Přejít na obsah


Fotka

Strojově čitelné podrobnosti o čase eventu

gc.cz

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

Anketa: Strojově čitelné podrobnosti o čase eventu (27 uživatel(ů) vložilo hlas)

Uživatel kalendáře

  1. Již jste hlasovali Podrobnější informace bych v kalendáři uvítal (20 hlasy [74.07%])

    Procento hlasů: 74.07%

  2. Tyto informace nepotřebuju, celodenní události stačí (2 hlasy [7.41%])

    Procento hlasů: 7.41%

  3. Kalendář nepoužívám (5 hlasy [18.52%])

    Procento hlasů: 18.52%

Zakladatel eventů

  1. Zakládám a kdyby to fungovalo, tak to do listingu budu zapisovat (11 hlasy [40.74%])

    Procento hlasů: 40.74%

  2. Zakládám a nic takového tam psát nebudu (2 hlasy [7.41%])

    Procento hlasů: 7.41%

  3. Již jste hlasovali Eventy nezakládám (14 hlasy [51.85%])

    Procento hlasů: 51.85%

Reviewer

  1. Při schvalování listingu, který to neobsahuje, to budu propagovat (nemyslím vynucovat) (1 hlasy [3.70%])

    Procento hlasů: 3.70%

  2. Nebudu se tím zabývat (0 hlasy [0.00%])

    Procento hlasů: 0.00%

  3. Již jste hlasovali Nejsem reviewer (26 hlasy [96.30%])

    Procento hlasů: 96.30%

Hlasovat Návštěvníci nemohou hlasovat

#1 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 14:49

Jak jste si mohli všimnout, tak je na gc.cz automaticky generovaný kalendář eventů a kromě toho existuje i ical export pro přímé načítání do různých aplikací. Nyní se generují eventy jako celodenní údálosti, protože k eventu se dá uložit pouze datum. Přemýšlel jsem o tom, definovat jednotný způsob zápisu informací do listingu o čase konání (+ případně další podrobnosti). Toto by pak mohlo být načítáno a generované kalendáře a exporty by obsahovaly více informací. Jaký je názor?


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#2 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 16:01

Já osobně bych to podpořil, jen nevím, jak bych to zrovna já aplikoval u svého víkendového eventu, kde mám několik různých programových bloků a u každého je nějaký čas:-)


  • 0

#3 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 16:09

Určitě jsem taky pro.


  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 16:12

Tak je otazka, jestli rovnou tech vice bloku v ramci jednoho eventu nezohlednit, ne?

 

treba ze by u kazdeho casoveho bloku mohla byt poznamka (treba nazev bloku, misto konani, atd.), a tech bloku by mohlo byt v jednom listingu nadefinovano vicero.


  • 0

#5 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 16:13

Já osobně bych to podpořil, jen nevím, jak bych to zrovna já aplikoval u svého víkendového eventu, kde mám několik různých programových bloků a u každého je nějaký čas:-)

I to by šlo pořešit. Klidně by se dalo v rámci těchto definic určit více událostí, které by se do kalendáře exportovaly jako samostatné položky


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:gc.cz

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama