Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#5081 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2019 - 10:11

Ano je to moc pěkný reviewerský log, ale jen kdyby nereagoval s téměř 3letým zpožděním ;-) (Toom22 - NM 6.8.2016)


Promiň, ale jaké ale? Už jen to, že ho tato iniciativa napadla, podle mě to dělá letos prvně. RW nemá vůbec povinnost na toto reagovat. Tohle jsem ještě nikde neviděl.
  • 2

#5082 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2019 - 10:38

A nie som si isty, ze ci je tento reviewer uz reviewerom tri roky :-) Pokial viem tak maximalne dva :-)


  • 0

#5083 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2019 - 10:50

Tím jsem chtěl říct, že patrně použil nějaký svůj reviewerský skript, který posílá tenhle log na keše s NM. Kokrétně tu se owner dva roky nepřihlásil na GC, ale keš vypadá, že žije, v posledních lozích žádný problém.


  • 0
www.povetrnik.cz

#5084 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2019 - 12:12

Sportem ku zdraví! (myslím tím golf)

Tak jsem si včera na kole zkrátil cestu Podkrušnohořím přes golfový areál Barbora. Byl vybudován na místech bývalé výsypky povrchového dolu a příroda je tam nádherná. Je tam zákaz jízdy cyklistů (po asfaltované silničce jezdí se svými vozíky s holemi golfisté mezi jednotlivými jamkami), což jsem respektoval a z kola slezl. Parkoviště bylo skoro plné, restaurace i přilehlé předzahrádky také téměř plně obsazené, kolem restaurace spousta vozíčků s vaky s holemi. Číšník zrovna nesl dva talíře s pěkně vypadajícími řízky, bramborami a oblohou. Odolal jsem, protože jsem si vezl litr vody a tatranku.

Vedl jsem tedy poslušně kolo areálem a nestačil jsem se divit: nikde nikdo nehrál, všude na "zeleném" pusto a prázdno. Obešel jsem snad všech 18 jamek, ale stále nikde nikdo. A to nebylo poledne, ale přesně 16 hodin.

Ani u mé blízké keše Zahrajem si golf  GC5CZQK žádná aktivita (naposledy tam byl někdo 31. 3.).

Tak nevím, kam ten svět spěje...

Zájemcům o mou keš sděluji, že ji nebudu letos archivovat. Jen jsem ji kvůli mravencům včera přesunul o 5 – 6 metrů na JZ.


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 21 duben 2019 - 12:14

  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#5085 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2019 - 10:02

ladislavappl - golfisti maju vacsinou prve odpaly okolo osmej pripadne deviatej rano a teda vacsina konci na poslednom greene okolo 13tej - 14tej. Ale aj tak je teda asi navstevnost tohto ihriska mensia. To keby si pri black storku v Tatrách, tak by si ich videl dost vela :-)


  • 0

#5086 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2019 - 19:09

Trochu vzpomínání, trochu veselí i trochu smutku. Za 14 dní to bude 6 let, co jsem našel první keš a dneska jsem načal šestou tisícovku bodů. Snad to páté koťátko příliš netrpělo :ph34r: . Jo a pořád mě to celkem baví...


  • 0

#5087 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2019 - 19:49

Gratuluji, koukám, že jsi dobrý honibod! :-)
Jsem registrovaná o něco delší dobu a spokojeně jsem teprve někde nad druhým kotětem.

Je pravda, že si hlavně užívám eventy a zkouším, co ještě neznám. Dneska finské mölky, které mě bavily a nasmály jsme se u nich s parťačkou. Event skvěle připravený, prima společnost včetně místního starosty a dokonce vyšlo i počasí zatímco u nás pršelo už od dopoledne. Jen jsem nedojela do středočeské Lhoty pro fotku - zato mám další plavky, kdybych náááhodou přece jen pořádala event uprostřed některé vodní plochy. ;-)
  • 0

#5088 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2019 - 22:38

Od odlovu první kešky mi letos uplyne devět let, avšak pokud bych měl počítat skutečně aktivní roky, uplyne mi letos "jen" sedmý rok. Nicméně, ani mě to běhání po krabičkách zatím nepřestalo bavit. Uvidím, jestli letos pohřbím už třetí koťátko, anebo ještě ne (a nebudu ten honibod :D)
 
Mimochodem, asi před týdnem jsem oprášil pět let starou myšlenku na založení jedné keše. Jen pořád nevím, zdali udělat tradičku, multinku, mysterku, letterbox nebo wigo. Do letterboxu se mi moc nechce, ale nějaké triviální wigo, aby ta keš byla trochu ozvláštněna i ikonkou, se mi celkem zamlouvá. Hmm, jak nad tím teď přemýšlím, i když budu mít rozhodnutý typ keše, zbude mi ještě fůra práce. Zkusit obejít domorodce v dané lokalitě, zdali nemají nějaké info či historické fotky, vyrobit skrýš, dokopat se ji umístit...a k tomu budu potřebovat najít holinky...jejej, to se mi to najednou nakupilo! Inu, tak ani letos, po pěti letech, se ona zamýšlená keš možná nestane realitou.  :rolleyes:

Mimochodem, zvědavko, kdyby ses nudila, můžeš mi přečíst listing mé dnes publikované keše. Sice jsem jej četl asi šestkrát, ale před chvílí jsem si v něm našel překlep, kterého jsem si předtím nevšiml, takže ani, teď už sedminásobná, kontrola možná neodhalila vše.


  • 0

#5089 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2019 - 22:40

Jaký honibod, znám z kraje pár takových, co začínali plusminus jako já a mají dvakrát i víc bodů. Taky ses přiznala, že zdaleka nemáš zalogováno všechno, kde jsi byla. Tak ten rozdíl nebude zas tak horký. A až se u tebe budu inspirovat a pořídím si o generaci mladší kámošku, doženeš mne natotata :D .


  • 1

#5090 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2019 - 1:16

Mimochodem, zvědavko, kdyby ses nudila, můžeš mi přečíst listing mé dnes publikované keše. Sice jsem jej četl asi šestkrát, ale před chvílí jsem si v něm našel překlep, kterého jsem si předtím nevšiml, takže ani, teď už sedminásobná, kontrola možná neodhalila vše.

 

Sice nejsem Zvedavka, ale v tomto pripade to snad nevadi. Precetl jsem si to (jako cteni na dobrou noc) a je to zajimavy listing. Preklep jsem neobjevil, jen mi nekde uplne nesedi interpunkce. Ale s tou sam mam problemy, takze jako korektor se neuplatnim. Nicmene zda se mi, ze Ti tam ve dvou vetach neco chybi:

 

"Výstavba modernějšího a širšího příhradového mostu v roce 1895" - nemelo tam by slovo zacala? To tucne V je predpokladam umyslem.

"Závěr jen upozorním na to, že" - nemelo by tam byt Zaverem nebo Na zaver?

 

Jeste se blbe nacitaji obrazky, ale ty jsou na serveru GS a je vikend. Takze predpokladam, ze toto mas v poradku.


Tento příspěvek byl upraven od Pavel TT: 12 květen 2019 - 1:18

  • 1

#5091 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2019 - 12:06

Díky, další dva problémy, kterých jsem si nevšiml ani při několikátém čtení. :)

Jaký problém je s otázkami? Jelikož žádný nevidím, zřejmě bude příčila u GS.


  • 1

#5092 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2019 - 13:46

Díky, další dva problémy, kterých jsem si nevšiml ani při několikátém čtení. :)

Jaký problém je s otázkami? Jelikož žádný nevidím, zřejmě bude příčila u GS.

 

Neni zac.  :)  Otazky jsem neresil, na to uz jsem byl prislis ospaly.  ;)  Obrazky se nacitaly hodne mizerne, ale to fakt bylo na strane serveru. V USA v tu dobu byla sobota vecer a vsichni asi logovali nalezy a pripravovali se na nedeli, proste klasicky vikend. Ted se nacitaji dobre. Nektere obrazky mas ve velkem rozliseni (coz se samozrejme dobre), ale do listignu se nacitaji spravne ty zmensene. Takze to bylo spise postesknuti, ze na 30$ vymysleji hovadiny misto navyseni kapacity serveru a cloudu u AWS.


  • 0

#5093 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2019 - 15:33

Pro obrázky v listingu používám u tagu img jejich menší variantu s "_l" v url a v klikacím odkazu pak url na plné rozlišení. Ještě bych mohl u posledních dvou obrázků upravit v tagu img url přímo na miniaturu (tedy doplnit do url "_sm"), to je pravda, ale u těch tří předchozích odkaz v tagu img na miniaturu použít nemůžu.
  • 0

#5094 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2019 - 15:57

Kulíšku,i přes počasí jsem teď dva dny byla hlavně venku, nejen kolem gc, takže jsem ráda, že mě Pavel zastoupil a mohli jste spolu probrat i fotky.
Jen jsem se ti podívala po zmínce na profil, co máš nového,ale nečetla jsem víc než téma. Do konce týdne se snad polepším, ale neslibuji, protože jak si sednu, usínám. ;-)

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 12 květen 2019 - 15:59

  • 0

#5095 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2019 - 17:17

Pro obrázky v listingu používám u tagu img jejich menší variantu s "_l" v url a v klikacím odkazu pak url na plné rozlišení. Ještě bych mohl u posledních dvou obrázků upravit v tagu img url přímo na miniaturu (tedy doplnit do url "_sm"), to je pravda, ale u těch tří předchozích odkaz v tagu img na miniaturu použít nemůžu.

 

Myslim, ze jako autori listingu nemuzeme pro jejich funkcnost udelat vice. Mas to udelane dobre, problem byl fakt na strane GS (mozna vyjimecne "dratu" na ceste). To nebyla soucast korektury, jen proste povzdech.


  • 0

#5096 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2019 - 17:50

Myslim, ze jako autori listingu nemuzeme pro jejich funkcnost udelat vice. Mas to udelane dobre, problem byl fakt na strane GS (mozna vyjimecne "dratu" na ceste). To nebyla soucast korektury, jen proste povzdech.

 

No já osobně jsem u posledního listingu použil externí image hosting (imgur), protože to, co dělá s obrázky GS se mi vůbec nelíbilo. Ono to někdy zas tak nevadí, ale pro mojí keš to bylo fakt dost špatné.


  • 0

#5097 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2019 - 18:47

No já osobně jsem u posledního listingu použil externí image hosting (imgur), protože to, co dělá s obrázky GS se mi vůbec nelíbilo. Ono to někdy zas tak nevadí, ale pro mojí keš to bylo fakt dost špatné.

 

Jasne taky moznost. Ja to obcas delam tak, ze obrazky taham z originalnich zdroju. Navic klikaci odkaz vede na stranku toho zdroje. Nemusim je tak zdrojovat a kdo na ne klikne vi odkud jsou, casto jsou tam i dalsi zajimave informace. Nekomu se to ale nemusi libit jako reklama, ale to snad zadny takovy obrazek nikde nemame. Jen u virtualky nam obcas jeden obrazek na nejakou dobu zmizi a pak se zase objevi, ocividne dobrej hosting.  :) 


  • 0

#5098 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2019 - 19:00

A není nejjednodušší si potřebné obrázky nahrát přes jinou svou nebo kamarádů keš, popř.event do své galerie? ;-) Kdysi to tu někdo doporučoval, takže to tak dělám.
Pokud ovšem k eventu, kam by vzdálenější kačeři správnou nebo nejlepší cestu špatně hledali, pár dnů před konáním nedám rovnou sérii fotek cesty a odboček. To se celkem osvědčilo, viď Pavle? :-)
  • 0

#5099 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2019 - 21:26

A není nejjednodušší si potřebné obrázky nahrát přes jinou svou nebo kamarádů keš, popř.event do své galerie? ;-) Kdysi to tu někdo doporučoval, takže to tak dělám.
Pokud ovšem k eventu, kam by vzdálenější kačeři správnou nebo nejlepší cestu špatně hledali, pár dnů před konáním nedám rovnou sérii fotek cesty a odboček. To se celkem osvědčilo, viď Pavle? :-)

 

Proc k jine sve kesi? To uz si je muzu nahrat rovnou k te kesi aktualni, ne? Samozrejme pokud uz u nektere kesi ci eventu jsou, netreba kopirovat fotku ale staci zkopirovat a pouzit odkaz. I kdyz je dotycny smaze, v databazi zustanou a odkazy funguji.

 

Tvuj pulnocni lettebox je legendarni. :)   I kdyz to nebylo o hledani cesty, to jsme, stejne jako vetsina, proste jeli podle navigace. BTW: neplanujes zase nejakou nocni taskarici?


  • 0

#5100 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2019 - 14:04

Noční určitě ne, nápady by byly spíš vodní, ale nějak se mi do ničeho nechce. Nebylo už dost zvědavčích eventů a není čas dát prostor dalším? ;-) Máme u nás nové a šikovné kačery, můžeš přijet třeba hned 1.6.na jejich event - program vypadá zajímavě.

Mno, ale na 100% nemohu tvrdit, že v létě přece jen něco neudělám - nápad už jsem probírala s kolegou ze sousedního okresu a tomu se líbil. Jen bych potřebovala křišťálovou kouli na počasí, aby si další recesi kačerstvo užilo. Ono už jen vidět ownerku v plavkách je zážitek do depresivního koutku, natož kdyby byla zima a lilo jako včera.... Těžko by mi prošlo správné D/T, to by se asi musela lehce rozšířit stupnice. :-)
Ale uvidíme třeba za měsíc, jaký dají rosničky výhled.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama