Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#321 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 9:48

Já to nechtěl psát takhle natvrdo, ale přišlo mi, že slečna zabírá, tak asi bude brzy noha v nohávě  :D

Tak hlavne ze slecna byla spokojena  :wub:    A ze holt u toho kulisek ma potrebu zvanit cosi o nejakym GC ji asi prislo v pohode, treba uz zazila i horsi veci :)


  • 0

#322 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 10:23

Traničko, manžel je tolerantní, i by na ty keše šel, ale děti to bojkotují a dokáží mi to dát náležitě sežrat - takže na keše spíš bez nich (upřímně, závisláka neuspokojí, když na výletě uloví tak jednu max. 2 keše a pořád mu u toho někdo kvílí a protestuje :)). No a někdo je hlídat musí. Na druhou stranu zase nemůžu každý víkend zmizet na celý den pryč.


  • 0

#323 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 10:30

Hlavně aby bylo pokračování....a Kulíšek se pochlubil. .-) Nedávno jsem si v logu jedné keše přečetla, jak nejmenovaný bezvadný kluk, kterého občas potkávám na eventech, žádal mudlo-přítelkyni o ruku, jak to měl i s prstýnkem krásně připravené. Mezitím jsem už z posledního eventu, kde jsme se viděli, věděla, že se chystá svatba, ale jak šikovně využil gc k žádosti o ruku, to jsem se dozvěděla až zpětně.
A když se to tak vezme kolem a kolem, tak on gc je docela dobrá příležitost, jak si někoho otestovat! :-) Už se těším, jak budu prověřovat kandidáty na zeťáka.
  • 0

#324 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 12:14

Onehdá (tak začátkem roku 2008) se tu někdo radil, zda má na prvním rande vzít slečnu na cache - jestli udělá spíš pozitivní nebo negativní dojem. Akorát už se pak neozval jak to dopadlo.


  • 0

#325 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 12:18

A když se to tak vezme kolem a kolem, tak on gc je docela dobrá příležitost, jak si někoho otestovat! :-) Už se těším, jak budu prověřovat kandidáty na zeťáka.

Jasne, poradne ho vyzkousej. Navrhuju napriklad http://coord.info/GC...ch ho vyhnal :)


  • 0

#326 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 12:29

Onehdá (tak začátkem roku 2008) se tu někdo radil, zda má na prvním rande vzít slečnu na cache - jestli udělá spíš pozitivní nebo negativní dojem. Akorát už se pak neozval jak to dopadlo.

Mnohem účinnější test je společná plavba v kanoi. Pokud dva jedinci opačného pohlaví v ní vydrží týden aniž by se rozešli, tak je rozdělí už jenom smrt. Otrlejší kačeři to mohou zpestřit odlovem Otava River Trailu :D


  • 0

#327 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 12:37

Spíš bych doporučil Ploučnici za mírného květnového deštíčku a teplotě cca 7°C


  • 1

#328 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 12:40

Traničko, manžel je tolerantní, i by na ty keše šel, ale děti to bojkotují a dokáží mi to dát náležitě sežrat - takže na keše spíš bez nich (upřímně, závisláka neuspokojí, když na výletě uloví tak jednu max. 2 keše a pořád mu u toho někdo kvílí a protestuje :)). No a někdo je hlídat musí. Na druhou stranu zase nemůžu každý víkend zmizet na celý den pryč.

Chápu a soucítím  :unsure:  Teď jsem se o víkendu při procházce ptala, jestli se mnou půjdou pro keš a nakonec jí odlovil manžel, protože děti zmizely s kamarády napřed a mě se keš odmítla ukázat...

 

 

Hlavně aby bylo pokračování....a Kulíšek se pochlubil. .-)

Také se těším na pokračování, jsem napjatá, jaký je vývoj... Lepší než televize ;)

 

 

Mnohem účinnější test je společná plavba v kanoi. Pokud dva jedinci opačného pohlaví v ní vydrží týden aniž by se rozešli, tak je rozdělí už jenom smrt. Otrlejší kačeři to mohou zpestřit odlovem Otava River Trailu :D

Není třeba se hned jít topit. Stačí taneční pro dospělé... :rolleyes:


  • 0

#329 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 12:47

Není třeba se hned jít topit. Stačí taneční pro dospělé... :rolleyes:

Obzvlášť rafinovaný způsob mučení volený obvykle kačerkami :D


  • 2

#330 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 12:52

Obzvlášť rafinovaný způsob mučení volený obvykle kačerkami :D

Ha, že bychom náš růžový vodní event završili večerní tancovačkou? B)


  • 0

#331 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 13:40

Ještě chvíli a začneme organizovat seznamovací víkendy pro osamělé kačery/rky s testováním vhodnosti kandidátů. Hlásím se do klíčové pozice Kecala, jakožto předsedající testovací komise.


  • 0

#332 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 13:56

Mnohem účinnější test je společná plavba v kanoi. Pokud dva jedinci opačného pohlaví v ní vydrží týden aniž by se rozešli, tak je rozdělí už jenom smrt. Otrlejší kačeři to mohou zpestřit odlovem Otava River Trailu :D

 

 

Spíš bych doporučil Ploučnici za mírného květnového deštíčku a teplotě cca 7°C

 

 

Nejlepší je to zkombinovat :-).

 

Můj ověřený postup:

První rande - vytáhnout GPS kvůli plánování, kudy je nejlepší cesta... Na otázku - ty lovíš kešky? Říct jo... Chceš nějaké ukázat? :-) A slečna, která dosud o GC jen slyšela může hned na prvním rande s výletem do přírody vidět, jak se loví 2-3 keše...

Druhé rande?

60 km na kole, odlov alespoň 10-ti kešek... :-)

Další rande po týdnu?

30 km pěšky po Krkonoších - samozřejmě s keškami...

 

No a po třech týdnech vyrazit na víkend pod stan na event Česká Amazonka - mezi tlupu nadšených kačerů, co jedou řeku Ploučnici, plnou křoví, větví a spadaných stromů, do kempu, kde je jen toi-toi budka a jeden stánek s občerstvením, otevřený jen vzácně :-)


  • 2

#333 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 14:24

Nejlepší je to zkombinovat :-).

 

Můj ověřený postup:

První rande - vytáhnout GPS kvůli plánování, kudy je nejlepší cesta... Na otázku - ty lovíš kešky? Říct jo... Chceš nějaké ukázat? :-) A slečna, která dosud o GC jen slyšela může hned na prvním rande s výletem do přírody vidět, jak se loví 2-3 keše...

Druhé rande?

60 km na kole, odlov alespoň 10-ti kešek... :-)

Další rande po týdnu?

30 km pěšky po Krkonoších - samozřejmě s keškami...

 

No a po třech týdnech vyrazit na víkend pod stan na event Česká Amazonka - mezi tlupu nadšených kačerů, co jedou řeku Ploučnici, plnou křoví, větví a spadaných stromů, do kempu, kde je jen toi-toi budka a jeden stánek s občerstvením, otevřený jen vzácně :-)

 

 

I ty kačere,.... podle toho, co píšeš, musím mít svatou manželku,..... jen bych ještě přidal nějakou tu krásnou a vymazlenou T5


  • 0

#334 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 16:37

Ha, že bychom náš růžový vodní event završili večerní tancovačkou? B)

my už takto jezdíme přes deset let na akci tancování s kánoí a je to super


  • 0

#335 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2014 - 12:22

Mnohem účinnější test je společná plavba v kanoi. Pokud dva jedinci opačného pohlaví v ní vydrží týden aniž by se rozešli, tak je rozdělí už jenom smrt. Otrlejší kačeři to mohou zpestřit odlovem Otava River Trailu :D

Hned se mi vybavil film Svatební cesta do Jiljí s Abrhámem a Šafránkovou.  :)


  • 3

#336 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2014 - 16:02

Tak vám jdu zas poreferovat, jak mi to jde. :D Inu, nevím, co si představujete, ale žádná mudlo-přítelkyně se nerýsuje. :)  I když, vaší podpory si vážím, alespoň je o čem psát, viďte. :D

A něco aktuálního, včera na plese jsem přišel kompletně o hlasivky, načaté bolením v krku...a za chvíli jdu na event, kde jsem měl mluvit k organizaci...holt to kolega bude muset zvládnout zas sám, já držím bobříka mlčení. :P


  • 0

#337 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2014 - 16:10

Kulisku, soucitim s tebou. Taky jsem si vcera na plese vyrvala hlasivky. Dneska jsem mela jit organizovat druhej, ale jelikoz mam v pondeli zkousku (ac z gynekologie, takze by to slo i prakticky, ale to se mi nechce :D), tak dneska jdu leda do p... A budu doma...


  • 0

#338 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2014 - 17:01

Děti, děti...

Já byla naposled na plese před více než čtvrt stoletím, tak si třeba všechny detaily nepamatuju přesně, ale přesto se nemohu ubránit dojmu, že za mých mladých let se na plesy chodilo tančit, případně pokecat se známými. Něco se změnilo? Ono se teď na plesy chodí řvát? Domnívala jsem se, že k tomu slouží fotbalové zápasy a podobné mně nepochopitelné atrakce :D :D :D!


  • 1

#339 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2014 - 18:13

Koukám, že nás indisponovaných je víc - já tedy nehalekala nikde na plese, ale už se třetí den léčím. Kulíškovi držím palce v geokoulení. Třeba se nějaká přítulkyně nečekaně objeví, až to bude nejmíň čekat. .-) Obyčejně to tak bývá. Když člověk nic nehledá, tak překvapivě najde. A nemyslím tím keš. .-)

Stejně mě dneska mimo gc nejvíc překvapila italská sestra, co netušila, že je těhotná, dokud nezačala rodit.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 18 leden 2014 - 18:18

  • 0

#340 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2014 - 18:29

To téma rande a kešky mi připomnělo, že se tu kdysi řešilo, jak nějaký kačer vytáhnul stylově svou v té době již kačero-přítelkyni na rande a udělal jí z toho multinu. Řekl jí, že se sejdou na tomhle místě, jenže tam byl jen vzkaz, kam má jít za další indícií, konečná bylo samozřejmě finále, kde byl její přítel. Nepamatuje si někdo, kde se to řešilo? :)


  • 1

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama