Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#5641 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2019 - 7:23

Něco jako Ježíškova vnoučata?
Vedle zdraví je na světě nejcennější čas, paní bude mít určitě radost ze společného s vámi.
Dneska s pochopením vzpomínám na babičku kolem osmdesátky, když jsme jí chtěly my holky při návštěvách pomoct s úklidem, ale ona nás hlavně chtěla mít u sebe a povídat si. Ideální návštěva byl můj otec, její zeť, ktereho v obýváku uložila na gauč, on si četl noviny zatímco babi mu vyprávěla historie o lidech, které neznal - otec sem tam prohodil nějaký dotaz, babi story doplnila, oba byli spokojení, otec si odpočinul, babička "si skvěle popovídala", ale my byly nemožné, protože jsme někde po bytě kmitaly... :-) Moc ráda na tyhle časy vzpomínám, babička byla společenská, sice měla plno známých, ale když po desítkách let společného života ovdověla....těšila se na každý víkend, kdy nás bude mít kolem sebe. Ono fakt umytá okna nebo podlaha nejsou to nejdůležitější. ;-) Jenže k tomu člověk dojde až časem ....
  • 2

#5642 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2019 - 8:09

Jj, presne tak.Jenze tohle si porada domov sam.
Mluvil jsem cirou nahodou i s pani z rozhlasu a rikala, ze Jezikova vnoucata uz jim pomalu prerustaji pres hlavu.
  • 0

#5643 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2019 - 12:23

Když byly teď teploty jako na jaře, nezkoušeli jste někdo sjet z Kořenska na Podolák? Zajímal by mě čas potřebný na pohodovou jízdu.
V listopadu jsem na přehradě pár lidí viděla, ale paddleboard jsem neriskovala. Teď se ozval známý z Prahy, jestli nemám chuť na tuhle taškařici - na jednu stranu lákavé, ale na vodě jsem byla v zimě na pár km jen jednou, jsem rekreační tvor, ani bych neřekla vodák, zatímco on sjíždí pravidelně náročnější vody, třeba Hamerský potok, což je pro mě už nad limit.
Nejel někdo uvedenou trasu na barrace? Doufám, že si nemyslí, že to dáme na paddleboardech - na to už jsem fakt trochu stará, to možná v létě.
  • 0

#5644 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2019 - 16:41

Ja si dnes kupoval mapy na Vaclavaku v Praze. U pokladen fronta buh vi kam a u prvni pokladny nikdo nestal, tak jsem tam dosel zaplatil a sel a zas tam nikdo nestal. Nevim, ti lide u tech ostatnich pokladen asi byli frontovi bojovnici a nakup bez fronty by je asi nebavil, jinak se nedokazu vysvetlit :blink: .

 

P.S. ja darky kupoval uz na jare, tak jsem ted v klidu, jen je budu muset najit. Stromecek mam, Kerkovske rohličky na salat mam, papir na darky mam, jen kapr mne zatim chybi, ale to ma jeste cas :rolleyes: . Tak si uzivam predvanocniho klidu a na Vanocni trhy chodim na svarak. Obcas zajdu na postu a vyuziji "Balik do balikovny" a netusim co tam ti lide na lavickach delaji (asi dalsi frontovi bojovnici). Ja natukam kod, vyzvednu balik a odchazil a to vse ve 2 minutach a ani sednout si nestacim, no ono stejne kam :P .


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#5645 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2019 - 21:49

A co dárky? Máte? Nebo na poslední chvíli?
Já asi zase až tak moc nezlobila, první Ježíšek už se objevil a vybral dobře, udělal mi radost.
No, jen nevim, jestli udělám v nedeli radost někomu z kačerů, stále mám různé varianty dárku, aby byl vhodný jak pro dítě, tak pro dospělého. To je oříšek.

Sháním od začátku prosince a finišuju. Raddši ani nepočítám, kolik jsem do toho letos narval, ale rozhodně rekordní sumu. Částečně je to tím, že se mi zvýšily příjmy a okruh obdarovávaných...
Dneska jsme měli v práci (dělám ve škole) na večírku vyhodnocení ankety ohledně Vánoc, bylo to 5 otázek na nás a stejných 5 na všechny druháky. Bylo zajímavé pozorovat výsledky a porovnávat nás a děti.


  • 0

#5646 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2019 - 21:57

Sháním od začátku prosince a finišuju. Raddši ani nepočítám, kolik jsem do toho letos narval, ale rozhodně rekordní sumu. Částečně je to tím, že se mi zvýšily příjmy a okruh obdarovávaných...
Dneska jsme měli v práci (dělám ve škole) na večírku vyhodnocení ankety ohledně Vánoc, bylo to 5 otázek na nás a stejných 5 na všechny druháky. Bylo zajímavé pozorovat výsledky a porovnávat nás a děti.


A jake byly ty vysledky?
(mmch, co ucis?)
  • 0

#5647 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2019 - 22:01

Darky si myslim ze mam vsechny, ale uvidim, az to budu balit :), obcas sachuju co komu podle aktualni situace (hl. u deti).
Napeceno mam furu a jeste se chystam na 2 narozeninova peceni. Na okna a uklid uz asi nedojde... nu coz... a na Vanoce se tesim... jen klid chybi, do 23. v praci...
  • 0

#5648 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2019 - 22:39

To my kačerské vánoce měli už před měsícem a moc krásně jsme si je užili :-) GC8DEEP

 

Jinak vymýšlení dárků, to je můj věčný problém. Pravidelně pro babičky a prababičky dělám fotokalendáře, tentokráte mi trvaly přes týden... A teď ještě sháním na poslední chvíli další dárky... Ještě doma nemám vlastně ani jeden.


  • 0

#5649 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2019 - 23:05

A jake byly ty vysledky?
(mmch, co ucis?)

Jestli si zítra vzpomenu a budu mít čas, tak to sem napíšu, pro dnešek jdu spát, poněvadž jsem mrkev.
  • 0

#5650 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2019 - 16:25

Příroda se zbláznila. Jezdit o Vánocích na kole po beskydských kopcích opravdu není normální.


  • 1

#5651 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2019 - 18:02

Njn, osobně váhám, jestli se zítra na všechno nevykašlu a nerozhodnu se mezi dvojicí keše - inlajny. ;-) Když je tak krásně.....žádné malé dítě nemám, takže svátky už beru s nadhledem.
  • 1

#5652 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2019 - 20:08

Ja jsem letos sazel staleplodici jahody a to jsem netusil, ze jeste ted budou kvest a plodit :o , safra jak mam tem jahodam rict, ze si maji dat pohov :blink: .


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#5653 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2019 - 20:19

Takže pro jahody letos ne ke dvanácti měsíčkům, ale k tobě? :-)
To budete mít po štědrovečerní večeři jahody se šlehačkou? Já je dřív vždycky chystala z mrazáku, ale jak vidím, doba se mění. Njn, nějak jsme tenhle zvyk před pár lety zrušili.

PS: Pamatuješ si odrůdu? Nebo nedělaly ti šlahouny, že bych příští rok poprosila o sazenice?

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 21 prosinec 2019 - 12:02

  • 0

#5654 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2019 - 11:45

Ja jsem letos sazel staleplodici jahody a to jsem netusil, ze jeste ted budou kvest a plodit :o , safra jak mam tem jahodam rict, ze si maji dat pohov :blink: .

Bych potřebovala maliny na dort, ty nemáš? :) :) :).


  • 0

#5655 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2019 - 17:18

Ty nemám, ale možná je můj šéf, alespoň mi ukazoval fotku malin, když já mu ukazoval fotku jahod. Ale myslím, že je už taky namá, neb u něj byly vnoučata :P .


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#5656 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2019 - 19:37

Včera jsem poslal novou keš k publikaci. Za cca 3 hodiny ji DarkLord publikoval. Takový fofr jsem teda nečekal. Mám z toho radost, je to takový pěkný dárek k vánocům.


  • 0

#5657 Turysta10

Turysta10

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2019 - 19:46



Ja taky vcera odeslal Keš k publikaci.Ještě ten den mě ji Voyager rewiever 2x disabloval a ja 2x odpověděl.

Tento příspěvek byl upraven od Turysta10: 23 prosinec 2019 - 19:47

  • 0

#5658 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2019 - 13:54

Na cestu ke keším by se občas hodilo nějaké menší elektro přibližovalo a tak bych se ráda dozvěděla, jestli někdo používáte kolonožku nebo jednokolo a jak se vám (ne)osvědčilo.
Už dřív mě tyhle hračky zaujaly tím, že při držení rovnováhy se přece jen musí zapojovat více svalů a jsou velice skladné. Protože mám ráda inlajny a paddleboard, myslím si, že s rovnováhou nemám problém. Na menší výlety by pro mě asi bylo něco takového praktičtější než kolo.
Uvítám každou zkušenost, třeba i negativní - ať vím, čemu se vyhnout.

Dneska u nás opět prší, takže misto cca 8-10 km procházky s keškami sedím doma. :-( Hlavně, že mám přípravu a už jsem balila i svačinu.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 25 prosinec 2019 - 13:58

  • 0

#5659 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2019 - 20:59

Musela jsem se podívat, co to vlastně je.

Ta kolonožka bude podle mne jen na (hladký) asfalt, dobře, možná ještě ve městě s tím kočičí hlavy předrncáš, ale jinak mi to přijde spíš jako hračka pro zábavu než dopravní prostředek.

Menší koloběžka není na kratší výlety špatná :)


  • 0

#5660 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2019 - 21:12

Kolonozky jsou i do terenu. Ale jsou o poznani drazsi a hlavne tezsi. Ono tahat ji na zadech neni zadnej med.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama