Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#5301 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2019 - 8:08

Provazový žebřík podle Šolima?
Ten už také nějaký rok vozím, použila jsem ho asi třikrát.

 

Jj. akorát až teď koukám, že je Šolim, já si ho dík studování návodu na výrobu žebříku zafixovala jako Solima. :-))


  • 0

#5302 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2019 - 8:09

Magnet je potřeba například na tuto kešku GC7HVXH
  • 0

#5303 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2019 - 10:54

S některýma kačerama to nebude o moc lepší. :D Hmm, na vytahování plastových pixlí z děr ho nepoužiješ - tak na co je? :)

No práve na vytahování plastových pixli z děr :o, jen ony maji uvnitř bud magnet nebo kus železa :rolleyes: . Nebo na magnetické zámky. Třeba tato  PIN 


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#5304 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2019 - 11:51

Ok, k oběma uvedeným keším mám daleko, ale pro jistotu přidávám magnet do KPZ. :-)


  • 0

#5305 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2019 - 12:32

Magnety mám teda v autě taky, ale já to mám obráceně. Opravovala jsem svojí kešku a už tam zůstaly. :-D Lenost je divná vlastnost.


  • 2

#5306 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2019 - 12:51

Tak bacha, to nevíte, že magnet je velmi nebezpečná věc ? :D

 

GC4XVF0


  • 0

#5307 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2019 - 17:54

Díky vám si připomínám, co bych NĚKDE v autě měla mít! :-)
Sadu magnet a zrcátko jsem si koupila na doporučení KateScorpio někdy předloni v jednom z hobby marketů .....
Revírníci by mi měli schválit na vyklizení auta CITO!
  • 2

#5308 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2019 - 5:48

Njn, my ženské máme v tomhle asi malou výhodu.;-)
I takové typy jako já, co se téměr nemalují, sebou většinou mají alespoň tužku na oči nebo rtěnku.
O těch co vypadají po probuzení naprosto jinak než namalované během dne ani nemluvím, ty sebou mívají barviček, že by se mohl zalogovat celý megáč! :-)

To rozhodně nemají :). To pak ale máš i to zrcátko, ne, aby ses s tou rtěnkou trefila na správné místo :) :) :)

Ale nosím u dokladů Victorinox Swiss Card, tam pisátko je :). Jen na keše kolem bydliště doklady nenosím :). A klacíkem jsem se už taky podepisovala...


  • 0

#5309 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2019 - 10:14

No když mluvíte o těch zrcátkách, tak jsem si pořídil trochu sofistikovanější zrcátko a to endoskop který má různé vytahovací háčky, které se dají přichytit na konec. V terénu jsem ho ještě nepoužil, ale doma už jo a fakt to usnadní život, neb vidíte zblízka co lovíte a ještě si to osvětlujete.


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#5310 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2019 - 11:57

Mně je velký dost, vyhodila jsem zadní sedačky, takže se mi tam vejdou i dva bicykly na sobě naležato, o případně mojí osobě naležato ve spacáku nemluvě. :-)

Jinak tam mám například sekyru, provazový žebřík, toaletní papír, rezervní boty, boty na vyhození, papírový atlas ČR, lopatku a pytel na hlínu...

Tak ty poslední dvě věci pěkně rozvířily mojí představivost :-)


  • 4

#5311 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2019 - 12:02

Mně taky. Člověk by se ru šedesátsedm skoro bál zeptat, jak se má tchýně, že? :)


  • 5

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#5312 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2019 - 12:09

:-DDD


  • 0

#5313 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2019 - 18:18

Tak lopatka a pytel v pohodě, asi RU67 jezdí do lesa na hrabanku :), ale spíš mne zaujal ten endoskop na domácí použití, to ve mne vyvolalo taky divné asociace...


  • 0

#5314 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2019 - 20:13

Endoskop do USB mají v Číně asi něco přes stovku, bohužel můj telefon neumí OTG, jinak už bych ho měl.
  • 0

#5315 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2019 - 21:42

Mám radost z přesnosti GPS nového mobilu, ale radost mi kazí logování, které z něj zkouším. Nebo je v neděli večer opět web zahlcený a chyba není u mého přístroje?
  • 0

#5316 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2019 - 4:55

Mě čeká taky pořízení nového mobilu. Víkend jsme s kolegou strávili na odlovu na severu Čech a v Německu, většinu cesty mi stávkovaka právě GPS v mobilu. Už zlobí delší dobu. Mobil mám 3.5 roku.
Pochlub se, jaký máš mobil? Já bych nejradši opět Asus s obří baterkou, ale není to podmínka
  • 0

#5317 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2019 - 8:06

Mám radost z přesnosti GPS nového mobilu, ...

Pochlub se co máš za mobil, přesnos GPS je jeden z mála parametrů co se v recenzích nenajde a přitom je pro kačerskou komunitu kruciální.

Zkoušela jsi ho už v hustých lesích a soutěskách?


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#5318 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2019 - 8:22

Tak jsem musel objednat nový. A protože jsem chtěl velkou baterku (5Ah), 2 SIM, samostatný slot na SD a s Asusem mám jen dobré zkušenosti, objednal jsem Asus Zenfone Max Pro M1 ZB602KL. Je to sice starší model, ale má perfektní příjem GPS (GPS + GLONASS), NFC... měl jsem možnost si ho osobně vyzkoušet ve městě s trolejemi a hustou zástavbou, bez problému s asi přijatelnou tolerancí do 25m, v lese do 8m, ve volném prostoru 2m. Vše měřeno appkou GPS Status. 

Takže zítra ho budu mít a samozřejmě jako první budou zkoušky GPS. S tímto, co mám, mi pravděpodobně odešel čip GPS, jinak telefon jako takový pořád perfektní a naprostá spokojenost (ZenFone Max ZC550KL). Proto znovu Asus.


  • 0

#5319 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2019 - 9:03

 

Přesně tento typ jsem kupoval někdy v květnu, když mi odešlo po asi pěti letech HTC. Chvíli jsem si musel zvykat na větší rozměry a hmotnost, ale jinak velká spokojenost. Vzhledem k momentálnímu spíše nárazovému lovení jsem díky tomu i trochu opustil svého Garmina. Pořídil jsem si k tomu držák na kolo a používám i jako navigaci. 

 

Pro mě byla hlavním měřítkem výdrž baterie, abych nemusel pořád viset na nabíječce. Na cyklodovolené jsem sice dobíjel každý večer, ale to byl telefon v zápřahu celý den (GPS, rozsvícený displej, foťák) a dostal jsem se na půlku kapacity. Takže jsem dobíjel spíše pro jistotu, aby mě druhý den nenechal ve štychu :)

V normálním režimu dobíjím tak po pěti dnech.


Tento příspěvek byl upraven od Shashlick: 23 září 2019 - 9:11

  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#5320 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2019 - 12:21

Mne se tedy opakovaně stává, že se zaloguju, zavřu cache, ukládám ji zpátky na místo a přitom zjišťuju, že propisku z cache pořád ještě držím v ruce.

Já jednou zjistil, že jsem do keše vložil klíčky o auta. to byl úprk zpátky.... :-)))


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama