Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Premium member v Eurech?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
68 odpovědí na toto téma

#41 Caskovi

Caskovi

    Igor

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2013 - 18:53

kup si ho tady, maj to ještě 633,- http://geogadget.cz/...-member-i.html

 

Kukpoval jsem ho od nich taky a aktivace byla do 2 hodin


Tento příspěvek byl upraven od Caskovi: 23 prosinec 2013 - 18:54

  • 0

#42 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2013 - 0:13

Caskovi o tom už jsem taky uvažoval, nevim proč mi to nejde projet. Teď mam aktivní jen takovej ten měsíční testovací PM protože jsem chtěl vědět jestli to pro mě má cenu, a ano má. Proto jsem si chtěl koupit normálně na celej další rok. Jenže to prostě nejde protože furt nějakej problém s adresou. Asi to udělám přes ten GeoGadget a bude. Nemam chuť s tim zabít další čas než bych to vyřešil. A jo, nevidim důvod proč platit 30eur když jinde maji 30usd. Přeci jen ty dvě kila rozdílu radši pustim na něco jinýho co ještě mužu využít.


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#43 Caskovi

Caskovi

    Igor

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2013 - 9:29

měli jsme PM taky na měsíc na zkoušku a ještě než ten měsíc vypršel, tak přes ten odkaz jsme koupili PM na rok. Zaplatil jsmem online přes účet a do dvou hodin se nám ozvali, jak to máme aktivovat na rok. No a bylo to hned!


  • 0

#44 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2013 - 10:13

No podle všeho maji asi na webu gc.com problém, protože jsem poprosil kamaráda co žije v USA o jeho přesnou adresu s tim, jak to je v tom formuláři, on mi jí poslal, já to tam vyplnil a stále hláška že nelze dokončit objednávku kvuli neplatný adrese. Takže jsem to objednal tam co jsi psal. Člověk s tim zabere tolik času a k ničemu to nevede. Každopádně díky za rady všem tady.


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#45 pavlisp

pavlisp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2013 - 15:35

 jsem poprosil kamaráda co žije v USA o jeho přesnou adresu s tim, jak to je v tom formuláři, on mi jí poslal, já to tam vyplnil a stále hláška že nelze dokončit objednávku kvuli neplatný adrese.

A "nehádá" se to se souřadnicema domova, které máš nastavený v profilu?


  • 0

#46 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2013 - 18:07

Zkusil jsem to i pres GIFT bez přihlášení ke svému úctu a taky to nejde. Už to Mam objednáno pres eShop zmíněný výše...
  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#47 guru_marvy

guru_marvy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2013 - 21:05

Konečně jsem se před tydnem po 8mi letech taky rozhoupal k zaplacení PM. Do platby jsem sel primo ze sveho úctu na gc.com. Do radku address jsem dal celou svoji skutecnou adresu a v kolonce state jsem nechal Alabama a country United States. Pres PayPal to neprošlo, protože s nim musí adresa souhlasit (vadil state a country), tak jsem nakonec ty údaje nechal a zaplatil kartou (kde ta adresa nemusí 100% souhlasit) a do 3 minut jsem byl PM.
  • 0

#48 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2013 - 21:20

Promiň, Romane, ale to je „kapitální békovina“, abych citoval z jednoho českého seriálu.

 

Rozvoji konkurence brání především to, že drtivé většině kačerů jde právě o ty BODY, které si na geocachingu u GS nahrabali. Přechod na jakýkoliv jiný systém by znamenal začínat od nuly a to je ten kámen úrazu. ...

A přitom vzniku konkurence nebrání žádné závažné problémy - princip hry ani název „geocaching“ není nijak chráněn a kdokoliv si může založit svůj vlastní geocaching. Ale bude mít minimální návštěvnost, přičemž většina z registrovaných tam přijde pouze ze zvědavosti a rozhodně GS-geocaching za něj nevymění. A důvodem bude především to bodové konto, protože zážitky a hezká místa budou mít na obou serverech stejnou váhu.

Ovšem jde to, ne že ne - viz ruský nebo polský geocaching.

Ne, je to jinak. Monopol není v tom, že by nikdo nechtěl začínat od nuly, ale v tom, že nový systém je prázdný, není tam co hledat a tedy ani proč tam chodit. Uvidíme např. jak se chytne geospy, které teď po roce testování spustilo ostrou verzi. To je zrovna příklad alternativního waymarkingu, s využitím principu, ale ne s využitím jejich databáze. Tj. zatím je tam pár kousků a pokud to lidi chytne, do půl roku se to rozběhne, nebo to skončí. Uvidíme. Podobné aktivity na principu geocachingu se u nás nechytly.


  • 0

#49 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2013 - 23:47

Guru možná jsem divnej ale nějak nehodlam dávat žádný společnosti buhvi odkud data o svy kartě. Zahraniční platby jsem vždy řešil pres PayPal ale tady me to ani k možnosti odeslat a zadat svůj PayPal účet nepustí. Ted už to neresim, vyřídím to pres ceskej shop když už jsem to objednal. Každopádně dík za info ze takhle to jde OK.
  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#50 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2013 - 8:43

Konečně jsem se před tydnem po 8mi letech taky rozhoupal k zaplacení PM. Do platby jsem sel primo ze sveho úctu na gc.com. Do radku address jsem dal celou svoji skutecnou adresu a v kolonce state jsem nechal Alabama a country United States. Pres PayPal to neprošlo, protože s nim musí adresa souhlasit (vadil state a country), tak jsem nakonec ty údaje nechal a zaplatil kartou (kde ta adresa nemusí 100% souhlasit) a do 3 minut jsem byl PM.

 

A zaplatil jsi to za cenu v eurech nebo v dolarech?


  • 0

#51 guru_marvy

guru_marvy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2013 - 19:40

A zaplatil jsi to za cenu v eurech nebo v dolarech?

 Jasně že v dolarech, proto tam musíš nechat country US. Jakmile to změníš na Czech Republic hned se to zase z dolarů přepočítá na eura.


  • 0

#52 kulicka

kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2013 - 17:30

Konečně jsem se před tydnem po 8mi letech taky rozhoupal k zaplacení PM. Do platby jsem sel primo ze sveho úctu na gc.com. Do radku address jsem dal celou svoji skutecnou adresu a v kolonce state jsem nechal Alabama a country United States. Pres PayPal to neprošlo, protože s nim musí adresa souhlasit (vadil state a country), tak jsem nakonec ty údaje nechal a zaplatil kartou (kde ta adresa nemusí 100% souhlasit) a do 3 minut jsem byl PM.

No jo,amicky adresy oni umeji dobre chceknout.

V jine diskusi tu nekdo pouzil Ukrajinu.

Udelal jsem test a v pohode i pres paypal.

S adresou se samozrejme neni potreba prilis parat.

Teda alespon zatim ne....az do dlasiho utazeni sroubu... :)


  • 0
Medvidek

#53 Blešáci

Blešáci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2014 - 8:28

Tak jsem právě obnovil členství na další rok a jak to dopadlo?

Zvolil jsem samozřejmě non-renewing (jen šílenec by jim dával číslo karty).

Lokalitu jsem zkusil USA, ale při platbě PayPalem to po mně chtělo adresu. Moje vyplněné nesmysly mi to nesežralo.

Takže jsem změnil na zmiňovanou Ukrajinu a ty nesmysly v adrese byly OK, cena 30USD zůstala. Samotná platba PayPalem včetně potvrzovacího e-mailu od Groundspeaku, že mám prodlouženo o další rok zabralo tak 30 vteřin... 

A cena? Podle aktuálního kurzu mi to odečetlo 615,55Kč, takže je to ještě levnější než propagovaný český obchod, kde stojí 633Kč.


  • 0

#54 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2014 - 8:45

No, lhát o svém bydlišti mi přišlo nedůstojné, takže přestože mám PayPal, koupil jsem to přes geoshop.


  • 2

#55 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2014 - 10:06

Nedůstojné ? A z jejich strany to není nedůstojné takhle vydrbávat s Evropou ?


  • 3

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#56 Stepan_M

Stepan_M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2014 - 10:11

Nedůstojné ? A z jejich strany to není nedůstojné takhle vydrbávat s Evropou ?

 

Přesně tak, dokud nezavedou jedny ceny, tak se není čemu divit. Proč tady musíme platit v Euro a na Ukrajině dolary nevadí..


  • 2

#57 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2014 - 10:18

Nedůstojné ? A z jejich strany to není nedůstojné takhle vydrbávat s Evropou ?

Takže když se někdo chová jako šupák, tak se mám chovat jako šupák i já?

Tak to opravdu ne.


  • 3

#58 PatPlusMat

PatPlusMat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2014 - 10:48

Tak jsem právě obnovil členství na další rok a jak to dopadlo?

Zvolil jsem samozřejmě non-renewing (jen šílenec by jim dával číslo karty).

Lokalitu jsem zkusil USA, ale při platbě PayPalem to po mně chtělo adresu. Moje vyplněné nesmysly mi to nesežralo.

Takže jsem změnil na zmiňovanou Ukrajinu a ty nesmysly v adrese byly OK, cena 30USD zůstala. Samotná platba PayPalem včetně potvrzovacího e-mailu od Groundspeaku, že mám prodlouženo o další rok zabralo tak 30 vteřin... 

A cena? Podle aktuálního kurzu mi to odečetlo 615,55Kč, takže je to ještě levnější než propagovaný český obchod, kde stojí 633Kč.

Tak než kvůli cca 20Kč dělat tyto "šílenosti", jsem raděj zakoupil u geogadget.cz a rozhodně nelituji. Přístup z jejich strany je vzorný, více takových shopů.


  • 0

#59 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2014 - 11:01

Taky jsem kupoval PM u jednoho z obchodů, ale to neznamená, že se mi líbí přístup GS.  

 

I kvůli tomu, že mi přijdou jeho "služby" kvůli monopolu dle mého předražené (ano vím, můžu lovit jiné kešky, ale ne ty, co jsou tady už založené, a spousta z vás se mnou nebude souhlasit, ale když vidím, co vše dělá Haluma, a pár nadšenců pro GeoGet, Luděk pro a:drake a další skoro z darma zdarma, nebo za peníze pár dárců, přijde mi to značně neadekvátní, ty finační toky, co jdou na GS a ještě zdražují, když náklady na jednoho uživatele by měly spíše klesat a přitom ty služby stále vykazují spoustu problémů - s mapami atp.).

 

PS.: A teď do mě :-)


  • 8

#60 Pavelsni

Pavelsni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2016 - 21:11

Zdravím, 

právě jsem nakoupil PM za 29.99 USD. Pořád to funguje přímo z profilu, zadal jsem tam mojí adresu, ale stát a provincii jsem nechal americké. Platba prošla. Přijde mi od Groundspeaku sprosté srovnávat dolary s eury. Je to sice rozdíl 90 Kč, ale jde o princip. 


  • 1

Důležitější je pro mě poznat zajímavé místo, než se hnát za spoustou kešek. Keš beru jako zpestření výletů, ne jako primární cíl. FTF mě nezajímá. Více času v přírodě, méně na internetu.  





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka