Přejít na obsah


Fotka

Jaký typ geocachera jste?

groundspeak

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

Anketa: Jaký typ geocachera jste? (140 uživatel(ů) vložilo hlas)

Jaký typ geocachera dle Groundspeaku (viz níže) jste?

  1. Již jste hlasovali The Nature Lover / Milovník přírody (75 hlasy [53.57%])

    Procento hlasů: 53.57%

  2. The Traveler / Cestovatel (42 hlasy [30.00%])

    Procento hlasů: 30.00%

  3. The Social Butterfly / Družič (6 hlasy [4.29%])

    Procento hlasů: 4.29%

  4. The Stats Geek / Blázen do statistik (11 hlasy [7.86%])

    Procento hlasů: 7.86%

  5. The Puzzler / Luštič (6 hlasy [4.29%])

    Procento hlasů: 4.29%

Hlasovat Návštěvníci nemohou hlasovat

#1 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2013 - 9:10

Možná jste to postřehli, možná ne, ale Groundspeak dnes na svém blogu vydal takový malý kvíz, ve kterém si můžete ověřit, jací cacheři vlastně jste. Je to sice taková blbinka bez relevantních výsledků (i drtivá většina žadatelů o vyplnění dotazníků tady na fóru se ptá lépe), přesto mi dovolte položit vám otázku: "Jaký typ geocachera jste?"

Hlasovat o svém výsledku můžete nahoře v anketě.


  • 1

#2 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2013 - 9:35

přesto mi dovolte položit vám otázku: "Jaký typ geocachera jste?"

Tak já jsem přesně poloviční typ Milovník přírody a Blázen do statistik.

 

Ale podle toho testu mě to hodí úplně někde jinde. Ale odpovídal jsem jenom A a D :-)

 

Tím pádem nemůžu vyplnit tvojí anketu, protože se nemůžu rozhodnout, kde se přiřadím :-)


  • 0

#3 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2013 - 9:39

Tak já jsem přesně poloviční typ Milovník přírody a Blázen do statistik.

 

Ale podle toho testu mě to hodí úplně někde jinde. Ale odpovídal jsem jenom A a D :-)

 

Tím pádem nemůžu vyplnit tvojí anketu, protože se nemůžu rozhodnout, kde se přiřadím :-)

 

Moji ne - Groundspeakovskou  :)  On je ten test opravdu systémově dosti zvláštní, ale snad alespoň pobaví když už je venku ocelově šedivo.

Navíc stimuluje skrytou potřebu (téměř) každého geocachera k novým ikonkám (hned jsem si tu cestovatelskou nahrál do statistik ^_^).


  • 1

#4 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2013 - 9:41

Moji ne - Groundspeakovskou .

A ta anketka nad tvým prvním článkem není tvoje? Tu jsem myslel. je tam možná jen jedna odpověď a do ní se prostě nevlezu :-)


  • 0

#5 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2013 - 9:52

A ta anketka nad tvým prvním článkem není tvoje? Tu jsem myslel. je tam možná jen jedna odpověď a do ní se prostě nevlezu :-)

 

Ach tak, už rozumím. Jasně, ta je "moje". A přitom jsem si při zakládání říkal, jaká je hloupost povolit multianswer. Inu, příště se musím pořádně zamyslet než něco vytvořím :)


  • 0

#6 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2013 - 10:47

Ankety jsou sice na prd, ale v posledni dobe se to se mnou vyvinulo jednoznacne do kategorie puzzler, castecne strihnutej stats geekem. A pomalu uz mi nevyhovuje ze se musej fyzicky logovat ty pixly, strasne me to brzdi v rozletu. Kdyby se kes zalogovala rovnou tim jak mi naskoci zelena v checkeru, vyhovovalo by mi to lip. To fyzicky logovani strasne zdrzuje :-)


  • 2

#7 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2013 - 11:00

a kde je dendrofil :)


  • 1

#8 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2013 - 11:07

Předpokládám, že v prvním patře v místnosti č. 122 ;)


  • 0

#9 d-n

d-n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2013 - 11:27

Ankety jsou sice na prd, ale v posledni dobe se to se mnou vyvinulo jednoznacne do kategorie puzzler, castecne strihnutej stats geekem. A pomalu uz mi nevyhovuje ze se musej fyzicky logovat ty pixly, strasne me to brzdi v rozletu. Kdyby se kes zalogovala rovnou tim jak mi naskoci zelena v checkeru, vyhovovalo by mi to lip. To fyzicky logovani strasne zdrzuje :-)

 

Tohle přesně znám. Teď jsem byl v Žilině a šíleně mě mrzelo, že fyzicky nestihnu odlovit všechny ty mysterky, co jsem tam tak pracně vyluštil. A to ani nemluvím o logování na netu, to v nejbližším měsíci moc růžově nevidím.


  • 0

#10 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2013 - 11:47

Tohle přesně znám. Teď jsem byl v Žilině a šíleně mě mrzelo, že fyzicky nestihnu odlovit všechny ty mysterky, co jsem tam tak pracně vyluštil. A to ani nemluvím o logování na netu, to v nejbližším měsíci moc růžově nevidím.

V Ziline maj paradni kanalovku. Klouze to tam tak, ze jsem i pri maximalni opatrnosti upadl na zada. V hotelu moc nechapali v jakym stavu jsem se vratil. A asi se divila uklizecka, protoze polovinu obleceni co jsem mel na sobe jsem musel v koupelne vyhodit do kose :-) Jinak tam mam taky vylusteno neco co jsem nestihl posbirat. Ale nejhorsi jsou ty FTF. Tuhle jsem treba dal prvni zelenou na nadherny 4.5/5. Trojity sifrovani, presne jak z toho videa s Hitlerem. Jenze dojezd 240 km, coz se mi nechtelo. Pak se mi ozval nejakej mistni kacer ze kdyz mu reknu kde to je, ze me tam zapise, coz jsem odmitnul. Tejden to tam lezelo nez to nemci brutli, bez vylusteni. Pak dalsich par dni nez to nekdo skutecne vyresil. Dostal jsem se tam az za 3 tejdny a mam jen TTF. Kdyby se jelo jen na tu zelenou, tak muzu tyhle lahudky sbirat po celym svete.


  • 1

#11 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2013 - 12:14

Milovník přírody/Cestovatel/Družič/blázen do statistik a anti luštič trojitého šifrování :D


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#12 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2013 - 18:12

Cestovatel ... ale na hraně 13b ;)


  • 0
Cogito ergo sun ...

#13 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2013 - 22:26

Já jsem cyklista.  :)


  • 1

#14 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2013 - 8:35

Tak, po 67 hlasujících zatím vyhrává Milovník přírody (47,76 %) ve skorotěsném závěsu Cestovatele (37,71 %). Prostou aritmetikou mi tak vychází, že tito dva tvoří dohromady přes 85 % geocacherů. Zajímavé, nečekal jsem, že to bude tak vyhraněné jedním směrem :) (jasně, mechanismus testu, vím)


  • 0

#15 martina1982

martina1982

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2013 - 9:20

příroda, příroda, příroda :)


  • 0

Samsung Galaxy S3  + c:geo = moje spokojenost :wub:


#16 Kubickovi

Kubickovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2013 - 10:17

Dle výsledků cestovatelé, což asi sedí, ale taky máme rádi statistiky a pěknou přírodu.


  • 0

#17 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2013 - 11:50

Příroda jasně vede, městské keše moc nemusím. K dendrofilům  bych se zařadit také dala...

Celkově asi jako ostatní od všeho kousek a JAK KDY.

Podle všeho bych asi potřebovala "spešl" kategorii  a prý i varovnou samolepku na auto. :o Něco jako nebezpečná recesistka s navigací a košíkem se zásobami jak pro veverku na zimu. :D ( O zásobách bot v autě od trekovek přes holinky po společenské ani nemluvě. ) 


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 06 listopad 2013 - 12:36

  • 0

#18 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2013 - 12:13

No, já osobně miluji přírodu, rád cestuji, ale když mám čas, tak se doma otravuji s mysterkami, abych měl na svých cestách co lovit a přitom nadávám na to, co si zase na mě ti autoři vymysleli.. Vím, lovit to nemusím. Ale - jak poznám, co je to za mysterku, když to neotevřu. A když ji otevřu- tak mě zase zajímá, jak se to luští... I když často pak zjistím, co je to za kravinu...

Ale díky tomu, jak mám rád přírodu, řadím se raději k těm milovníkům přírody ;-).

Nejhezčí dovolená za poslední dobu byla letos na Slovensku... Za 14 dní nachozeno 230 km (a to do toho nepočítám 40 km co jsme nalítali po keškách při přejezdech autem, či večer v místech, kde jsme byli ubytovaní :-) ). Kupodivu i tady jsme až na 1 den po Dolnom Kubíně, kde kešky nestáli za moc, nacházeli spoustu kešek na nádherných místech... A většina byla TRADIČEK! to byla lahoda ;-). Ne jako tady, že když jedu někam, musím mít denní přípravu, abych si dopočítal kešky v okolí a pak stejně 3/4 dopočítaných stejně nejsou na trase, kterou plánuji...


  • 1

#19 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2013 - 17:21

Mno, aby to nebylo jako s těmi "filištíny, co se perou o kuličku" z Pekařova císaře - když se GS uráčil podstrčit veřejnosti anketku, hádal bych, že na nás peče nějakou další inovaci. :)
 
Ale zajímavé zamyšlení. Podle odpovědí, když to celkově zhodnotím, které mi hověly a které ne (tzn. třeba i dvě varianty na otázku), nejvíc tíhnu k A, o něco méně E a to celé šmrncnuto B.
 
1 A
2 E B A
3 A ((E))
4 E (A)
5 nikdo z uvedených (kpt. Picard, když už bych si směl vybrat :D, tj. ~béčko)
 
No když tedy vybírám jen jednu, tak ať přebírám jak přebírám, vychází mi to na 9 až 14, tzn. víceméně do B. A i když od B nebyla ani jediná má prvoplánová odpověď, nemohu tvrdit, že by ta charakteristika nějak fundamentálně neseděla. Zřejmě si na to zjednali nějakého zkušeného autora novinových horoskopů, že se "v tom každý pozná".... 
 
Jinak Roman nade mnou to s těmi mysterkami krásně vyjádřil za nás oba - jak s tím popisem abych tak řekl "sedání na lep" ze zvědavosti při otevření, tak s tou nutností obsáhlých lušticích příprav před cestami. Holt jsou ty mysterky jako oheň - umějí být dobrý sluha i zlý pán - a proto opatrně při jejich rozdělávání.

Tento příspěvek byl upraven od Toniczech: 06 listopad 2013 - 17:41

  • 0

#20 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2013 - 18:42

Do toho se nedá vejít. Příroda, cestovatel, statistika, ale taky luštič. A i tak myslím, že to neobsáhne možné "typy" kačerů.


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:groundspeak

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama