Přejít na obsah


Fotka

Generování seznamu nálezů pro GC.CZ

geoget gc.cz

Nejlepší odpověď HaLuMa , 15 říjen 2013 - 18:49

Ja ale o zadnem TXT ani GPX nemluvim! Ja mluvim o samostatnem pluginu, ktery se jmenuje "geocaching.cz nálezy" a ma ikonku mapky s cervenymi puntiky a modrou sipickou. Ten plugin nahrava nalezy pomoci zdejsiho API, a co jsem ho dneska zkousel, tak funguje.

 

Navic nahrava nalezy rozdilove, tedy posila jen to, co pribylo, takze je to velmi rychle.

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 18:12

Se změnou webu přestal asi dávat smysl ten textový export a určitě už nefunguje ten odkaz, který se po vygenerování automaticky otvírá :-(


Tento příspěvek byl upraven od HaLuMa: 21 říjen 2013 - 17:32
pridan stitek

  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 18:16

Jo, skripty pro gc.cz budoupotrebovat revizi, treba uz jen kvuli zanikajicimu hodnoceni, atd. (treba nacitani bestof uz asi taky nema vyznam...)


  • 0

#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 18:25

Nicmene standardni skript Geocaching.cz nálezy pro nahravani nalezu pres API funguje spravne, ne? Cestu pres export jsem sam asi ani nikdy nepouzival.


  • 0

#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 18:41

Nicmene standardni skript Geocaching.cz nálezy pro nahravani nalezu pres API funguje spravne, ne?

 

Neřekl bych, že to funguje :-(

 

Nejdříve jsem zkusil TXT soubor, pak GPX všech nálezů a nakonec GPX jen nových. Po nahrání změnového GPX to sice vypsalo nějaká čísla o importu, ale nálezy nepřibyly.

 

Aha, odpovídal jsem na něco jiného.

 

Jo, skrz API to nahrát jde, jen to chtělo změnit heslo pro nahrání dat. Asi by se ten script mohl zeptat na heslo, pokud mu to neprojde na chybu přihlášení.


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 18:49   Nejlepší odpověď

Ja ale o zadnem TXT ani GPX nemluvim! Ja mluvim o samostatnem pluginu, ktery se jmenuje "geocaching.cz nálezy" a ma ikonku mapky s cervenymi puntiky a modrou sipickou. Ten plugin nahrava nalezy pomoci zdejsiho API, a co jsem ho dneska zkousel, tak funguje.

 

Navic nahrava nalezy rozdilove, tedy posila jen to, co pribylo, takze je to velmi rychle.


  • 0

#6 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 20:58

No mne to taky nenahralo. Zkusil jsem nahrat standartni zazipovane GPXko od groudspeaku a vypadl jsem na time-out. Asi je to GPXko moc dlouhe. Tak zitra asi zkusim ten plugin.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#7 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 21:01

No mne to taky nenahralo. Zkusil jsem nahrat standartni zazipovane GPXko od groudspeaku a vypadl jsem na time-out. Asi je to GPXko moc dlouhe. Tak zitra asi zkusim ten plugin.

To si zkoušel kdy a kolik byl? timeout jsem odpoledne zvětšoval na 240s


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#8 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 11:12

Zřejmě bych potřeboval smazat starý seznam nálezů zde na dc.cz, ale nevidím možnost jak - byl vytvořen přes txt soubor, keše v něm se už nezobrazují na zdejší mapce a když sem pošlu nálezy z Geogetu přes API pomocí pluginu "Geocaching.cz nalezy", přidají se pouze ty keše, které ve starém seznamu nejsou. Takže na zdejší mapě se mi teď zobrazují jen keše, které jsem našel po datu posledního nahrání txt souboru ještě na starém webu.


  • 0

#9 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 11:47

Zřejmě bych potřeboval smazat starý seznam nálezů zde na dc.cz, ale nevidím možnost jak - byl vytvořen přes txt soubor, keše v něm se už nezobrazují na zdejší mapce a když sem pošlu nálezy z Geogetu přes API pomocí pluginu "Geocaching.cz nalezy", přidají se pouze ty keše, které ve starém seznamu nejsou. Takže na zdejší mapě se mi teď zobrazují jen keše, které jsem našel po datu posledního nahrání txt souboru ještě na starém webu.

Uz se ptala i Jacka, (http://www.geocachin...c/27225-kniha-přání-na-novém-webu/?p=445123), zatím bez odpovědi. Že by s touto možností script nepočítal?

 

EDIT: HaLuMa psal, že script nahrává rozdílově - jen nové. Tj. neřeší, pokud nějaká je na GC.CZ a není v GG?


Tento příspěvek byl upraven od plavcik: 16 listopad 2013 - 11:49

  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#10 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 20:21

Viz. http://www.geocachin...e-3#entry445552


  • 0

#11 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2013 - 15:33

Tak pres API by se k tomu melo dat dostat, treba kompletni vypis:

https://www.geocaching.cz/api.php?a=ctivlastninalezy&v=1&u=LOGIN&p=HESLO

LOGIN = nick

HESLO = heslo

 

Z toho by se analogicky melo dat nejak poladit, jak to alespon komplet vymazat.


  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#12 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2013 - 15:54

Vis, satane, kdyby ses podival, na to, kam odkazuje Haluma, tak bys zjistil, ze odkaz na smazani vseho, uz je davno na svete.


  • 0

#13 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2013 - 16:00

No vidis to, tak se snazim zbytecne. :P


  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget, gc.cz

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama