Přejít na obsah


Fotka

16.11. 2013 – STRATOCACHING


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
425 odpovědí na toto téma

#81 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 7:22

Jestli to pustí pod 30km, tak dovrší amaterismus, jakým se to prozatím ubírá :( Ty woe, voni nejsou schopni dát do kupy ani funkční appku!


  • -5

#82 sl9m

sl9m

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 7:52

Jestli to pustí pod 30km, tak dovrší amaterismus, jakým se to prozatím ubírá :( Ty woe, voni nejsou schopni dát do kupy ani funkční appku!


Vypadá to bledě. Start v 9h a nažky mají být na zemi v 11:30. To je rozhodně nevypustí ve 30km.
Tvrdí, že balon bude stoupat 6 m/s to je 21,6 km/h tak ve 30km bude tak za necelou hodinu a půl.
Nažky mají padat 2,2 m/s to je 7,92 km/h to je ze 30 km asi něco přes 3 a půl hodiny.
Mě to tedy vychází na 5h celkem to je ve 14h by měli dopadnout.
  • 0

#83 alanos

alanos

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 8:28

Jestli to pustí pod 30km, tak dovrší amaterismus, jakým se to prozatím ubírá :( Ty woe, voni nejsou schopni dát do kupy ani funkční appku!

Jasně, měli k tomu pustit tebe - to by byla profesionalita zaručená!!!

Ach jo, proč...


  • 1

#84 cz.mikes

cz.mikes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 8:44

Android : https://play.google....apps/details...


  • 0

#85 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 8:50

@alanos Proč? Protože se snaží dělat vědu a nejsou schopni za docela dlouhou dobu co se tomu vědátoři věnují napsat funkční appku. Sorry, oni si to outsourcují. Je to ubohost, ale co asi čekat od současných vysokoškolsky vzdělaných, že :(

No a podle screenu co je v ofiko článku zde na foru a i časů ve scénáři to vylétne jen do 12 - 14 km. Pokud pokud toto je stratocaching, tak já jsem vesmírný turista neb v letadle na dovolenou jsem již letěl v 12,5 km.


  • 0

#86 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 9:03

Spadlej server v 9 hodin, jak typické :D


  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#87 Bolek_CZ

Bolek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 9:04

tak a spadnul web :D , alespon mne ted hlasi chybu 50x , ze by neustal napor informacechtivych?


  • 0
www.fotomoto.cz

#88 Pavelsni

Pavelsni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 9:06

Ten web opravdu nejede tak, jak má, ale nedivím se, když se tam najednou přihlásí tolik lidí. Start je posunut o půl hodiny, tak jsem zvědav, jestli to vůbec rozchodí. Když ne, budem čekat až na souřadnice...


  • 0

Důležitější je pro mě poznat zajímavé místo, než se hnát za spoustou kešek. Keš beru jako zpestření výletů, ne jako primární cíl. FTF mě nezajímá. Více času v přírodě, méně na internetu.  


#89 sl9m

sl9m

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 9:07

Ou ou ou.
  • 0

#90 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 9:15

Jen nějak nechápu to SMS - má se to zadávat dle mailu jako JménoKeše /jedno slovo/ ale v konkrétním případě je to u dvojslovného názvu s mezerou.... a Citroen fakt i  tím přehlasovaným e?  :blink:

Osobně kdybych náhodou našel, tak stejně asi napíšu víc sms v obou formátech - taky záleží, jeslti u toho bude sedět člověk nebo stroj, že ano :D


Tento příspěvek byl upraven od MirexCZ: 16 listopad 2013 - 9:17

  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#91 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 9:16

A to že aplikace na Androidy furt není, nekomentuji... závidím kolegům s jabkem, snad poprvé ;)

 

EDIT: aplikace je, ale musíte si najít přímo přes mobil v Androidu, přes odkaz, co přišel v mailu, fakt nic není :(


Tento příspěvek byl upraven od MirexCZ: 16 listopad 2013 - 9:19

  • 1
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#92 cz.mikes

cz.mikes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 9:20

A to že aplikace na Androidy furt není, nekomentuji... závidím kolegům s jabkem, snad poprvé ;)

 

EDIT: aplikace je, ale musíte si najít přímo přes mobil v Androidu, přes odkaz, co přišel v mailu, fakt nic není :(

Meleš nesmysly :-) Android : https://play.google....apps/details...


  • 0

#93 martina1982

martina1982

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 9:21

MirexCZ apka už je


  • 0

Samsung Galaxy S3  + c:geo = moje spokojenost :wub:


#94 sl9m

sl9m

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 9:21

Ja aplikaci na droid man
  • 0

#95 galnar1

galnar1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 9:22

Appky trochu nevychytali, v gůgl play sice něco je, ale hledat přes to nejspíš nepůjde. I na tom trackeru na webu se skrz to omlouvají. Ale aspoň se chytl web, už se dá koukat i na video. I když jsou tam zatím viděj jenom dvoje nohy a sáček z gme..


  • 0
HTC Wildfire + c:geo + pár dalších užitečností.

#96 ouvalak

ouvalak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 9:23

Jestli to pustí pod 30km, tak dovrší amaterismus, jakým se to prozatím ubírá :( Ty woe, voni nejsou schopni dát do kupy ani funkční appku!

Ty "woe", on to taky amatérský projekt jest...

Sleduji tuhle akci i s některými diskusemi a je vážně smutné sledovat, čeho jsou lidi schopní. Nadávat, nadávat a zase jen nadávat. Docela zajímavá by byla statistika, ukazující kolik nadávačů na chybějící mobilní aplikace nakonec skutečně vyrazí ven stratokeše hledat. Typuji procentuální poměr 70:30 ve prospěch počítačových šťouralů :)

Buďme rádi, alespoň se začeřily vody českého geocachingu.


  • 0

Přátelé - chvátám, chvátám, nemám chvíli klid. Já tam, já tam dávno už měl být. Ne, ne, ne nesnídám, nesvačím, nestihnu to nestačím...


#97 galnar1

galnar1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 9:27

A už to nesou ven..


  • 0
HTC Wildfire + c:geo + pár dalších užitečností.

#98 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 9:29

Ty "woe", on to taky amatérský projekt jest...

Sleduji tuhle akci i s některými diskusemi a je vážně smutné sledovat, čeho jsou lidi schopní. Nadávat, nadávat a zase jen nadávat. Docela zajímavá by byla statistika, ukazující kolik nadávačů na chybějící mobilní aplikace nakonec skutečně vyrazí ven stratokeše hledat. Typuji procentuální poměr 70:30 ve prospěch počítačových šťouralů :)

Buďme rádi, alespoň se začeřily vody českého geocachingu.

 

Jsem nějak nepochopil :-) Šťourám, proč bych neměl, když posílají nejednoznačné instrukce k posílání SMS a odkazy na stažení aplikace, které nejsou funkční.... ;)

Do terénu samozřejmě vyrazím, pokud něco dopadne tak blízko ke mně že to bez auta bude mít smysl řešit ;)


  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#99 john111

john111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 9:30

https://play.google....atocachingdroid


  • 0

#100 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 9:34

Jsem nějak nepochopil :-) Šťourám, proč bych neměl, když posílají nejednoznačné instrukce k posílání SMS a odkazy na stažení aplikace, které nejsou funkční.... ;)

Do terénu samozřejmě vyrazím, pokud něco dopadne tak blízko ke mně že to bez auta bude mít smysl řešit ;)

přesný formát SMS máš napsaný v trackeru, doplníš jen kód nalezený na keši


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama