Přejít na obsah


Fotka

Chyby na novém webu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
310 odpovědí na toto téma

#281 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2013 - 7:53

Vezir: diky tak tohohle odkazu jsem si opravdu nevšiml.  :huh:


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#282 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2013 - 17:39

Nějak se mi nedaří pomocí editoru vložit do textu příspěvku například odkaz.

Objeví se okno (nejspíš generované Javaskriptem) kde zadám údaje, ale okno nelze odeslat ani zrušit žádnám z dotupných tlačítek.

Používám Internet Explorer 11. Javu nemám nejnovější verzi.

 

Děkuji za radu.

 

Bo.T.L.


  • 0

#283 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2013 - 17:40

Problem se jmenuje IE11. Ze dela potize vime.


  • 1

#284 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2013 - 17:38

Nějak se mi nedaří pomocí editoru vložit do textu příspěvku například odkaz.

Objeví se okno (nejspíš generované Javaskriptem) kde zadám údaje, ale okno nelze odeslat ani zrušit žádnám z dotupných tlačítek.

Používám Internet Explorer 11. Javu nemám nejnovější verzi.

 

Děkuji za radu.

 

Bo.T.L.

... a nechodí třebas tlačítko "Citovat"


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#285 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2013 - 12:11

Je normální, že systém nevyhledá např. "DNF", ale při hledání slova "DNFko" to najde i přímo větev s nadpisem "DNF"?

 

To je schválně, že systém vyhledává slova dlouhá min. 4 nebo 5 znaků?


  • 0

#286 Kyong

Kyong

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 21:50

Úplně dole na stránce vedle oranžové ikonky 3. odkaz zleva "Označit celé fórum jako přečtené" ? ;)

Díky, tak teda tam jsem si toho naprosto nevšiml a ani nehledal, když u subfor je to vždycky jinde.


  • 0

#287 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 13:08

Pokud napíšu nějaký odkaz a neoznačím jej jako odkaz, systém automaticky označí jako odkaz odkaz a dále pokračuje až do konce příspěvku.

Příkladem http://www.geocachin...a-gccom/page-45 příspěvek 885.


  • 0

#288 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 853 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2014 - 17:12

Ahoj,

netusite nekdo cim by mohlo byt to, ze se nemohu dostat zdejsi stranky z mobilu. Zkousel jsem to prez 2 prohlizece a prez wifi se sem proste nedostanu (vsechny ostatni weby mi jdou). Ale prez mobilni data funguje vse jak ma. 


  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#289 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 9:50

Když píšu příspěvek na fóru a zkopíruju do něj kus nějakého textu odjinud, tak mě pak už editor nechce pustit do toho kousku zkopírovaného textu, abych z něho např. mohla kousek vymazat nebo do něj doprostřed něco připsat. Nedá se v něm pohybovat pomocí šípek a když doprostřed textu kliknu myší, tak místo aby se mi kurzor posunul na místo, kam jsem klikla, tak se mi celý ten zkopírovaný kus textu označí jako blok, a nejde do něj zasahovat. Zajímavé je, že se v něm nedá ani mazat od začátku klávesou delete, ale dá se mazat od konce backspacem. Ovšem když takto kus odzadu smažu a připíšu něco jiného, tak se ten dopsaný text chová taky jako část toho needitovatelného bloku. Tyhle psí kusy to dělá při použití rychlého i rozšířeného editoru.


  • 0

#290 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2014 - 14:25

Obávám se, že nejsem schopný problém zopakovat a tedy ani řešit, viz pokračování s vloženým a oeditovaným textem

 

Zkouška kopírovaného textu odjinud:

dnotlivých dodavatelů se    Doplněný text 1   značně liší. CELÝ ČLÁNEK

Včera

  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#291 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2014 - 14:37

Teď mi to taky jde, naprosto totéž, co včera nebylo možný.


  • 0

#292 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2014 - 14:39

asi zázrak :)


  • 1

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#293 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2014 - 14:41

Já bych to spíš viděla na schválnost a zlomyslnost ze strany těch trpaslíků, co pobíhají v tom serveru.


  • -1

#294 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2014 - 15:28

Když píšu příspěvek na fóru a zkopíruju do něj kus nějakého textu odjinud, tak mě pak už editor nechce pustit do toho kousku zkopírovaného textu, abych z něho např. mohla kousek vymazat nebo do něj doprostřed něco připsat. Nedá se v něm pohybovat pomocí šípek a když doprostřed textu kliknu myší, tak místo aby se mi kurzor posunul na místo, kam jsem klikla, tak se mi celý ten zkopírovaný kus textu označí jako blok, a nejde do něj zasahovat. Zajímavé je, že se v něm nedá ani mazat od začátku klávesou delete, ale dá se mazat od konce backspacem. Ovšem když takto kus odzadu smažu a připíšu něco jiného, tak se ten dopsaný text chová taky jako část toho needitovatelného bloku. Tyhle psí kusy to dělá při použití rychlého i rozšířeného editoru.

 

Při kopírování formátovaného textu odjinud se editor snaží formátování dodržet. To ho může třeba i vykolejit. Pokud se Ti stane, skus přepnout ikonkou úplně vlevo nahoře do módu BBCode. Zde odmaž všechny formátovací značky a zase přepni zpět. Alternativou je vložit obsah schránky do editoru jen jako prostý text (ikonka na horní liště, třetí zprava). Tím by ke zmatení vůbec nemělo dojít...


  • 1

#295 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2014 - 14:28

Hlásím chybu:

 

Právě jsem posílal soukromou zprávu, která obsahovala odkaz (byl to odkaz na jeden příspěvek ve fóru). Zpráva odešla a vše se tvářilo v pořádku, ale když jsem ji pak otevřel, zbyl z ní jen počáteční text a odkaz (převedený na funkční HTML odkaz, celý) a zbytek textu, který měl následovat po odkazu se ztratil.

 

A jako bonus jeden překlep: na geocaching.cz Váš ovládací panel Nastavení Možnosti oznámení je H3 nadpis "Nastavení soukromý".


  • 0

#296 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2014 - 17:20

Připomínka k inzerci pokud to tu nezaznělo a nebo je chyba někde mezi klávesnicí a židlí.

- Jaký je důvod k tomu že každé slovo v názvu inzerátu má počáteční písmeno vždy velké nezávisle na tom jak to zadám?

- Jde obnovovat zadané inzeráty, nebo se musí vytvořit po jeho vypršení platnosti zcela nový včetně vložení obrázku/fotky?

 

Bo.T.L. Czech Geocacher and Geocoins Collector


  • 0

#297 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2014 - 18:10

- netušim, zřejmě je to rozhodnutí autora doplňku

- netušim a žádný vyexpirovaný inzerát nemám, abych se mohl podívat. Ale pokud ve správě inzerátů ve vypršených inzerátech nic nemáš a nebo nemáš možnost s tim něco udělat, tak založit nový


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#298 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2014 - 9:51

Ahoj, 2 drobnosti:
A) nešlo by doplnit ve verzi pro mobil, aby šlo ve fóru skočit na poslední stránku? Teď otevřu téma a můžu se proskákat pomocí tlačítka Další po jedné stránce. Pokud by to bylo složité, tak aspoň kdyby se skončilo na poslední stránku ne na první. Nebo přidat podporu Tapatalk ;-)
2) Když nejsem prihlášen, vidím blbě časy příspěvků. Ukazují o hodinu méně. Asi se při posunu na letní čas nezměnilo defaultní časové pásmo?
  • 0

#299 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2014 - 10:35

ten tapatalk by byl dobrej, proč tu zatím není? :) instalace je na pár minut
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#300 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2014 - 10:46

nasazení tapatalk se neplánuje.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama