Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.8.0

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
434 odpovědí na toto téma

#421 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 9:57

Staci smaznout tu jednu kesku a potom dat Aktualizovat logy - to dotahne jenom to posledni. :)

To teďka nevim, co myslíš. Buď tu keš nesmažu, ale dám u ní body/aktualizovat logy. Pak se opraví datum nálezu u mýho logu ve staženým listingu, ale samo datum nálezu v databázi se neopraví, to musím opravit ručně. A nebo tu keš smáznu, dám databáze/import/stáhnout vaše nálezy, pak se mi ta keš zřejmě naimportuje, možná že i se správným datem nálezu, ale zas se mi tam naimportuje i všechno to svinstvo, co jsem včera pracně smazala při podobných pokusech :D. Možnost databáze/import/zaktualizovat vaše nálezy zkoušet radši nebudu, nebo se mi udělá binec ve starejch a později změněnejch nálezech, jak už bylo výše vysvětleno. Každopádně, Peťulko, moc díky, že se tim zabejváš!


  • 0

#422 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 10:42

Ten soubor, co jsem davala, uz je upravenej, jak pise Thomas. Takze doporucuju pres zmenou budto vypnout GG nebo aspon smazat obsah toho okna a pak plugin zkusit. Hlaseni samo totiz nezmizi pokud GG bezi.

Chyba byla jinde, ale každopádně na mé straně -- už je to ok, díky za pomoc.


  • 0

#423 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 10:55

To teďka nevim, co myslíš. Buď tu keš nesmažu, ale dám u ní body/aktualizovat logy. Pak se opraví datum nálezu u mýho logu ve staženým listingu, ale samo datum nálezu v databázi se neopraví, to musím opravit ručně. A nebo tu keš smáznu, dám databáze/import/stáhnout vaše nálezy, pak se mi ta keš zřejmě naimportuje, možná že i se správným datem nálezu, ale zas se mi tam naimportuje i všechno to svinstvo, co jsem včera pracně smazala při podobných pokusech :D. Možnost databáze/import/zaktualizovat vaše nálezy zkoušet radši nebudu, nebo se mi udělá binec ve starejch a později změněnejch nálezech, jak už bylo výše vysvětleno. Každopádně, Peťulko, moc díky, že se tim zabejváš!

Mysli tim menu Databaze - Import - Aktualizova vase nalezy.

Rozdil oproti tebou pouzite funci je v tom, ze to netaha vsechny lohy, ale jen logy, ktere byly pridany/zmeneny od posledniho pouzti teto funkce nebo funkce Stahnout vase logy.

Takze starych a drive nactenych kesi se to nedotkne i dkyby sis ty kese a logy z databaze smazala.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#424 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 11:21

Problem prameni z Groundspeaku. On totiz v PQ ma casove pasmo nastavene uplne blbe. A tak kdyz jsem upravil GG tak, aby s touto jejich blbosti pocital, zacalo to blbnout u GPX generovanych Geojarry, ktery to mel pred tim spravne.

 

Takze proto import logu pres GJ nastavi u logu spatne datum. Neni ale sebemensi duvod to GJ k tomuto vubec pouzivat.

 

Kdyz GG oznaci nalez podle logu se spatnym datem, nastavi se spatne i datum nalezu. Opakovany import pres gc.live problem nevyresi, sice to opravi ty samotne logy, ale jednou oznaceny nalez se tim neprepise. Takze teoreticky staci na postizenych kesich zrusit nastaveni nalezu (neni treba nic jineho mazat) a naimportovat nalezy z gc.live.

 

I kdyz ma nekdo samostatnou databazi pro nalezy, budiz, klidne ji muze mit, ale naprosto mi unika, proc tak desne vadi, kdyz v ni bude i par kesek navic? :o

 

A poznamka na zaver - nacteni vlastnich nalezuopravdu nacita vsechny logy, i ty na PM kesich. Pokud tu kes v databazi nemas, nevazi, ono si ji to tam zalozi, jen nebude mit nastaveny nazev, a dalsi vlastnosti. Ale kes se spravnym GC kodem tam mit budes. Muzes si ji pak doeditovat treba rucne. Kazdoapdne neni treba pred tim tu kes rucne vyrabet.


  • 1

#425 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 12:01

Mysli tim menu Databaze - Import - Aktualizova vase nalezy.

Rozdil oproti tebou pouzite funci je v tom, ze to netaha vsechny lohy, ale jen logy, ktere byly pridany/zmeneny od posledniho pouzti teto funkce nebo funkce Stahnout vase logy.

Takze starych a drive nactenych kesi se to nedotkne i dkyby sis ty kese a logy z databaze smazala.

Chjo, já jsem asi fakt lama nejlamovatější :D

 

Před tím Peťula napsala: Staci smaznout tu jednu kesku a potom dat Aktualizovat logy - to dotahne jenom to posledni.

 

Přijde mi, že tydle dvě věci jsou spolu ve sporu :D

Promiňte, omlouvám se, že jsem taková nechápavá!


  • 0

#426 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 12:11

Mas pravdu, predsedkyne. Ten blbec jsem tady ja :D Mam z toho, ze se ve spechu snazim myslet a vymyslim pak leda houbelec. Poslouchej gorda a Halumu, ten muj napad ignoruj :D


  • 0

#427 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 12:28

Ja to jeste zduraznim: aktualizuji se logy, ktere maji u gc.com datum zmeny cerstvejsi nez je datum, ktere si GG poznamena pri spusteni jedne z funkci Aktualizovat vase nalezy nebo Stahnout vase nalezy.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#428 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 12:34

Tady jde o to, ze ona uz tu funkci predtim pouzila. Takze by se ji ten log pri pouziti one funkce nedotah.


  • 0

#429 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 12:34

ve skutecnosti to nebere presne, ale i trochu casove dozadu. (Ted si z hlavy nepamatuju, myslim ze je to jeden den dozadu) To proto, protoze vsichni vime, jak zachazi Groundspeak s casovymi pasmy, tak aby nekde neco nahodou neuniklo. Radeji stahnu par logu navic, mozna zbytecne, nez aby neco nebylo.


  • 0

#430 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 12:47

Takže teda, pardón, lepší vypadat jako blbec než se nezeptat a blbcem zůstat:

Jestli tomu dobře rozumím, teď zrovna nemá cenu experimentovat, cokoliv mazat a dotahovat znova. Po dalších nálezech včetně PM to můžu zkusit bez rizika, že se cokoliv změní na dříve uloženejch keších, a s použitím funkce "aktualizovat vaše nálezy" by se měly stáhnout jen nově nalezený keše včetně základních info o PM. Neměly by se stahovat ani ty už dříve smazaný WN, DNF apod. keše, neb jsem je už jednou stahovala. Naopak by se měly stáhnout kromě nálezů i třeba nově WA eventy atd.


  • 0

#431 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 12:53

Ano, spravne. Jsi chytra holka! :D


  • 0

#432 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 12:55

Mas pravdu, predsedkyne. Ten blbec jsem tady ja :D Mam z toho, ze se ve spechu snazim myslet a vymyslim pak leda houbelec. Poslouchej gorda a Halumu, ten muj napad ignoruj :D

To bysme si ještě pověděly, kdo z nás dvou je tu ten blbec :D! Stejně vás všechny obdivuju, že se mnou máte takovou trpělivost :D!


  • 0

#433 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 13:03

Ty mas snahu, my trpelivost ;)


  • 1

#434 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 10:25

Problem se statistikama presunut do tematu GgStatu. Tady nemel co delat.


  • 0

#435 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2013 - 14:27

Vysla nova verze: http://www.geocachin...ční-geoget-281/


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama