Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 2 Hlasů

Mapa nálezů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
93 odpovědí na toto téma

#41 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2013 - 19:39

A mas v geogetuoznacene vsechny nalezy? A nahral jsi je sem tim skriptem 'Geocaching.cz nalezy'? Zjevne jsi jedno z toho neudelal.


  • 0

#42 Forseti275

Forseti275

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2013 - 19:47

Udělal jsem obojí.U toho druhého kroku to ale jen problikne a to je vše.

Předtím, než se tady spustil nový web, tak jsem tady vkládal každý nález ručně a tak aktualizoval mapku...

Fungovalo to v pohodě. Teď už nic. Minimálně by se měly zobrazit ty nálezy, které jsem tady naházel ručně předtím.


  • 0

#43 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2013 - 19:56

A nastavil sis v plugin manageru spravne tvoje prihlasovaci jmeno a heslo na gc.cz? Normalne to nema probliknout, zustane tam viset hlaska bud s OK, nebo s chybou, a ceka na odmacknuti.


  • 0

#44 Forseti275

Forseti275

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2013 - 20:05

Teď jsem to zkusil schválně pozměnit a nepustilo mě to s tím, že mám špatné přihlašovací jméno.

Nastavil jsem vše dobře a zase to jen problilo bez jakékoliv hlášky....


*probliklo :-D pardon


  • 0

#45 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2013 - 20:27

A spouštíš ten skript 'Geocaching.cz nalezy' nad správnou databází? (obsahující nalezené kešky)

Problikne mi to nad prázdnou databází, nebo databází neobsahující kešky. Jinak se opravdu chová jak psal HaLuMa (zustane tam viset hlaska bud s OK, nebo s chybou, a ceka na odmacknuti.)


  • 0

GeoVysočina ...geocaching nejen na Vysočině
Copy - nový klon Dropboxu


#46 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 557 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2013 - 20:58

Já s mapičkama (děsný slovo, ale budu se držet terminologie :-) ) bojuju už jakou dobu. Nahrání z Geogetu přes api proběhne v pořádku, seznam nalezených keší je správně, ale prostě jen ty tečky se zobrazí tak nějak divně - jen několik a více méně náhodně - ve smyslu toho, že to např nejsou nálezy za poslední dobu. Co s tím nevím. Jelikož ale nahrání proběhně v pořádku, usuzuju na chybu na straně gc.cz. Na přiložené mapce přeci není přes 1400 nálezů v téměř všech krajích..

 

Přiložené miniatury

  • mapa.png

  • 0

#47 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2013 - 21:07

divné. mně to funguje stále stejně (Geoget + autostat)


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#48 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 11:11

Zřejmě bych potřeboval smazat starý seznam nálezů, ale nevidím možnost jak - byl vytvořen přes txt soubor, keše v něm se už nezobrazují na zdejší mapce a když sem pošlu nálezy z Geogetu přes API pomocí pluginu "Geocaching.cz nalezy", přidají se pouze ty keše, které ve starém seznamu nejsou. Takže na zdejší mapě se mi teď zobrazují jen keše, které jsem našel po datu posledního nahrání txt souboru ještě na starém webu.


  • 0

#49 Tondazpisecny

Tondazpisecny

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 12:57

dobré odpoledne všem. mám dotaz. nebyl jste někdo za poslední měsíc na kopci Žampach v okrese Ústí nad Orlicí? jaké tam jsou přesné souřadnice schránek? neznáte ještě jiná místa v okolí Žampachu? děkuji za radu. Tonda


  • 0

#50 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 12:59

Drahy Tondo, jsi v uplne spatnym tematu ;) Souradnice kesi najdes na www.geocaching.com, ne tady :)


  • 0

#51 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 18:49

Omlouvám se, že to sem už zas cpu, předtím jsem to měla jako dotaz někde v poradně ohledně těchto stránek, ale nikdo mi neporadil:

 

Mám opačný problém - jak z mapy s červenými puntíky potažmo ze seznamu keší, nahraného sem na server, vymazat nebo opravit keše, které jsou špatně (např. když omylem zaloguju jinou keš než jsem našla nebo se mi nahraje s nesprávnými souřadnicemi)? Nahrávám přes GeoGet, to nedělá problémy, ale když zkouším jednou nahrané keše nahrát znova s jinými souřadnicemi, nejde to. A tlačítko "smazat" nemůžu u seznamu zde nikde najít.

Díky za každou pomoc!


  • 0

#52 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 19:03

mazání někdy dodělám, zatim lze smazat všechny nálezy z browseru zadáním adresy (použijte správné údaje)

https://www.geocaching.cz/api.php?a=nalezy&u=nick&p=heslo&v=1

  • 2

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#53 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 19:08

 

mazání někdy dodělám, zatim lze smazat všechny nálezy z browseru zadáním adresy (použijte správné údaje)

https://www.geocaching.cz/api.php?a=nalezy&u=nick&p=heslo&v=1

Moc díky, smazat jen něco se náhodou nedá?


  • 0

#54 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 19:18

zatim nedá


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#55 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 19:28

zatim nedá

Tož já si radši zatím počkám, ona ta půlbrambora z dalmatinů (měla jsem na serveru změněný souřadnice z úvodek na finálky) je celkem malebná a inspirativní. Ostatní nálezy se mi mazat nechce, kdo ví, co s nima owneři za ty léta provedli a kam je popřesouvali od doby, kdy jsem je lovila. Moc díky, Pepo!


  • 0

#56 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2013 - 20:13

Díky moc, vše funguje.


  • 0

#57 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 557 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2013 - 22:49

Konečně mi to nálezy ukazuje správně. Pomocí odkazu výše smazáno, z Geogetu znovu nahráno a už je to ok :-)


  • 0

#58 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2013 - 7:29

Tak jsem to přece jen riskla a opravila si to a maximální spokojenost, trvá to tři vteřiny a vše funguje, jak má. Pepo, ještě jednou díky!

 

Stejně tyhle mapičky jsou úžasnej vynález, strašně mě baví se tím probírat. Můžu se zeptat, kdo to vlastně vymyslel a vyrobil nám na to udělátka? I jemu patří velký dík. Strašně se mi líbí, jak na tom je vidět druh způsobu lovu na tom kterým místě: výpady pěšky nebo na kole z centrály okolo HC, dočasný pobyt někde na jednom místě - větší shluk teček, a pak odlovy během celodenního výletu či dovolené na kole - dlouhé "šňůrky korálků".


  • 0

#59 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2013 - 8:45

Ja mam dojem, ze uplne prvni mapicku vymyslel Pepa. Nebo se pletu?


  • 0

#60 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2013 - 22:25

S tím souhlasím, tyto mapičky s červenými tečkami jsou No. 1, na co se v profilech kačerů dívám. Líbí se mi, jak je z toho vidět, kde tak nejvíc loví nebo jestli jezdí často dálnici D1... :)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama