Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#5281 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2019 - 5:41

Dneska me napadlo jestli se pocita logovani UV popisovacem do kesi? Zapis v logbooku to je, ale UV asi moc dlouho nevydrzi. Jak se zachovate, kdyby nekdo zacal argumentovat prave tim , ze se zapsal UV fixem nebo treba citronovou stavou?
  • 0

#5282 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2019 - 6:18

Že bych se zajel podívat, jestli je ještě pořád čitelný můj log ostružinovou šťávou? Ona ta tužka v cachi není v posledních letech ani zdaleka pravidlem, a to ani v regulárkách a samozřejmě tam není, zrovna když si zapomenu vzít tužku s sebou.


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#5283 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2019 - 6:52

Dneska me napadlo jestli se pocita logovani UV popisovacem do kesi? Zapis v logbooku to je, ale UV asi moc dlouho nevydrzi. Jak se zachovate, kdyby nekdo zacal argumentovat prave tim , ze se zapsal UV fixem nebo treba citronovou stavou?

V Plzni je jedna, do které se jinak neloguje, dokonce je UV fix přiložen :) .


  • 0

#5284 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2019 - 7:27

Zrovna pred chvili se mi stalo, jako na potvoru, ze jsem chtel logovat a tuzka dopsala po prvnich par pismenech. Tak jsem tam stal a premyslel jak zaloguju. Nakonec jsem pod kesi nasel tuzku co vypadla nekomu predemnou z kese. Nastesti
  • 0

#5285 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2019 - 9:05

No já si malého špačka z tužky nosím v peněžence, takže bych byl bez tužky nehrozí, neboť peněženku nosím stále u sebe.


  • 0

#5286 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2019 - 9:30

Také mám tužku z Bauhausu v peněžence. Za zip do do ohybu se vejde naprosto přesně.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#5287 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2019 - 10:04

Zapomenutá tužka... Ach, hlavně že nezapomenou GPSku. :P


  • 2

#5288 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2019 - 16:39

Njn, my ženské máme v tomhle asi malou výhodu.;-)
I takové typy jako já, co se téměr nemalují, sebou většinou mají alespoň tužku na oči nebo rtěnku.
O těch co vypadají po probuzení naprosto jinak než namalované během dne ani nemluvím, ty sebou mívají barviček, že by se mohl zalogovat celý megáč! :-)
  • 0

#5289 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2019 - 16:48

Njn, my ženské máme v tomhle asi malou výhodu.;-)
I takové typy jako já, co se téměr nemalují, sebou většinou mají alespoň tužku na oči nebo rtěnku.

 

Ehm... nemají...

Taky už jsem se jednou podepisovala ostružinou.


  • 0

#5290 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2019 - 17:03

Zatím jsem improvizovat nemusela, v tom báglu co tahám ( dámskou kabelku obsahem moc nepřipomíná - baterka, nůž, skládací nářadí ) většinou alespoň jedna propiska nebo tužka píše. ;-)
Co mám v autě ani popisovat nebudu......jo,kombík začíná být malý!
  • 0

#5291 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2019 - 19:59

Obvykle vyrážím s  několika propiskami v báglu, akorát že tak, jak někdo omylem tužky z krabiček odnáší, já do nich naopak omylem vkládám ty svoje. A až u další keše si vzpomenu, že ta propiska u minulé keše byla asi moje vlastní...

A holt tehdy se stalo, že jsem se takhle nesoustředila hned dvakrát a třetí zbývající propiska přestala psát.

 

Ale už se lepším, za loňský rok jsem měla spotřebu přes deset propisek, letos jsem zatím jen na třech.


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 17 září 2019 - 19:59

  • 0

#5292 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2019 - 20:05

Co mám v autě ani popisovat nebudu......jo,kombík začíná být malý!

 

Mně je velký dost, vyhodila jsem zadní sedačky, takže se mi tam vejdou i dva bicykly na sobě naležato, o případně mojí osobě naležato ve spacáku nemluvě. :-)

Jinak tam mám například sekyru, provazový žebřík, toaletní papír, rezervní boty, boty na vyhození, papírový atlas ČR, lopatku a pytel na hlínu...


  • 1

#5293 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2019 - 20:38

Provazový žebřík podle Šolima?
Ten už také nějaký rok vozím, použila jsem ho asi třikrát.
  • 0

#5294 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2019 - 23:17

Holky, vy jste vybavený až to hezký neni. Já jsem většinou rád, že mám u sebe něco na psaní. :D
  • 0

#5295 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2019 - 5:43

Njn, my ženské máme v tomhle asi malou výhodu.;-)
I takové typy jako já, co se téměr nemalují, sebou většinou mají alespoň tužku na oči nebo rtěnku.
O těch co vypadají po probuzení naprosto jinak než namalované během dne ani nemluvím, ty sebou mívají barviček, že by se mohl zalogovat celý megáč! :-)


Hmm, to bych taky netvrdila. Zrovna teď o víkendu jsem zastavila pro jednu regularku. Bylo to jen vybehnuti z auta, takže sebou jen telefon. No a místo regularky tuba od šumáků bez tužky. Tak to jistil klacík.
  • 0

#5296 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2019 - 6:34

Hmm já jsem schopen ztratit 5 propisek za hodinu, ale pak je omylem najdu, za další hodinu, v kapse o které jsem ani neměl tušení, že ji mám :rolleyes: . To je pak radosti, co mám najednou funkčních propisek a svět je hned růžovější.

 

Jinak v autě vozím jídlo a pití na 3 dny, tedy pokud mi to nesežerou kačeří na eventu, pak mám jen pití na 3 dny. A k cache jsem výbavu omezil už jen na mobil a propisku a podle toho co zjistím se pak vracím pro potřebné fišpuntálie (třeba holinky, nebo magnet). Na ten magnet se mne hodně lidí ptá proč ho vozím sebou, jelikož ho mám přicvaknutý na ruční brzdě, ale tak jasná věc se mudlům vysvětluje těžko.

 

P.S. k tomu provazovému žebříku jsem už standartně přibalil vysouvací žebřík a nejednoho kačera jsem překvapil bleskovým odlovem cache na stromě.


  • 2

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#5297 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2019 - 6:46

Obvykle vyrážím s  několika propiskami v báglu, akorát že tak, jak někdo omylem tužky z krabiček odnáší, já do nich naopak omylem vkládám ty svoje. A až u další keše si vzpomenu, že ta propiska u minulé keše byla asi moje vlastní...

A holt tehdy se stalo, že jsem se takhle nesoustředila hned dvakrát a třetí zbývající propiska přestala psát.

 

Ale už se lepším, za loňský rok jsem měla spotřebu přes deset propisek, letos jsem zatím jen na třech.

Mne se tedy opakovaně stává, že se zaloguju, zavřu cache, ukládám ji zpátky na místo a přitom zjišťuju, že propisku z cache pořád ještě držím v ruce.


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#5298 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2019 - 7:03

Holky, vy jste vybavený až to hezký neni. Já jsem většinou rád, že mám u sebe něco na psaní. :D

 

To víš, my holky to tak máme už v sobě - ve spíži do zásoby po dvou všechny druhy mouky, cukru, olej, ocet, krupice, skořice, nudle, mandle, ořechy, za pár let moly...


  • 1

#5299 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2019 - 7:32

Na ten magnet se mne hodně lidí ptá proč ho vozím sebou, jelikož ho mám přicvaknutý na ruční brzdě, ale tak jasná věc se mudlům vysvětluje těžko.

 

S některýma kačerama to nebude o moc lepší. :D Hmm, na vytahování plastových pixlí z děr ho nepoužiješ - tak na co je? :)


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 18 září 2019 - 7:33

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#5300 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2019 - 7:57

Hmm já jsem schopen ztratit 5 propisek za hodinu, ale pak je omylem najdu, za další hodinu, v kapse o které jsem ani neměl tušení, že ji mám :rolleyes: . To je pak radosti, co mám najednou funkčních propisek a svět je hned růžovější.

 

Jinak v autě vozím jídlo a pití na 3 dny, tedy pokud mi to nesežerou kačeří na eventu, pak mám jen pití na 3 dny. A k cache jsem výbavu omezil už jen na mobil a propisku a podle toho co zjistím se pak vracím pro potřebné fišpuntálie (třeba holinky, nebo magnet). Na ten magnet se mne hodně lidí ptá proč ho vozím sebou, jelikož ho mám přicvaknutý na ruční brzdě, ale tak jasná věc se mudlům vysvětluje těžko.

 

P.S. k tomu provazovému žebříku jsem už standartně přibalil vysouvací žebřík a nejednoho kačera jsem překvapil bleskovým odlovem cache na stromě.

To jde, když člověk jezdí ke keším autem - taky někdy popojíždím, obvykle cestou z místa startu/cíle pro výletní okruh, když mi náhodou zbyde čas a vracím se ještě za světla. Ale jinak pěšky s báglem nebo na kole a to se ten vysouvací fakt nechce tahat. :-)

 

Ten magnet by mě taky zajímal. Na hledání mikrokeší?


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 18 září 2019 - 7:59

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama