Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#5601 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2019 - 13:40

Tohle bylo už ve Čtyřlístku.


  • 0

#5602 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2019 - 14:34

To je skoro jako s tím sprejem na hubnutí. Vezmete do ruky, stisknete a běžíte. Denně 10km.


  • 2
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#5603 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2019 - 14:52

Jako fór OK, asi nový test na lidskou blbost. Docela by mě zajímalo, kolik lidí naletí a pośle peníze. Njn, vánoce se blíží, někdo potřebuje peníze na dárky - vždyť někdo bude chtít být in a nebude přemýšlet....jj

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 11 listopad 2019 - 14:53

  • 0

#5604 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2019 - 15:05

GC2624F

pod nápisem Zajímavost.


  • 0

#5605 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2019 - 15:13

Njn, keš z dob, kdy jsem se ještě marně snažila pár kg přibrat. Hrát gc jsem začala později, ale roční převažování kačerů na jednom eventu jsem zažila, včetně bývalého Bohemiana ne moc oblečeného. :-)
  • 0

#5606 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2019 - 17:38

Nevěděl by někdo, jak se jmenuje apka na určování hvězd? Jednou ji v létě někdo používal, ale neviděla jsem ani název ani ikonku. Občas by se mi hodila, ráda bych si ji stáhla. Kolem hvězd je apek plno, nechci je postupně stahovat a zkoušet všechny - ráda si přečtu i vaše komentáře. Předem díky.


  • 0

#5607 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2019 - 17:51

Používám "Stellarium Mobile Sky Map" za 75,- Kč, má i čevený noční mód. Dokonce lze na něm sledovat i zatměni měsice a když jsem snímky z apky ukázal pár lidem tak otázka zněla kde jsi to fotil ??? :D

 

Tady máš odkaz: Stellarium

 

Nainstaluj si to i na počítač a nepůjdeš pak ven a budeš čučet na monitor, protože tolik hvězd venku neuvidíš.

 

Tady máš odkaz: Stellarium


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 22 listopad 2019 - 18:26

  • 2

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#5608 RADMI1411

RADMI1411

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2019 - 17:51

Já mám Star Walk 2.

 

Ale koukám teda na to Stelarium mobile a líbí se mi, možná přejdu na něj.


Tento příspěvek byl upraven od RADMI1411: 22 listopad 2019 - 17:55

  • 1

#5609 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2019 - 18:29

Stellarium na PC mám dlouho, super program. V mobilu mám Sky Map.


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 22 listopad 2019 - 18:30

  • 1

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#5610 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2019 - 21:54

Já na mobilu používám Mobile Observatory a vyhovuje mi...
  • 1

#5611 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2019 - 22:32

Díky za doporučení, vyzkouším.

Pro Šolima: Když já jsem občas zvědavá právě venku - je krásná noc, odněkud se vracím a když je jasno, ráda si zastavím a jen tak se dívám na svítící nebe. Obzvlášť v létě, když jedu od vody. Nebo naopak za mrazivé jasné noci se sněhem.
To mi připomnělo, jak jsem si jednou zastavila v noci u Podoláku, nešlo o hvězdy, ale docela materialisticky o jídlo. No a mám ráda noční procházky, klidně i sama. Tak jsem si to hezky šla po mostě, spokojeně si chroustala, občas koukala na vodu, bylo něco po půlnoci....a najednou u mě zastavilo auto, jestli prý se nechystám skočit!
Pak že jsou lidi nevšímaví, mě každou chvíli někdo zachraňuje při naprosto běžných činnostech.
  • 0

#5612 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2019 - 23:03

.... jestli prý se nechystám skočit!

No co co, chtěl se seznámit :D .


  • 0

#5613 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2019 - 23:31

Na mobilu Sky Map. Musíš mit Android telefon s konpasem. Zkalibrovaným. Pak namířit telefon na oblohu a na displeji vidíš pojmenované objekty i souhvězdí. Můžeš i hledat hvězdy dle názvu.
  • 2

#5614 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2019 - 7:47

Hmm, tak to já v noci potkávám jen divočáky, jeleny, kočky, ježky, lišky, lasičky, zajíce a opilce :( . A nikdo mne nechce zachraňovat, spíš se mne kažký klidí z cesty :blink: . Jen jednou se mne v noci myslivec zeptal zda něco nepotřebuji, tak jsem odpoveděl že nic, taky co jsem mu měl říct když jsem se vracel z noční cache  :rolleyes: .


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#5615 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2019 - 10:00

On je rozdíl skoro dvoumetrový chlap budící respekt a mrňavá bloncka. ;-)
Na noční keše jsem vždycky chodila v partě nebo ve dvou s někým z kolegů, přece jen už jsem starší ročník a jsou situace, kdy člověk nemůže ani zavolat SOS. Fakt je, že jsem dřív o nočkách v okolí mívala přehled a odloveno v poměrně širokém okolí - už jsme dlouho na žádné nebyli, teď by vzhledem ke qtme po čtvrté hodině byl ten správný čas.

Nalano: To bude asi to, co jsem viděla v praxi na jedné soukromé hvězdárně. Stáhnu a vyzkouším, jestli na mém mobilu bude chodit. Díky.
  • 0

#5616 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2019 - 21:52

Staženo mám, zastavila jsem cestou z eventu v Táboře hádejte kde....no jasně, opět u Podoláku, že tam nebude světelný smog jako u nás, těšila se na hvězdy....a ono je zataženo a vyzkoušela jsem....každý nechť si dosadí. :-(
  • 0

#5617 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2019 - 9:07

Už jsem si dosadil... :P.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#5618 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2019 - 11:56

Udělal jsem si dneska tak nějak volnější den, tak zase tak rozjímám nad geomapou, co by se dalo kde ulovit, kdybych byl milionář a koukám tak na Sýrii. Je v ní 10 "aktivních" keší, nejsou archivované, ale jsou všechny zamčené. Zaprvé mě nenapadlo, že něco takového lze, za druhé víte někdo proč? Je to kvůli bezpečnosti, aby tam nebyli lidé lákáni? Nebo co to je za výmysl?


  • 0

#5619 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2019 - 12:03

Cestování mě baví, ale tam bych fakt nejela.;-) No proč asi tam tak mohou být keše zamčené - řekla bych, že sis už odpověděl sám.
Spíš bych se ráda vrátila do Egypta k Marse-Alam, klidně bez odlovu keší, jenže všichni známí se tam bojí. :-( Moře s korály a rybami je tam nádherné, jela bych hned.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 10 prosinec 2019 - 12:04

  • 0

#5620 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2019 - 12:11

Poslední dny řeším stále mobil - opět přestal offline navigovat, přestože BRouter je stejně nastavený jako v tabletu, kde vše funguje.k naprosté spokojenosti. V mobilu se sice zobrazí cesta ke keši, ale neroutuje. Tak se mi zdá, že ani nepotřebuji mystery, Xiaomi mi je chystá jednu za druhou. Asi abych se nenudila. Skoro abych firmě poslala poděkování. Beru to s humorem, udržují mě ve střehu, co zase nebude chodit, ale občas si říkám......
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama