Přejít na obsah


Fotka

GgStat poradna - kdyz statistiky zlobi


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
175 odpovědí na toto téma

#161 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 783 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2018 - 10:21

Stáhni si logy ze svých keší. Vyber si je, pokud nemáš na ně filtr, tak si ho udělej. A až je budeš mít v okně, označ je a dej pravou myš-Aktualizovat logy, nebo Stáhnout logy, nevím, jak se to jmenuje, teď tu GG nemám. A je to funkce přes API bez omezení pro BM. A pokud si děláš statistiku i vlastních keší (asi jo, jinak bys to tu neměl), tak si je občas stáhni znovu, abys měl aktuální čísla.

A zase byl Gord rychlejší, odepsal, než jsem dopsal.

Aktualizace keší načte i logy, ale BM bude mít potíže, když může jen 3 denně. Načítat logy může bez velkého omezení.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 20 prosinec 2018 - 10:23

  • 0

#162 DvaPlusJedno

DvaPlusJedno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2018 - 10:32

Potrebujes jinou radu nez kterou ti to pise? Aktualizuj prislusne kese z gc.com, tim ty logy nactes.

 

Bylo by dobre dotaz ke Statoru davat do jeho vlakna.

Fajn a jak je získám? :-)


  • 0

#163 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2018 - 10:41

Co jak ziskas?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#164 DvaPlusJedno

DvaPlusJedno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2018 - 11:10

Stáhni si logy ze svých keší. Vyber si je, pokud nemáš na ně filtr, tak si ho udělej. A až je budeš mít v okně, označ je a dej pravou myš-Aktualizovat logy, nebo Stáhnout logy, nevím, jak se to jmenuje, teď tu GG nemám. A je to funkce přes API bez omezení pro BM. A pokud si děláš statistiku i vlastních keší (asi jo, jinak bys to tu neměl), tak si je občas stáhni znovu, abys měl aktuální čísla.

A zase byl Gord rychlejší, odepsal, než jsem dopsal.

Aktualizace keší načte i logy, ale BM bude mít potíže, když může jen 3 denně. Načítat logy může bez velkého omezení.

Díky, už to funguje. :-)


  • 0

#165 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2019 - 22:48

Tak jsem taky svoje (a těm kterým statistiky generuju) statistiky generované GgStatem přesunul jinam a s těžkým srdcem s nimi opustil geocaching.com. Sice by asi šlo použít zdejší server stejně jako to dělají kluci se Statorem, ale není to na první pohled průhledné a muselo by se to asi dohodnout s Pepou z Počernic.
Náhoda tomu chtěla, že než jsem se dokopal k psaní mejlu Pepovi, tak jsem se domluvil s Balinem - správcem bratrského slovenského webu. Přesun statistik tam byl bez větších problémů, stačí před START dát příkazy PREINCLUDE a POSTINCLUDE s odkazem na hlavičku a patičku HTML souboru (je stejná jako pro Stator, není nutné tam dávat nějaké speciality).
A samozřejmě nahrávat přes FTP pod správcem určeným účtem.
Kdyby s tím někdo chtěl pomoct, tak se klidně ozvěte.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#166 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2019 - 22:58

Že jsem tak smělý, co není průhledné?
  • 1

#167 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2019 - 23:56

Nalano: Co, kam a jakým protokolem se nahrává. Bohužel se nedá podívat na tvé statistiky.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#168 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2019 - 7:35

Co a jakym protokolem se nahrava? Na gc.cz je to pomoci API, ktery Pepa poskytl. Neni to nic tajneho, psal to tu verejne. Je na to formular. Co je na tom nepruhledne?

 

A jen tak mimochodem, nepripada ti sproste vzit obrazek, ktery mame pro odkaz na statistiky ze Statoru, logo Statoru v nem nahradit "svym pro GgStat", ktere se tam navic vubec nehodi, a vysledek bez naseho souhlasu pouzivat? Co takhle autorska prava?

 

banner_profil_GgStat.png


  • 4

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#169 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2019 - 7:45

Tomu se rika "neco poctive ukrast"... 


  • 3

#170 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 783 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2019 - 9:27

Koukám na ten odkaz na formulář. Zobrazuje se mi "divně", ale to by nevadilo. Jen je to ruční upload.Tady by se hodil FTP přenos z Combine. Možná to jde, nezkoumal jsem to,  používám Stator a tam je upload hotový.

Netuším, proč tazatel stále používá GGstat, ale to je jeho volba. Taky jsem od své vypiplané šablony těžko utíkal, ale už bych se teď nevracel.

 

A kradený obrázek? Já používal jeden ze své roční statistiky, nebo se dá použít screenshot z kusu statistiky, nebo jen textový odkaz... Možností je dost, i když třeba neumím PC grafiku. Není třeba do staženého modrého obrázku cpát svůj červený nápis.


  • 0

#171 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2019 - 9:39

A jen tak mimochodem, nepripada ti sproste vzit obrazek, ktery mame pro odkaz na statistiky ze Statoru, logo Statoru v nem nahradit "svym pro GgStat", ktere se tam navic vubec nehodi, a vysledek bez naseho souhlasu pouzivat? Co takhle autorska prava?
 
banner_profil_GgStat.png

No dobrý, já to nějak předělám
  • -1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#172 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2019 - 9:50

Koukám na ten odkaz na formulář. Zobrazuje se mi "divně", ale to by nevadilo. Jen je to ruční upload.Tady by se hodil FTP přenos z Combine. Možná to jde, nezkoumal jsem to,  používám Stator a tam je upload hotový.

 

Je to normalni HTML formular, kteryzto se sam o sobe navodem, jak ta data odeslat pomoci obycejneho a standardniho HTTP POST. To je samo o sobe asi stokrat snadnejsi nez FTP.


  • 0

#173 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 783 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2019 - 10:08

Chápu, ale neudělá si z toho někdo skladiště? Ověřuje se, že jde jen o statistiky? A naopak, je možné nahrát tam i jiné soubory, které souvisí se statistikou? Např. obrázky nekatalogizovaných CWG? Statistika je díky prozatím necentralizovanému CSS a javaskriptu velká přes megabajt, těch pár KB navíc by se tam vešlo. Zatím to mám na svém Swebu, ale stálo by za to mít všechno na jednom místě. Zatím se jen ptám teoreticky, nechce se mi předělávat cesty v CWGlistu, už jsem to jednou dělal, když zdechnul Mujweb.


  • 0

#174 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2019 - 10:13

tohle je uz velmi nad ramec tematu o ggstatu, ne? (krom toho, ze tohle vsechno se tu uz resilo, kdyz se ta sluzba vymýšlela...)


  • 0

#175 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2019 - 12:19

Jen ještě poznámku ke GgStatu. Jak se diskutovalo v jiném vláknu, bohužel nám Google dne 14. 3. 2019 vypne službu na grafy (přesněji Google Image Charts), které GgStat zhusta používá.


  • 0

#176 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2019 - 15:43

už se těším :-(
Jako kdyby nebylo co jiného dělat

Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 21 únor 2019 - 15:44

  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama