Přejít na obsah


Fotka

Jak ignorovat vybrané téma?


Nejlepší odpověď pepa.z.pocernic , 25 říjen 2013 - 11:05

Existuje plugin na ignorování témat. Jestli funguje podle požadavků netuším, protože je placený a tak jsem ho nezkoušel.

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#1 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 7:45

Nad každým tématem je tlačítko "Sledovat toto téma", což znamená být upozorněn na nějakou novinku v tématu.

Není v novém redakčním systému někde skrytá i možnost opačná, tedy téma ignorovat? Jde o to, aby se neoznačovalo jako tučně, když je tam nový nepřečtený příspěvek a aby mě na něj nepřesunul odkaz "Další nepřečtené téma".


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#2 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 8:04

Zmenila jsem ti nazev tematu, puvodni nazev se tvaril spis jakoze nechces, aby si toho nekdo vsimnul a zalozil jsi ho omylem.  ;) 

 

Kazdopadne s ebudes muse tproztaim asi smirit s tim, ze jde ignorovat jen v tvoji hlave. Ve starym systemu tohle nebylo a taky to nechybelo. ;) Ale treba bude mit pepa dobrou naladu, kdo vi... :)


  • 0

#3 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 25 říjen 2013 - 8:16

já to dělám obráceně. Neignoruju to, co nechci vidět, ale sleduju to co vidět chci. Používám nastavení filtru pro nový obsah. V ostatních možnostech je volba filtrovat podle fora. Tam si vyberu, všechna fora, která mě zajímají.


  • 0

#4 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 9:09

já to dělám obráceně. Neignoruju to, co nechci vidět, ale sleduju to co vidět chci. Používám nastavení filtru pro nový obsah. V ostatních možnostech je volba filtrovat podle fora. Tam si vyberu, všechna fora, která mě zajímají.

A neriskuješ tím, že úplně opomeneš nějaký nově založený fórum, který tě zajímá? Já bych taky uvítala možnost si vyklikat ty vlákna, který jsou živý, ale mě vůbec nezajímají, aby se v seznamu novejch příspěvků vůbec nezobrazily - např. vlákna o nějakejch technickejch záležitostech a programech pro zařízení, který namám atd., mi nadarmo zaclánějí na první stránce.


  • 0

#5 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 9:09

Já nápad s ignorováním celých témat taky považuji za smysluplný. Dokonce mi přijde smysluplnější, než ignorování příspěvků konrétního uživatele.

 

To, co navrhují Paprikas(i), není sice špatné, ale přesto to není ono. V tomto případě negativní vymezení (co vidět nechci) je účelnější, než pozitivní (co vidět chci).

 

Např. zajímá mě cokoliv, kromě stromolezeckého vlákna, T5 poradny apod. Těch témat, které mě nezajímají, je rozhodně méně, než těch, které mě zajímají. Při řešení od Paprikase zase hrozí možnost, že přehlédnu nějaké nové vlákno, které by mě mohlo zajímat, protože ho samozřejmě ve svém filtru nemám uvedeno.

 

Chápu, že tahle možnost k dispozici v současné době není, jinak by určitě byla v nabídce. Ani netuším, jak složité je ji případně doplnit. Jenom se přidávám k Pontiacovi a prosím o zvážení.

 

EDIT: Jacka byla rychlejší.


Tento příspěvek byl upraven od mh.mail: 25 říjen 2013 - 9:11

  • 4
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#6 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 9:46

Konkrétní téma, které mě pobídlo napsat tento dotaz, bylo "poznejmisto.cz II." - tam je velmi živo, přes den tam pomalu každých pět minut přibyde příspěvek. A člověk tak prochází gc.cz a vidí tučně "Témata mimo geocaching". A jde dovnitř dychtivě, cože to nového přibylo. A ono zase "poznejmisto". :D  Zúčastněným samozřejmě zábavu přeju, jen by bylo fajn, kdyby se mi nezvýrazňovalo jako nepřečtené.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#7 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 9:56

Já bych byla ještě radši, kdyby se vybrané téma, např. to poznej místo nebo nějaké záležitosti pro Android, dalo úplně vypnout - skrýt tak, aby nezaclánělo v seznamu, který se ukáže po kliknutí na "zobrazit nové příspěvky"


  • 0

#8 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 25 říjen 2013 - 10:15

jen krátká noticka. Já samozřejmě vím, že můj postup není úplně nejlepší, ale jiný zatím (co já vím) není k dispozici. Nastavil jsem, že chci vědět o všem novim všude, kromě: Linuxu, hledání spoledčnosti, waymarkingu, Geogetu, regionů (který mě nezajímaj), testovacího fora a cizích skupin.


  • 0

#9 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 10:16

Jacka: To si myslím, že by bylo logickým důsledkem této funkcionality - jestliže by systém označená témata bral stále jako přečtená, nezobrazila by se ani v Novém obsahu.


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 25 říjen 2013 - 10:16

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#10 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 10:21

Jacka: To si myslím, že by bylo logickým důsledkem této funkcionality - jestliže by systém označená témata bral stále jako přečtená, nezobrazila by se ani v Novém obsahu.

Tak to nefunguje - téma se v seznamu nových příspěvků zobrazuje ne podle toho, kdy sis ho přečetl, ale podle toho, kdy do něj někdo naposledy napsal. Takže běžně máš zvýrazněná témata, která jsi nečetl, pod těmi přečtenými a nikoliv nahoře. Pokud bys jen zrušil zvýrazňování nezajímavých témat, měl bys pořád ta vlákna typu "poznejmisto" nahoře na prvních příčkách, jen už nikoliv tučným písmem. Já bych je prostě chtěla úplně schovat.


  • 0

#11 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 10:35

To není přesné - v Novém obsahu se téma zobrazí jak dle toho, kdo kdy do něj naposledy něco napsal, TAK podle toho, kdy sis ho přečetla (spíš jestli už sis ho přečetla). Jakmile je téma Tebou přečtené, už se v seznamu nezobrazí, jinak by seznam zvaný "Nový obsah" neměl smysl. Teď jsem to zkoušel.

 

EDIT: je potřeba mít vlevo v sekci "Podle času" mít zaškrtlé "Obsah, který jsem nečetl/a". Ty tam asi máš "Od mé poslední návštěvy". Tím to je. :)


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 25 říjen 2013 - 10:41

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#12 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 10:45

EDIT: je potřeba mít vlevo v sekci "Podle času" mít zaškrtlé "Obsah, který jsem nečetl/a". Ty tam asi máš "Od mé poslední návštěvy". Tím to je. :)

Přesně, já tam mám poslední týden, taky už jsem na to koukala, že je to tím. Nechci totiž, aby mi přečtená témata mizela, často třeba pracuju na počítači a jen občas mrknu, co kdo píše nového, ale nějak reagovat nemám čas, ale chci odpověď napsat později, až si dám pauzu od práce, a to pak nechci to vlákno složitě hledat..


  • 0

#13 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 11:05   Nejlepší odpověď

Existuje plugin na ignorování témat. Jestli funguje podle požadavků netuším, protože je placený a tak jsem ho nezkoušel.


  • 1

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#14 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 11:20

Díky za info, Pepo. Tak nic, no. :)

Nicméně já jsem taky až na základě příspěvku Jacky objevil tlačítko "Zobrazit nové příspěvky" a s jeho pomocí se dá prokousat novými a ignorovat nežádaná témata. A na konci případně úplně dole "Označit celé fórum jako přečtené". Ono to taky půjde.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#15 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 14:18

no vida, kdyz uz tu reklama nese takovej mamon, mohl by provozovatel pustit nejakou kacku na vylepseni, at jsou uzivatele spokojenejsi...
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#16 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 15:43

Chytráku, když to tu máme skoro každé téma, zeptám se na rovinu:

Ty bys dokázal zařídit sekci Czech republic na oficiálním fóru?

Přeci jen na statistiky je tu GeoGet, s tím že tu není mapa už se většina lidí smířila, články jsou na geocacherovi, blogovacích systémů je spousta, tu pětistovku ročně na hosting a doménu wiki by asi nebyl problém zasponzorovat, no a fórum by bylo bez reklam přímo u Groundspeaku (kde se stejnak občas nějaký nováček objeví přes odkaz na fóra v menu) jak jej mají například poláci.

Svým podpisem a narážkami na reklamy v každém tématu toho totiž asi moc nesvedeš...


  • 0

#17 Iabbervox

Iabbervox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 15:51

https://adblockplus.org

A je svatej pokoj.


  • 0

#18 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 16:45

Svým podpisem a narážkami na reklamy v každém tématu toho totiž asi moc nesvedeš...


Kazdy pouziva jiny druh reklamy, nekdo ma bannery, nekdo krizovy odkaz na svuj web v podpisu a tim se da zase napr. zlepsit vysledek SEO analyzy a web se pak radi na prednejsi mista napr. pri vyhledavani v google. Pocitam ale, ze tento duvod to neni, tak me berte s rezervou... ;-))
  • 0

#19 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 17:03

to nebyla narazka, jen napad :-) kazdy podnikatel by se preci o svuj podnik mel starat :-) cz na gc.com by asi problem nebyl, ale tam by byl v tematech za chvilku pekny zmatek si myslim :-) podpis jsem dal pryc at nedrazdi :-)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#20 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 18:16

Existuje plugin na ignorování témat. Jestli funguje podle požadavků netuším, protože je placený a tak jsem ho nezkoušel.

Ani na zkoušku na určitou dobu?
Taky bych to uvítal - ignore list konkrétních témat (často oprašovaných kostlivců roky starých), která mě ani v době jejich založení nezajímala...

Tento příspěvek byl upraven od ssva: 25 říjen 2013 - 18:22

  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama