Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#5181 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2019 - 8:20

Ru, vítej do klubu! Právě jsem ti vyrušila červený palec od A12. :-)
Že by konečně nová letní láska? ;-)

 

Jo, čekala jsem to. Díky. :-))


  • 0

#5182 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2019 - 10:24

Tipoval bych, že se potkali na nudapláži a Zvědavka Ádvanáctkovi řekla, že ho má malého...

... ale kompenzuje to výdrží. :D


  • 2

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#5183 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2019 - 10:29

Jinak příští sobotu pořádáme s kolegou na hlavní pískovně event,

Zvědavko, ty pískovny vám závidím. My máme velké jezero v zatopeném povrchovém dole Milada u Chabařovic (u Ústí n. L.) a tam navezli na pláže kamínky velikosti 1-3 cm. Opticky to sice vypadá jak na Makarské riviéře, ale ty kamínky strašně tlačí a kdo není zvyklý chodit bos, tak se bez botek do vody téměř neobejde.

Ale má to i své výhody: Nabídnout ruku dámě lezoucí z vody po čtyřech může být vítaná příležitost k navázání kontaktu. I téma bezrizikového rozhovoru se přímo nabízí... (Jen předtím nenápadně udělejte několik předklonů. Vaše plotýnky by nemusely takovou zátěž vydržet. Jo, a zatáhněte břicho! Jednak to líp vypadá, jednak si zpevníte svaly kolem páteře)

Na Barboře (u Oldřichova) je písek, ale zato tam bývá narváno.


  • 1
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#5184 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2019 - 15:55

... ale kompenzuje to výdrží. :D

Jen aby! ;-)
Vždycky jsem si dělala legraci z dam se zajíčky, ale ono rozdíl čtvrt století není špatný! :-) Třicátník je něco jiného než vrstevník. Jaká je A12 vlastně věková kategorie? Aby nás dvě s ru přežil! :-)

Jo, mám plno humoru, vracím se z fajn víkendu. V pátek kačerské grilování v domovském kraji a sobota s nedělí v sousedním.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 28 červenec 2019 - 15:56

  • 0

#5185 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2019 - 16:02

Jen aby! ;-)

No, hodně mladí kluci většinou moc nevydrží, to je kolikrát rychlejší než vzdech...


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 28 červenec 2019 - 16:04

  • 0

#5186 Toulavej Hypnos

Toulavej Hypnos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2019 - 16:28

To nesmíš lovit v řadách patnáctiletých. :-D
  • 0

#5187 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2019 - 16:35

Nevím jak ru, ale já lovím jen keše. :-)

Jinak jsem staromódní, lovit musí muž!
Zajdy navíc férově upozorňuji, že jsem archiválie, často i starší než jejich matka ;-)
Už jsem pátrala mezi známými, proč mají dneska kluci tak podivné nápady a dozvěděla se pár vysvětlení.
  • 0

#5188 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2019 - 16:57

Už jsem pátrala mezi známými, proč mají dneska kluci tak podivné nápady a dozvěděla se pár vysvětlení.


A povíš nám je? :D
  • 0

#5189 Toulavej Hypnos

Toulavej Hypnos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2019 - 17:18

Hlavní důvod je, že mladé holky neumí vařit. :-)
  • 4

#5190 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2019 - 17:32

To nesmíš lovit v řadách patnáctiletých. :-D

Nelovím v žádných řadách a hospodský a přírybniční zájemce o sex a společné koupání bez plavek  (tak jo, tak já to teda přiznám, že já na nudu jo) ve věku mých synů odmetám bez nároku na cokoli, ale pro sebe si nárokuju mít vzpomínky na zkušenosti (než přijde alzheimer a senilní demence). :-)

 

Herdek, zatím přišla teda bouřka a zalila sousedce prádlo a mně kuchyň, páč jsem zapomněla otevřený okno...


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 28 červenec 2019 - 17:41

  • 0

#5191 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2019 - 17:40

Hlavní důvod je, že mladé holky neumí vařit. :-)

Hlavní důvod je, že mladí se dneska nechtěj s ničím moc namáhat. Kluci s balením holek a případným trvalým vztahem a holky otravováním se s nemajetnejma troubelama, natož ještě s rizikem nějakých trvalých vztahů.

 

Ale poslední dobou mi přijde, že ti kluci by o vážný až trvalý vztahy včetně zakládání nějaké rodiny stáli snad i častějc než ty holky. Aspoň ti moji jo. Ale ti taky spadají do kategorie nemajetných troubelů, holt. (Po mamince.) (Akorát mamince to na rozdíl od nich nevadí, ehm...)


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 28 červenec 2019 - 17:44

  • 2

#5192 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2019 - 18:38

Klidně investuji veškeré úsilí, všechnu kreativitu i všechen svůj volný čas - a myslím, že to takhle nemám sám -, když uvidím alespoň nějakou malou šanci na úspěšné dosažení nějakého cíle. Stejně tak si myslím, že je i velké množství těch, kteří by riziko trvalého vztahu uvítali.


P.S. Vaření je výhoda vždy, ne že ne. :D (Nicméně, rozhodně jsem od nikoho z okolí neslyšel tuhle podmínku jako zásadní, spíše naopak, je to bonus.)


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 28 červenec 2019 - 19:58

  • 1

#5193 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2019 - 19:33

Protoze skoro kazda se to casem nauci :)
  • 2

#5194 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2019 - 20:08

Klidně investuji veškeré úsilí, všechnu kreativitu i všechen svůj volný čas - a myslím, že to takhle nemám sám -, když uvidím alespoň nějakou malou šanci na úspěšné dosažení nějakého cíle. Stejně tak si myslím, že je i velké množství těch, kteří by riziko trvalého vztahu uvítali.


P.S. Vaření je výhoda vždy, ne že ne. :D (Nicméně, rozhodně jsem od nikoho z okolí neslyšel tuhle podmínku jako zásadní, spíše naopak, je to bonus.)

Viď, že jo? Se hlásím, že to mám podobně. Ale já jsem marnej, mám ve škole ve třídě 80 holek (na 4 kluky včetně mě, přičemž dva již partnerku/a mají) a je mi to stejně houby platný. Blbý je i to, že se (de facto) téměř žádné vrstevnice (nemyslím izohypsy) nenacházejí v kačerské komunitě - vrstevníků přitom znám celkem dost. A Zvědavka promine, o archiválie jevím zájem jen v GC.  :D

 

Už jsem pátrala mezi známými, proč mají dneska kluci tak podivné nápady a dozvěděla se pár vysvětlení.

Cožeco, jaké nápady...? :D Já mám jistě samý skvělý :D


  • 2

#5195 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2019 - 20:49

P.S. Vaření je výhoda vždy, ne že ne.

 

To každopádně, taky bych se nezlobil, kdybych to uměl. ;-)

Známému se ale povedl nejspíš unikátní kousek - celý život to dokázal utajit před svoji manželkou. Nebo taky někoho takového znáte?


  • 3

#5196 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2019 - 21:04

Kluci, krásný. Všechno. :-)

To, co jsem napsala, bylo na podkladě informací jiných kluků (nejen z rodiny), tak je možný, že lokálně (nejen rodinně) jsou množiny zkreslené. :-)

Rozhodně bych všem přála, aby se správně a včas potkali...


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 28 červenec 2019 - 21:04

  • 5

#5197 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2019 - 21:49

A povíš nám je? :D

Teprve před chvilkou jsem přijela a jsem utahaná, takže snad jen ty hlavní:

- některá 50 prý vypadá líp než obtloustlá 30
- mladé holky ( prý kategorie 20 -30 ) mají snahu si uzurpovat veškerý čas partnera pro sebe, o což rozumnější starší baby s vlastními koníčky a přáteli nestojí
- část juniorek se baví jen o tom, co zajímá je, převážně šminky a hadry, kdežto archiválie mívají přehled od motorů aut po sport
- starší dámy mají odrostlé děti a o další nestojí, rozhodně nechtějí hnízdit, váží si vlastní svobody
- juniorky mají přehnané nároky na příjmy a majetek partnera, kdežto archiválie bývají soběstačné a nezávislé
- zkušenosti často pomáhají i v oblékání, s věkem většina žen ví, co a jak maskovat a co naopak zdůraznit
- mno, mladé holky nemají tolik zkušeností ani v dalších směrech, třeba zrovna ve vaření ;-) a nejen v něm, prostě potřebují ještě čas, aby se něco naučily a dozrály ;-)
a časem z nich bude co? Možná něco jako Stiflerova máma?

PS: Mirku, potěšilo mě, že hledáš mezi vrstevnicemi. A protože dcera bude od října v Praze na UK a zároveň má svůj nick,rovnou si dovolím upozornit, že je zadaná! :-)

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 28 červenec 2019 - 21:53

  • 9

#5198 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2019 - 22:01

To každopádně, taky bych se nezlobil, kdybych to uměl. ;-)
Známému se ale povedl nejspíš unikátní kousek - celý život to dokázal utajit před svoji manželkou. Nebo taky někoho takového znáte?


Jo, dost dobře, jeden exemplář mám doma - jak umí vařit předvedl, až když jsem občas zmizela.
Přeloženo: Dokud neměl hlad, možná ani sám netušil, jak je šikovný! :-) Takže vlastně dneska už je díky mně soběstačný a možná ho některá uloví zatímco já lovím keše.
  • 0

#5199 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2019 - 22:02

Prvních pět bodů dtto. Až mi občas přijde že to mladí kluci od sebe opisujou, aby se jim ty starý baby na ten sex líp lovily.

Poslední dva body mi zatím žádný mladší muž nezmínil.

Možná nenápadné info, že to elegantní oblíkání zas tak moc ani ve svých letech nezvládám a že radost z toho, že po odchodu synků z domu už nemusím vařit klasickou českou kuchyni, bych mohla aspoň občas nesobecky oželet? :-)


  • 0

#5200 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2019 - 22:11

Nemyslela jsem elegantní oblékání a vaření.;-)
6. Co máš pod vrchním oblečením a čeho je dnes neuvěřitelný výběr? Od krajkového přes černé po barevné?
7. Co je pro některé důležitější než aby bylo uvařeno? Neříkej, že fotbal nebo hokej. ;-)

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 28 červenec 2019 - 22:12

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka