Přejít na obsah


Fotka

Zrušení nařizovaných betatestů


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
141 odpovědí na toto téma

#141 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2013 - 13:59

Novom napsal/a:
Vše podstatné, již zaznělo, netřeba více komentovat a spamovat. ;) To už by bylo opravdu hodně OT.

Ale tak pro formu, abych tu nebyl osočován ze lží, toto jsem dostal:
Skupec Reviewer (skupec.reviewer@gmail.com)
Kolize
14. 6. 2010, 17:01:57
Ahoj
u tvojí cache Pardubice cyklistické, jsi se dostal s druhou stages do kolize 134m s vedlejší keškou. Cache se líbí a uděluji výjimku. Píšu to proto, že pokud by někdo v budoucnu prudil, tak ať máš argument.

Měj se pěkně
--
Ahojky
Skupec Reviewer
Ta keš již fungovala od 9.12.2009 bez potíží a argumenty jsem měl od Minarja, nebylo proto nutné ji znovu přeschvalovat.


Reviewer má právo udělit vyjímku a tak to udělal. Funkce reviewera dává pravomoce a bere čas. Vše má svá pro ta proti.

JINAK - Z DOSLECHU JSEM SE DOZVĚDĚL, ŽE DOST REVIEWER SE STALA RW PRÁVĚ TAK, ŽE KRITIZOVALA SVÉ PŘEDCHŮDCE... TAKŽE SE TĚŠÍM NA NAŠI BUDOUCÍ SPOLUPRÁCI.
  • 0

#142 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2013 - 14:49

Tobias Reviewer napsal/a:
Drazí přátelé,
...
Na doporučení Groundspeaku jsme se rozhodli, že už dál nebudeme vyžadovat povinné betatesty u prvozakladatelů. Od nynějška je budeme už jen doporučovat a je na každém nováčkovi, zda si o betatest požádá nebo ne. Věříme že zodpovědní a rozumní kačeři si i nadále nechají od zkušenějších kolegů pomoci, a že těch podprůměrných keší bude co nejméně. Místo toho u nováčků a jakýchkoliv nejasností budeme vyžadovat velmi podrobné informace včetně fotografií, abychom mohli posoudit, zda je vše v souladu s pravidly. V ojedinělých případech, zejména u T5 nebo když budeme mít podezření, že není vše v pořádku, můžeme samozřejmě i nadále použít betatest.
Tým reviewerů ČR


Vše podstatné bylo řečeno v tomto (prvním) příspěvku. Ideální stav - tak to mělo být i bez intervence groundspeaku.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama