Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#6141 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2020 - 21:34

Bohužel, zítra jsem angažován jako montér sektorové kuchyně Ikea  :) . Takže vlastně dobře, že bude pršet. Jestli se dostanu na keše, tak až v neděli.


  • 0

#6142 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2020 - 7:39

(podzimní posun zpět, tuším, příliš problémů nepůsobí)

COOO???? Právě ten přechod mě děsí, tma v pět hodin najednou z ničeho nic.

 


  • 0

#6143 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2020 - 11:33

Diky za slepici osvetu, zaujalo mne to. Jeste jsem pak googlila, jestli by se z dvouzloutkoveho vajicka mohla vylihnout 2 kurata :)
  • 0

#6144 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2020 - 12:28

OK, zamyslím se nad tím, jak optimálně recyklovat skořápky nakoupených vajec.

 

A abych nezapomněl, vzdávám diskuzi na téma nosnice a na důkaz kapitulace vyvěšuji bílý, ovšem maličko, skoro neznatelně kropenatý prapor :) .

Tak ten kropenatý prapor mě dostal. Úplně ho vidím. :-D Takový skořápky jsem mívala u slípek taky - a mimochodem, nejlepší recyklace skořápek je právě přes slepice. Dávám je nastřídaný sousedce, i tvrdej chleba, občas za to dostanu králíka i s více hlavama, protože jejich rodina králičí hlavy nevaří.

 

(P.S. A jsem pro střídání, a nebo když, tak pro letní čas.)


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 23 květen 2020 - 12:30

  • 0

#6145 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2020 - 20:44

Tak se vrátíme k jídlu - ještě teď jdu smažit kosmatice, abych měla na zítra sebou na procházku na vymýšlení LABek. :-)
Zatím jsem si neprošla celá pravidla, ale je mi jasné, že
potřebuji mít pět fotek, k nim souřadnice a otázky, na které by neměla jít najít odpověď na netu. Hm, při mém štěstí dojde k nějaké změně v terénu ještě před publikací a kačeři mě budou proklínat.
Zeptám se, jestli jste si někdo nechali u LABek dělat betatest? Jak velké necháváte zóny- uvažuji o 20-30 metrech?
Jinak netuším, kdy má phrkt narozenimy, ale Klatovy už své mají, čili tam je nepošlu a silně pochybuji, že kolega bude slavit na jihu - nebo že by ho tak zaujal malý pivovar z posledního zvědavčího eventu? Mno, momentálně jsem spíš přes džemy ( rebarbora s ananasem také stojí za vyzkoušení ), zeleninu a bylinky. Přemýšlím, jestli se mi do srpna dostatečně rozroste máta, aby nebylo dilema želé nebo mojito - nealko mojito je na cesty kolem keší taky fajn. V horku je lepší než limonády i jen voda s mátou a citronem. Nebo má někdo zajímavé a osvědčené recepty s mátou?

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 05 červen 2020 - 23:57

  • 0

#6146 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2020 - 22:43

Tedy, malá mysterka, v jednom ze svých příspěvků v jiném vlákně jsi ten datum sama napsala, ale to vůbec není důležité.

 

K Bechyni se přikláním, protože je to pěkné městečko s pár zajímavostmi (namátkou "duhový" most, Křižíkova elinka, vzdutá Lužnice, Židova strouha, pěkné náměstí s vyhlídkovou věží a i ten minipivovar, i když jsem pivo ochutnal až dodatečně z petky). Taky pár mých známých a kamarádů  absolvovalo zdejší vyhlášenou keramickou školu.

 

JIžní Čechy mám snad ještě o kousek radši, než ty moje západní, a jestli tady budou labky, CCE event a termín bude vyhovovat, rád se sem po pár měsících zase podívám :) .

 

Edit: svoje labky jsem betatestovat nechal, ale ten nejmenovaný kanec to odehrál z gauče se softwarovou simulací polohy a odpovědi vygůglil nebo vyzkoušel :angry: .


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 05 červen 2020 - 22:48

  • 0

#6147 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2020 - 23:55

Poslala jsem ti mail - ale zklamu tě, LABky s eventem budou různá místa v různých termínech, LABek mám asi tři varianty nápadů,ale nejspíš zvolím jinou než se očekává. ;-)
Jen jak jsem se kdysi zařekla, že nebudu zakládat keše, jen pořádat eventy, protože nejsem kutil a ani ptačí budku bych pořádnou nevyrobila, tak teď váhám nad bonusem - pokud bude, bude později. Údržbu bych si dovedla na místě zajistit, ale možná ho realizovat nebudu vzhledem ke kolizím. Něco v okolí odloveno mám a tak tuším, že dvě vytipovaná místa budou zřejmě nepoužitelná.
Navíc Křižík bude mít brzo výročí ( ne letos ) a vítr mi pošeptal,kdo si téma chystá, takže bych se nechtěla plést do plánů. Dneska navic už ani nepoznám, v které vile Křižík žil, i když mi ji prarodiče při procházkách ukazovali.
  • 0

#6148 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2020 - 6:07

Nebo má někdo zajímavé a osvědčené recepty s mátou?

Čaj a alkoholové mojito :) :) :)

Tos chtěla slyšet, viď?


  • 0

#6149 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2020 - 13:42

Věděli jste někdo o tomhle letterboxu :) ?

 

https://www.novinky....u&utm_campaign=


  • 0

#6150 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2020 - 6:14

Mám dotaz k přípravě listingů keší a eventů. Delší dobu jsem nic nezakládala a protože se párkrát už něco měnilo, zeptám se na fotky. Je třeba je mít nahrané někde na webu nebo na profilu nebo už je to jako u LABek a stačí je stáhnout ze svých složek v noťasu? Popřípadě jaké velikosti jsou teď přípustné, abych si udělala přípravu a potom všechno jen vyplnila do formuláře.
A ještě mě zajímá, jestli jsou někde ke stažení k CCE ofiko kreslené obrázky a texty nebo je to individuální práce ownerů již publikovaných eventů?
  • 0

#6151 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2020 - 6:32

Věděli jste někdo o tomhle letterboxu :) ?

 

https://www.novinky....u&utm_campaign=

Jo, věděl. Ale nebyl za to bod, tak jsem tam nejel.  B)


  • 3

#6152 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2020 - 7:08

Mám dotaz k přípravě listingů keší a eventů. Delší dobu jsem nic nezakládala a protože se párkrát už něco měnilo, zeptám se na fotky. Je třeba je mít nahrané někde na webu nebo na profilu nebo už je to jako u LABek a stačí je stáhnout ze svých složek v noťasu? Popřípadě jaké velikosti jsou teď přípustné, abych si udělala přípravu a potom všechno jen vyplnila do formuláře.
A ještě mě zajímá, jestli jsou někde ke stažení k CCE ofiko kreslené obrázky a texty nebo je to individuální práce ownerů již publikovaných eventů?

Viz mail.


  • 0

#6153 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2020 - 7:10

Mám dotaz k přípravě listingů keší a eventů. Delší dobu jsem nic nezakládala a protože se párkrát už něco měnilo, zeptám se na fotky. Je třeba je mít nahrané někde na webu nebo na profilu nebo už je to jako u LABek a stačí je stáhnout ze svých složek v noťasu? Popřípadě jaké velikosti jsou teď přípustné, abych si udělala přípravu a potom všechno jen vyplnila do formuláře.
A ještě mě zajímá, jestli jsou někde ke stažení k CCE ofiko kreslené obrázky a texty nebo je to individuální práce ownerů již publikovaných eventů?



Fotky/obrázky v jakémkoli listingu:
http://wiki.geocachi...ázky_v_listingu

Kreslené obrázky asi nemají centrální zdroj, takže se podívej na jiné CC every nebo na blog GS a stáhni si je odtud.

Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 11 červen 2020 - 7:10

  • 0

#6154 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2020 - 7:42

Díky oběma. S geowiki jsem měla zkušenost, že se občas nestíhala aktualizovat podle změn GS - proto se radši ptám těch, co zakládají často. Pokud mi Sopdet ověří bezkoliznost místa, chtěla bych bonus připravit co nejdříve. Tak mě napadá další otázka: když si potřebujete ověřit bezkoliznost místa, posíláte revírníkovi mail se souřadnicemi nebo založíte listing a posíláte ten? Zaměřila jsem dva případné úkryty a poslala souřadnice mailem - jaké jsou zvyky nevím, proto se ptám. Zakládám jen eventy, ale bonusovku bych v případě schválení místa přece jen udělala - šlo by opět spíš o místo než provedení keše.
  • 0

#6155 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2020 - 8:34

Ještě ke geowiki:
Nevím, kdo všechno ji editujete, ale možná by nebylo špatné tam k tvorbě LABek dát pár fotek z builderu a upozornění, na co si dát pozor. Je to věc poměrně nová a už od tří lidí vím, že tápali a hledali poradce. Pokud bude GS Labky rozdávat dál, bylo by to užitečné. Ono jakmile si člověk zkusí jedny připravit, je to už jednodušší než bývaly dřív listingy. Mně se to jako formát líbí, pokud by mi poslali další, klidně je udělám. :-)

A jsem u toho, nad čím nás pár přemýšlelo - jak si nás jako ownery GS vybírá, když jsme se o LABky nehlásili. Pochopila bych u lidí, co hrají dlouho a mají založené keše s větším množstvím FP, ale sama jsem ve hře jen osm let a ze zásady jsem nezakládala, jen pořádala eventy. Něco bylo v mailu z GS, ale jak provádí počáteční výběr? Nedívají se, kolik labek už kdo odehrál? Nebo se naši rews smějí pod fousy a GS dávají tipy oni? Jj, jsem zvědavá, ale to prostě musím. :-)
  • 0

#6156 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2020 - 9:13

Tak to tam napiš a dej fotky, když máš.


  • 0

#6157 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2020 - 9:20

Geowiki vás needituje jen pár? Není k tomu třeba žádné oprávnění?
Pár fotek mám od hynouse, zeptala bych se, jestli souhlasí s použitím a potom třeba poslala někomu, kdo edituje - sama mám problém, že bych s komentářem stvořila román. ;-)
  • 0

#6158 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2020 - 9:34

Článek na GeoWiki o obrázcích v listingu jsem asi rok dva zpátky kompletně revidoval a měl by sedět s tím, jak je to dnes. Občas se snažím pracovat na dalších článcích, aby byly aktuální. I jsem také pár nových hesel přidal. Mimochodem, může tam přispívat kdokoli, kdo má účet tady na GC.cz.
V labkách se nevyznám, ale jestli něco napíšeš, klidně ti s vložením a úpravou na GeoWiki pomůžu.

Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 11 červen 2020 - 9:35

  • 0

#6159 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2020 - 10:30

Kulíšku, během víkendu bych ti ( snad) něco poslala do mailu. Jen by bylo dobré, aby někdo, kdo začne labky tvořit, udělal prtscr první obrazovky - na tu už se nedostanu.
  • 0

#6160 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2020 - 10:35

Do neděle dopoledne budu u počítače, pak bych se k tomu dostal až ten další víkend.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama