavu. A cca 3 pádla by se tu našly. A pro extrémisty - máme taky nafukovací bazének, v tom by se to taky teoreticky dalo absolvovat. :D Ona i taková nafukovací matrace by nebyla marná...


POZOR ! bazenek a mozna ani obycejny nafukovaci clun nedoporucuji.Je potreba neco stabilnejsiho z ceho se odrazis na pilir , mam pocit ze z jedne strany tam "vycuhuje" asi 5cm roxor na ktery se da stoupnout , tak jsem lezl i ja.I tak dala zabrat , a to byl clun s drevenou podlazkou a motorem zatizeny peti dospelymi..
  • 0

Garmin Oregon 600+450 + iPhone 5S  32GB + GSAK 8.7.0.0


#27 bdek

bdek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 22:12

Za mně úterý dobrý, zatím to vypadá, že by to šlo v podstatě kdykoli. Taky zkusím ověřit nějaké možnosti s půjčením člunu/ů.
  • 0
Boris

#28 FlyingBottle

FlyingBottle

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 23:05

Siko32 napsal/a:

petula.boruvka napsal/a:
Já bych se taky možná přidala. Máme případně doma menší nafukovací člun, ale nevím, v jakym je stavu. A cca 3 pádla by se tu našly. A pro extrémisty - máme taky nafukovací bazének, v tom by se to taky teoreticky dalo absolvovat. :D Ona i taková nafukovací matrace by nebyla marná...


POZOR ! bazenek a mozna ani obycejny nafukovaci clun nedoporucuji.Je potreba neco stabilnejsiho z ceho se odrazis na pilir , mam pocit ze z jedne strany tam "vycuhuje" asi 5cm roxor na ktery se da stoupnout , tak jsem lezl i ja.I tak dala zabrat , a to byl clun s drevenou podlazkou a motorem zatizeny peti dospelymi..


s bazenkem bych tam urcite nejel, z toho by se na pilire dostavalo dost tezko. Ja to absolovoval loni pred prazdninama v mirne uchazejicim clunu pro dva dospely stridali se mi tam synove, na zeleznicni lezl mladsi (11), na dalsi dva starsi (16) a bylo to bez problemu, jen bylo potreba davat bacha na clun, aby se o neco netrhl.
  • 0

#29 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 18:37

Takže jak? Bude tam zejtra někdo s lodí? A v kolik? Podle mě ideální pro sraz je trójskej břeh pod železničním mostem, někdo může přijet po vodě, někdo na suchu. Čas avrhuju 14:15. Ale napište, jestli tam někdo budete s plavidlem. Dneska jsem to byla očíhnout a voda je vejš než před tejdem, takže lezení na sloup by mělo být snazší.


  • 0

#30 petula.boruvka

petula.boruvka

    petula.boruvka

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 20:20

Tak se omlouvám, mnou nabízený člun je bohužel nezvěstný. Teda on někde bude, jen nevim kde.

 

Nejlepší by byla asi ta půjčovna.


  • 0

Nováčkům doporučuji pročíst tento článek.


#31 Askarinka

Askarinka

    Askarinka

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 7:30

nešlo by to nechat na odpoledne? Pracující se tam těžko ve 2 dostanou:-D 


  • 0

#32 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 8:11

nešlo by to nechat na odpoledne? Pracující se tam těžko ve 2 dostanou:-D 

Z mojí strany nešlo, mám čas od půl druhý do tří, výjimečně do půl čtvrtý. Později jen v neděli, ale nikdy dýl než do půl šestý. Můžeš zkusit zorganizovat druhou skupinu na později, ale i tak půjčovny lodí zavírají v 5, pokud vím, a to už tu loď musíš mít vrácenou.


  • 0

#33 bdek

bdek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 11:44

Našel jsem nějakou půjčovnu lodí v okolí tady http://www.boatpark....dacka-pujcovna/ nebo tady http://www.kajaky.cz/kontakty.html

Dnes odpoledne bych mohl, na místo bych se mohl dostat kolem 15:00, můžu vzít i auto, ale nemám žádný nosič ani nic takového, pouze kouli, vozík nevlastním.

Zítra to je horší, to musím být v 16:00 někde ve městě až do večera.


  • 0
Boris

#34 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 12:23

Bdek: Ta první půjčovna je dost z ruky, ale ta druhá by se snad dala, je to de facto poblíž místa přistání, jesstli se nepletu. Kdybys byl schopen tu loď odvézt pod most v Tróji, tam nechat auto, splulo by se to dolu, loď vrátila a ty bys došel zpátky pěšky, je to kousek. Podle mě by jedna loď stačila pro celou bandu, ostatní by od mostu k mostu přešli nebo přejeli na kole a od břehu by se to mohlo otočit k pilíři víckrát, ovážlivci doplavat, na pilíř stačí vysadit jen jednoho zdatného lezce. Dneska už se to asi nestihne, ale můžem se domluvit na jindy. Kdyby to byla některá sobota 14:00 u železničního mostu i s lodí, tak by mohli všichni? Já zkusim během několika dní zajet tu půjčovnu omrknout zblízka, mam to tam 2 km od HC.

 

Edit: Aha, tak pardon, omyl, teď koukam, že jsem si to spletla s jinou půjčovnou, neni to u vody, ale někde v Holešovicích. Zkusim zjistit, jestli není půjčovna přímo u toho vodáckýho centra u cvičnýho kanálu v Tróji.


  • 0

#35 bdek

bdek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 13:34

Tak jsem ještě našel toto přímo u loděnice u kanálu http://troja.kanoe.cz/


  • 0
Boris

#36 petula.boruvka

petula.boruvka

    petula.boruvka

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 18:16

Dobrá zpráva. Jeden známý má syna kačera a ten by nám možná mohl půjčit loď v nedaleké loděnici (asi přístav Holešovice). Až se nám ozve, tak dám vědět, jak to dopadlo. Ten  náš nafukovací člun se mi nakonec podařilo najít, při letmém pohledu se zdá v pohodě, víc jsem ho zatím nezkoumala, plus máme tři pádla a nějaká dvě pidivesla. Špatný je, že je docela těžký a nevim, jestli bych ho dokázala dopravit na místo (nemám auto).


  • 0

Nováčkům doporučuji pročíst tento článek.


#37 bdek

bdek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2013 - 21:21

Zkus ho nafouknout a ověřit, že drží. S autem by se to vyřešit dalo. Jak je takový člun ve vyfouknutém stavu velký?


  • 0
Boris

#38 petula.boruvka

petula.boruvka

    petula.boruvka

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2013 - 21:56

Je to malej člun, momentálně má ve složeném stavu cca 40x40x15 cm. Můžu ho zítra zkusit nafouknout, ale začínám mít strach, jestli už není pozdě a most není rozebraný. Jinak počítejte s tím, že je to přes 10 let starý člun a tudíž nevypadá dvakrát pěkně. =)


  • 0

Nováčkům doporučuji pročíst tento článek.


#39 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2013 - 23:38

Most byl převčírem celý. Člun ať je odrbanej jak chce, jen když bude z čeho vylézt na ten pilíř, případně zachraňovat utopence, kteří to poplavou.Hlavně na mě počkejte, jdu do toho s váma! Nejbližší termín, kdy bych mohla, je ale neděle ráno kolem 10:00, pokud to tedy bude blesková akce, nejpozdějc v 11:15 bych musela vypadnout. Nebo pak ty poobědové termíny ve všední den.


  • 0

#40 bdek

bdek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2013 - 20:34

Na neděli mi bohužel děti naplánovali jiný program, ale úterý nebo středa poobědě by to zatím šlo.


  • 0
Boris




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka