Přejít na obsah


Fotka

Práce moderátorů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
73 odpovědí na toto téma

#21 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2013 - 13:53

No ale nemusíš to dělat zrovna v sekci "Poradna", tam bych doporučoval věcně reagovat na to, co píše tázající.

 

Máš na mysli něco konkrétního ?


  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#22 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2013 - 13:55

Už jsem zareagoval ve správném vlákně.


  • 0

P%C5%88ov.png


#23 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2013 - 13:58

Já jsem s prací moderátorů velmi spokojená a moc jim za ni děkuju. Myslím, že moderování a upozorňování je přesně tolik, kolik je potřeba. A BAN ani varování za svoje nemístné srandičky k vážným a důležitým tématům jsem taky ještě nedostala :D , takže rozhodně moc přísní nejsou!

Me to moderovani taky v posledni dobe prijde primereny a nemam s nim problem, myslim ze to ted funguje dobre.

 

A ze jeste nemas ban se nediv. Malokdo si troufne zabanovat sluzebnici Pane a riskovat ze na sebe privola hnev Bozi a pohlti ho brany pekelne :D


  • 0

#24 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2013 - 15:13

Možnost přispět ke kultivaci má každý. Pokud místo kliknutí na tlačítka raději peskuješ, že moderátoři nezvládnou přečíst a vyhodnotit všechny příspěvky ve všech vláknech, tak sorry, ale to mi přijde jako zvláštní přístup.

 

Že bych Vás za to chtěl peskovat, to ne, jen jsem chtěl upozornit na to, že je zbytečné řešit notorické dohadování nad nevyřešitelným, zatímco vlákna, kde by opravdu mělo o něco jít, zůstala bez povšimnutí.


  • 1

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#25 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2013 - 16:15

@kolombo: Jenže problémem fóra neni jeden příspěvek na hraně v poradně, ale masivní překračování daných mantinelů kdekoliv při každé možné příležitosti. Proč by měla být konkrétní diskuze o konkrétním PT nebo jakákoliv diskuze, kde je zmíněn PT dokolečka rozmělňována  dokolečka opakovanými názory na PT? To je jakékoliv téma zmiňující  PT nějak méněcenné že se rezignuje na pořádek? K tomu není důvod. Tak se to rozdělilo. A když máte vydělený vlákno, kde je možné o PT plácat do aleluja, proč tolerovat zadělávání i ostatních vláken?  Kdybys místo svých názorů jak to dělat nebo komentování závadných příspěvků ve fóru klikl na nahlásit a stejně tak to dělali i ostatní (někteří už to umí a problém je během "chvilky" odstraněn) tak by mohl být pořádek všude a nebyl by důvod pro tohle vlákno u kterýho fakt nevim čeho má vlastně dosáhnout.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#26 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2013 - 17:39

Kolombo: Jestlize se v tematu o kabatech resej ponozky, tak promin, ale je mi uplne jedno, ze to tema je bezcenny, proste se v nem nedodrzujou pravidla. A rozhodne tady nebudeme temata rozdelovat na ty, kde se pravidla dodrzujou, a kde ne. To by sis moh taky rozdelit mesto na dve pulky - v jedny se budou dodrzovat zakony a v druhy ne. Proste to bude fungovat bud vsude, nebo nikde. Druhej rpipad doufam nenastane nikdy, to bysme to tu museli zavrit. Prvni je sice hezkej ideal, ale muzem se o nej aspon pokusit. A kdyz nebudete spolupracovat, a budete u kabatu resit fusekle, no tak holt prestanu jenom napominat a zacnou litat varovani a body.. A bany budou nasledovat.

 

Citecka: Jestli se ti nelibi, ze ti nekdo rekne, ze delas neco spatne, tak te teda uprimne lituju... Pokud se chce nekdo cehokoliv ucastnit, tak vzdycky musi respatkovat nejaky pravidla. Pokud nechce pravidla respektovat, tak at se neucastni.

 

Ale jak rikam: Pokud se vam nelibi, ze vas napominam jenom v prispevku, muzu zacit opravdu rozdavat body... Sice mi to zabere spousty casu a vas to bude stvat, ale zas nebude mit nekdo pocit, ze bych nekomu nadrzovala, no ne?

 

Jo, a pokud jste si nevsimli, to tema o JTJPT jsem vam celkem brzo zase odemkla. Slo vazne jenom o to vas usmernit, o nic jinyho...


  • -1

#27 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2013 - 18:02

Za rozdělování témat jsem tu bojoval dlouhou dobu a jsem rád, že to konečně vyšlo. Předtím mi totiž dlouhou dobu připadalo, že tady nejsou moderátoři od toho aby moderovali, nýbrž pokutovali. Něco takového, jako že při nedodržení tématu moderátor namísto přesunu příspěvku zamknul téma či rozdal upozornění jsem viděl vskutku pouze tady. S prací moderátorů (ano, teď to vskutku mohu nazývat prací) jsem tedy v současné době spokojen.

 

EDIT: Tak bohužel se omlouvám za mylné informace, právě jsem zjistil že tu něco smrdí, jinými slovy jedna moderátorka je zde pouze z toho důvodu aby se mohla vyvyšovat nad ostatní a namísto přesunu témat pouze rozdává upozornění. Zlaté fórum Groundspeaku!


Tento příspěvek byl upraven od Tiskar94: 01 prosinec 2013 - 16:18

  • 2

#28 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 21:39

Když přátelskou kritiku cítíte jako útok a bráníte se zuby nehty, těžko se nějak domluvit. Takže se omlouvám, že jsem se vměšoval; a nemyslím to jako pózu. Jen mě mrzí, že to bylo zbytečný.


  • 2

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#29 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 22:11

@Citecka, ono to chce nejenom kritizovat, ale i vnímat co ti sděluje druhá strana. Jenom kritizovat a sám nemuset nic řešit umí každej.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#30 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 22:45

Já jsem s prací moderátorů velmi spokojená a moc jim za ni děkuju. Myslím, že moderování a upozorňování je přesně tolik, kolik je potřeba. A BAN ani varování za svoje nemístné srandičky k vážným a důležitým tématům jsem taky ještě nedostala :D , takže rozhodně moc přísní nejsou!

To je jako ve fotbale. Některý sudí pustí tvrdší hru, zatímco jiný úzkostlivě píská každé ťuknutí. A Jacčiny údajné nemístné srandičky k vážným a důležitým tématům? Tady nejde jen o to, co kdo napíše, ale i jak to napíše. I kritizovat se dá slušně, s noblesou a s láskou k lidem s odlišným názorem, což Jacka umí. Spíš mi vadí, že když někomu dojdou argumenty (možná i sám cítí, že jeho boj neskončí kýženým vítězstvím), tak se uchyloval ke slovní agresi (teď už ne, zřejmě to moderátoři filtrují) nebo k naštvání se...


  • 1
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#31 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2013 - 8:46

EDIT: Tak bohužel se omlouvám za mylné informace, právě jsem zjistil že tu něco smrdí, jinými slovy jedna moderátorka je zde pouze z toho důvodu aby se mohla vyvyšovat nad ostatní a namísto přesunu témat pouze rozdává upozornění. Zlaté fórum Groundspeaku!

 

Dvě poznámky.

To že se dá vlákno rozdělit neznamená, že se bude všechno řešit jeho rozdělením. Pokud dojde v rámci vlákna k nějakým hrubostem a osočování, tak se nebude zakládat vlákno hrubosti a osočování, kde se v tom bude pokračovat, protože tohle nepatří do žádného vlákna. To by bylo nejlepší rovnou mazat, jenže to by pak někteří zase stěžovali na cenzuru.

A za druhé, slovní varování je jen forma upozornění, není to žádné restriktivní opatření. Opravdu nechápu, co mají někteří za problém, pokud jsou upozorněni na nějaký prohřešek. Čekal bych, že jste dostatečně dospělí na to, abyste chápali rozdíl mezi příčinami a následky a dokázali nést zodpovědnost za svoje činy. Navíc když ten následek je pouhé upozornění, že došlo k nějakému činu. A to že moderátor nějak napraví uživatelův prohřešek ještě neznamená, že nemůže udělit upozornění/slovní varování nebo nějaký faktický trest. Naopak, pokud je moderátor nucen konat a napravovat prohřešek proti pravidlům, je to i důvod pro adekvátní krok proti uživateli. Takže pokud někdo píše nevhodné příspěvky, tak to není "zmoderovat nebo upozornit", ale "zmoderovat a upozornit". Jak jinak se dotyčný dozví, že udělal něco co nebylo úplně v pořádku?


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#32 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2013 - 8:52

je fakt ze moda bych tu delat nechtel :-) ac jde v podstate o forum o venkovnich aktivitach, je tu mimoradne zivo, az se zda ze ven nikdo nechodi :-) a casto se tu tluce jen prazdna slama :-)
  • 2

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#33 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2013 - 19:12

Já jsem s prací moderátorů velmi spokojená a moc jim za ni děkuju. Myslím, že moderování a upozorňování je přesně tolik, kolik je potřeba. A BAN ani varování za svoje nemístné srandičky k vážným a důležitým tématům jsem taky ještě nedostala :D , takže rozhodně moc přísní nejsou!

No na mě jsou velmi přísní, přes cenzuru mi projde tak každý desátý příspěvek.  :blink:


  • 0

#34 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2013 - 20:20

A proto u každého příspěvku je, jak už Pepa odpověděl i Kolombovi, tlačítko "Nahlásit", kterým může kdokoliv nahlásit libovolný příspěvek, který mu přijde mimo mísu. Moderátor pak může sám posoudit, nakolik je to nahlášení oprávněné, či nikoliv.

 

Tak tak a opravdu to tlačítko prosím používejte, všechno prostě sledovat nejde. Dík.
 


  • 0

#35 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2013 - 20:44

No na mě jsou velmi přísní, přes cenzuru mi projde tak každý desátý příspěvek.  :blink:

To ale dela tvoje nizka "karma" ;)


  • 3

#36 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2013 - 23:29

Rada bych vas upozornila na jednu vec: Kdyz se tu budou dva lidi vzajemne napadat (tak, jak to predved kolombo s hanskou v jinym tematu) a zaroven se vzajemne nahlasovat, nemuzou se pak divit, ze varovani dostanou obadva. Chapu, ze je tezky si zvyknout na tenhle system, ale zaroven by tu spoustu lidi potesilo, kdyby to tady prestalo vypadat min jako zumpa (jak tomu tady spousta lidi rika). ;)
 

Milá Peťulinko, když mne v jednom vlákně vyzýváte, abych příspěvky nahlašoval, tak to dělám.

 

Pokud mne dvakrát někdo označí za mimoně, tak jsem ho tedy nahlásil.

 

A výsledek ?? Dostal jsem varování.

 

  • 0

#37 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2013 - 21:09

 

Rada bych vas upozornila na jednu vec: Kdyz se tu budou dva lidi vzajemne napadat (tak, jak to predved kolombo s hanskou v jinym tematu) a zaroven se vzajemne nahlasovat, nemuzou se pak divit, ze varovani dostanou obadva. Chapu, ze je tezky si zvyknout na tenhle system, ale zaroven by tu spoustu lidi potesilo, kdyby to tady prestalo vypadat min jako zumpa (jak tomu tady spousta lidi rika). ;)

 

 

Mohl bych požádat o ocitování, kde jsem Hansku napadl ??

 

Myslím, že by se moderátoři měli umět odpoutat od toho, že někoho nemají rádi. Pokud to neumí, tak nemají dělat moderátory.


  • 2

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#38 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 10:32

Ja te nemam rada? To je pro me novinka...

 

 

 

... ale když uspořádám event, tak mi tam lidi přijdou.

To je vic nez jasna narazka na honzaka. 


  • -2

#39 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 16:13

Ja te nemam rada? To je pro me novinka...

 

To je vic nez jasna narazka na honzaka. 

Promiň, ale tohle není žádné napadání,to je holé konstatování faktu. A slušné. ("ale když uspořádám event, tak mi tam lidi přijdou.")

 

P.S. proč mi to nejde ocitovat i s tou vnořenou citací?


  • 2

#40 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 16:27

Zatimco kolombo nahlasil hansku/honzaka za to, ze o nem rek, ze je mimo. A dal to jako urazlive komentovani jinych osob. 

 

A i kdyz je to, co napsal kolombo "konstatovani faktu" jak rikas, tak mu tim jenom vraci to, co hanska napsal predtim. Z myho pohledu delaj obadva to samy - provokujou se navzajem.

 

K ty citaci: co vim, tak to vnorovani nejde od zacatku novyho systemu. Ale rucne by to jit melo.


  • -1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama