Přejít na obsah


Fotka

GgStat poradna - kdyz statistiky zlobi


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
175 odpovědí na toto téma

#101 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2015 - 8:08

Já jsem autostat používal, ale stahování logů ne, na svých keších jsem je jednou za čas stáhnul ručně. Tehdy přes Geojarry, jinak to nešlo. Teď i s tím omezením na 30 najednou a s několika čekacími minutami se to stáhne rychleji. Ale nemám keše s několika tisíci nálezy. Bývala tam funkce Stáhnout určitý počet posledních nálezů, to by stačilo, víc než 30 nálezů od minulého stažení tam určitě nebude, ale nevím, jestli v dnešním API stahování tato funkce je. Asi ne, když je tam funkce Stáhnout jen nové (tj. Aktualizovat). Teď tu Geoget nemám, nepodívám se.


  • 0

#102 hudyny

hudyny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2015 - 10:09

Právě že když to spustím manuálně import, aktualizovat nálezy tak je to šup šup..prostě bere jen nové od posledního importu, Mám win 7, anglickou verzi original. Gc. com mám v angličtině a čas mám UTC+1


  • 0

#103 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2015 - 10:21

Priznam se, ze se uz vubec neorientuji, s cim konkrtne mate problem. Takze jen par vykriku, mozna do prazdna:

  • To, ze pri stahovani vyskoci "chyba 140", preci prinejmensim neznamena, ze to spadlo, zahucelo, nebo se zaseklo. Vzdyt i v tom dialogu se pise, ze to muze byt jen docasny problem a opakovany pokus muze vesele fungovat... a odpocitava se tam cas na tlacitku "Znovu". Proc asi?
  • V soucasne verzi GG se uz skutecne datum posledni aktualizace resi jinak nez drive. Hodnota v puvodnim INi se pouzije jen tekdy, kdyz to neni v databazi poznamenane. Jinak se ignoruje. Hodnota se uklada to tabulku metadata.
  • Limit 30000 logu je pro mne novinka. :huh:

  • 0

#104 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2015 - 10:32

Právě že když to spustím manuálně import, aktualizovat nálezy tak je to šup šup..prostě bere jen nové od posledního importu, Mám win 7, anglickou verzi original. Gc. com mám v angličtině a čas mám UTC+1

 

Tak bych se priklonil k tomu, co psala Petulinka - jde o stahovani logu na tvych kesich. Pokusne zakaz stahovani techto logu v davce pro ggstat a spust to. Ostatne v jakekoli davce pro combine muzes potlacovat zpracovani jednotlivych prikazu davky  nebo v davce "krokovat", tedy spoustet jeden prikaz za druhym. Snadno tak dojdes k prikazu, ktery ti dela potize.

 

Haluma: myslim, ze to neni problem GG a uz vubec ne ten problem, ktery jsme resili minuly tyden. Hlavni problem je v tom, ze se lidi nevyjadruji jasne a jednoznacne.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 03 červenec 2015 - 10:33

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#105 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2015 - 11:14

  • Limit 30000 logu je pro mne novinka. :huh:
  •  
  • [/list]

Už jsem ti o tomto problému přece psal nedávno, tiše jsme se dohodli že to budeme opravdu řešit až v nové verzi. Až bude dotyčný v Brně, tak se mu na to půjdu podívat a vyzkouším zda se to náhodou "samo" neudobřilo. To číslo není přesné, z mejlu Groundpeaku nevyplynulo od přesně jaké hodnoty negenerují MyFinds.

Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 03 červenec 2015 - 11:15

  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#106 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2015 - 11:56

Ja to asi nejak zazdil, protoze si na to fakt nepamatuju.

Zrovna tohle je vec, ktera se dost blbe ladi, tolik kesi fakt nemam.


  • 0

#107 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2015 - 16:25

Já si teď nahodil jeho profil jako třetí na svém počítači, kde už to pro dva uživatele bez problémů chodí, a zkusím jak to stahování pojede. Bohužel jsem to na začátku zblbnul, měl jsem mu tam nacpat databázi keší Česka a okolí, takhle mi to na 10000 skončilo s limitem počtu listingů. Neva, zítra a pozítří je taky den. Pak dám vědět...

 

Jo, a to chování při tahání je stále stejné - cca 850 nálezů a pauza a pak dalších cca 850.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#108 hudyny

hudyny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2015 - 18:30

Tak bych se priklonil k tomu, co psala Petulinka - jde o stahovani logu na tvych kesich. Pokusne zakaz stahovani techto logu v davce pro ggstat a spust to. Ostatne v jakekoli davce pro combine muzes potlacovat zpracovani jednotlivych prikazu davky  nebo v davce "krokovat", tedy spoustet jeden prikaz za druhym. Snadno tak dojdes k prikazu, ktery ti dela potize.

 

Haluma: myslim, ze to neni problem GG a uz vubec ne ten problem, ktery jsme resili minuly tyden. Hlavni problem je v tom, ze se lidi nevyjadruji jasne a jednoznacne.

 

Kde přesně zakážu stahování logů z mých keší? Mám to odškrtlé jak přímo při spuštění autostatu tak v souboru autostat.ini


  • 0

#109 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2015 - 18:42

Napred zjisti, jestli je to opravdu stahovani logu na vlastnich kesich. Zkus krokovat v davce, kazdy krok pak musis potvrdit. Tak zjistis, ktery prikaz dela to, co ty nechces.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#110 hudyny

hudyny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2015 - 19:08

Napred zjisti, jestli je to opravdu stahovani logu na vlastnich kesich. Zkus krokovat v davce, kazdy krok pak musis potvrdit. Tak zjistis, ktery prikaz dela to, co ty nechces.

a to krokování nastavím kde?


  • 0

#111 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2015 - 19:11

Spust Combine, vyber prislusnou davku a pak klikni na tlacitko Krokovani.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#112 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2015 - 20:37

Gorde, on přece celou dobu mluví o AutoStatu, ne o Combine a jeho dávce...!  :huh:


  • 0

#113 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2015 - 20:42

Mikrom uz daaaaavno predelal autostat do davky.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#114 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2015 - 20:47

No jasně, Mikrom udělal dávku do Combine, ale AutoStat žije přece dál a spousta uživatelů ho používá. Navíc ho Arne udržuje a vytváří nové verze...


  • 0

#115 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2015 - 22:59

HaLuMa: Tak první výsledek. Pokud při tahání nových logů dojde k předčasnému ukončení - například díky vyčerpanému limitu na stahování listingů - tak už se ani další den nedá pokračovat. Prostě si to myslí, že bylo všechno dotaženo a nic nezbývá.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#116 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2015 - 9:56

Tak 40000  nálezů se načetlo v pořádku a další aktualizace už jsou rychlé a nic nového nenacházejí.  A je úplně jedno, zda je to voláno "ručně" nebo přes Autostat.


Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 10 červenec 2015 - 9:59

  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#117 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2015 - 11:36

Koukám, Zeměmluv zase vylepšil něco v generování stránek s profilem. Menu které tvořil GGstat zmizelo.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#118 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2015 - 12:43

??? Já statistiku ze Statoru vidím. Jen se načítá do nízkého okna s posouvátky, které se ale po načtení zvětší. To se dřív nedělo a nevím, jestli to není příprava k dalšímu updatu - oříznutí na nudli.

Že ze stránek něco zmizí, občas, mě nepřekvapuje. Je dobré počkat a ono se to třeba objeví. Jako při ukládání statistik do profilu občas chybí tlačítko Save, ale za pár (desítek) vteřin se objeví.


  • 0

#119 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2015 - 15:57

A sakra, vrazili tam <iframe>. To může mít víc důsledků, než se na první pohled zdá...  :o


  • 0

#120 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2015 - 17:48

Aha, to by vysvětlovalo to ignorování kaskádových stylů, zkusím se na to podívat, ale bude to trvat nejspíš pár dnů.


  • 0
MaFa




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama