Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#5241 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2019 - 15:23

Je na čase, abych všem, co červenou neutralizují, znovu poděkovala. ;-) Je to od vás milé o to víc, že se s většinou ani neznáme. S Kulíškem samozřejmě už pár let ano.:-) Kulíšku, doufám, že se během následujícího semestru poznáš i s dcerou a třeba ji vezmeš do pražské geo společnosti. Víc případně přes mail.;-)

Osobně nemám s červenou problém, něco to říká o A12......
  • 2

#5242 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2019 - 15:41

Mám pocit, že to bere jako prima hru. Těší ho, že ostatní vytáčí. :-)


  • 0

#5243 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2019 - 15:45

Nemyslím si, že by to někoho vytáčelo, spíš ho lidi litují.....nějaký problém asi má.
  • 1

#5244 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2019 - 16:10

To píšeš ty, a psal by to na tvém místě každý, i ten, kdo by ve skutečnosti vytočený byl. Ale pro hejtera (? to je patvar...) je hlavní, že lidi na něj reagují, projevují nevůli, debatují kvůli němu  - tj. vytáčí je. Přitahuje jejich pozornost, věnují mu energii, čas.


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 11 září 2019 - 16:12

  • 0

#5245 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2019 - 16:54

Já třeba věnoval naší dálniční legendě pár večerů během závěru semestru a následného zkouškového, kdy jsem si potřeboval vymyslet činnost nevyžadující přemýšlení. Proto má třeba Zvědavka vypalcovány příspěvky snad až do svého prvního zde na fóru. Nevěřili byste, jaká to byla krásná zábava jít si bezmyšlenkovitě zaklikat třeba v jednu ráno. :D

Přes email se možná ozvu, poslední dobou sice na GC trochu kašlu (mám nejpodprůměrnější srpen snad od svých začátků), ale ve Stověžaté je snadné se zabavit i jinak než jen hledáním keší a obrážením eventů. :)


  • 1

#5246 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2019 - 17:21

Přes email se možná ozvu, poslední dobou sice na GC trochu kašlu (mám nejpodprůměrnější srpen snad od svých začátků), ale ve Stověžaté je snadné se zabavit i jinak než jen hledáním keší a obrážením eventů. :)

Zvědavko bacha, tohle skoro vypadá, že budeš muset případného zeťáka hledat jinde :D .

 


  • 0

#5247 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2019 - 17:58

Pepo, zklamu tě, už rok mám zeťáka mudlu. Sice fajn kluk, ale mudla. :-( Sbírku CWG rozhodně neocení.
  • 0

#5248 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2019 - 20:46

To si zklamala i mě!  :( A já do toho tak moc vkládal naděje...  :unsure: :ph34r:


  • 3

#5249 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2019 - 20:59

Třeba zase někdy někam vyrazíme v Praze společně. Zrovna dneska jsme plánovaly, že si někdy objednám u nich na koleji hotelový pokoj na víkend a podívám se místo keší za kulturou. Ráda bych do Národního a potom muzeum....někdy v zimě.
  • 0

#5250 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2019 - 21:52

To si zklamala i mě!  :( A já do toho tak moc vkládal naděje...  :unsure: :ph34r:

Nelituj. Dovedeš si představit takovou tchýni :D ?


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 11 září 2019 - 21:53

  • 0

#5251 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2019 - 22:10

Byla by v Písku, což není úplně za humny. :D


  • 0

#5252 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2019 - 22:18

Nj, ale podívej se podle navštívených keší a eventů, jaký mám akční rádius! :-)
Od Abertam přes Přimdu po Rudolec. Jednou se snad dokopu i za Zveřincem na Kladno nebo za Láďou do Teplic a tebe přidám cestou. :-)
Dokud mám ŘP, mohu se kdykoliv vyskytnout kdekoliv.
  • 0

#5253 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2019 - 17:57

Dámy, přiznejte se, která z vás před chvílí soutěžila v telce u Aleše Hámy?


  • 0

#5254 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2019 - 18:13

Ja nee, z prace jsem frcela rovnou do lesa obkouknout, jestli rostou i u nas za humny (hodne slabe zacinaji) a ted sedim v bufiku u pivka pp koupání v jeste porad supr cistym rybniku. BTW - co je telka? Neznam, nestiham. :-))
  • 1

#5255 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2019 - 18:39

Nějaká kačerka? Mě znáš, takže víš, že já to určitě nebyla. Zkoušela jsem Hokkaido zabalené v anglické, ještě jsem přidala kromě koření i čerstvé bylinky a cibuli, bylo to moc dobré.
Potom jsem podobně jako Ru67 zkoušela houby a následně se projela na inlajnech, při čemž jsem neplánovaně nasbírala diviznu na zimu a seznámila se s dalším z leteckých modelářů. Jo, byla jsem zvědavá, jestli netrénuje na sobotní Benešov, kde se samozřejmě vyskytnou i kačeři. Letadýlka ráda pozoruji, dost často se při inlajnech trefím do jejich tréninku a tak si dám pauzu a pozoruji.

Jsem ráda, že nejsem jediný "cvok", co si ještě chce zaplavat. :-) Zítra má být až 25°C a tak se chystám i s plavidlem. Keše neutečou......i když, dneska proběhla nějaká větší archivace.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 12 září 2019 - 18:45

  • 0

#5256 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2019 - 18:54

To nebylo na vás dvě. Ta soutěžící se přiznala, že kromě jiných aktivit s dělají s manželem geokešing, ale nick neprozradila :) .


  • 0

#5257 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2019 - 19:06

:-) Kdyby manžel se mnou začal chodit na keše, považovala bych to za osmý div světa! :-)
To nehrozí, ledaže...,ale ani výměna manžela není v plánu, to už bych spíš zůstala single. No, jsem ve věku, kdy se manželky mění za mladší model nebo už je spíš polovina pár let vyměněná, uvidíme.;-)
  • 0

#5258 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2019 - 19:11

A já nemám manžela vůbec. :-))


  • 0

#5259 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2019 - 19:21

Podívej, o mně si to dost lidí myslí taky, zatímco další skupina naopak za manžela považuje někoho z mých občasných geoparťáků! :-)

Už se mi i stalo, že se mě na jednom eventu mladá holčina ptala, kde mám manžela, že jsem přijela s někým jiným než minule. Tak jsem zjišťovala, kde jsme se už potkaly a komu by mě přiřadila. No, černý Petr padl na kolegu, který mě ke geocachingu přivedl.:-) Fakt je, že jsme se občas hecovali jak manželé po třiceti letech.
  • 0

#5260 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2019 - 21:15

A já nemám manžela vůbec. :-))

Smajlík naznačuje, že z toho vůbec nejsi smutná :) .


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama