Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#6161 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2020 - 11:35

 Jen by bylo dobré, aby někdo, kdo začne labky tvořit, udělal prtscr první obrazovky - na tu už se nedostanu.

Je to tento LAB1.jpg nebo tento LAB2.jpg ?


  • 0

#6162 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2020 - 11:50

Jj, ještě je tam někde níž řádka, kam se má zadat klíčové slovo.
Měla jsem problém s první fotkou, ostatní procházely v pohodě - všechny pořízené stejným mobilem během cca dvou hodin....
  • 0

#6163 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2020 - 12:01

LAB2a.jpg


  • 0

#6164 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2020 - 12:05

Ano.
  • 0

#6165 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2020 - 13:32

Jj, ještě je tam někde níž řádka, kam se má zadat klíčové slovo.
Měla jsem problém s první fotkou, ostatní procházely v pohodě - všechny pořízené stejným mobilem během cca dvou hodin....

První obrázek je společný pro všech pět labek, další už pak náleží k jedné každé z nich, to je možný důvod komplikací.

Jinak se přimlouvám, aby byly obrázky zmenšené, s delším rozměrem kolem 1000 pixelů a s rozumnou hodnotou komprese (kolem 80%), aby hra při stahování v terénu neměla příliš velké požadavky na objem dat.


  • 0

#6166 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2020 - 14:57

Jj, polepším se - právě jsem fotky zmenšila do přibližně tebou doporučené velikosti. Schválně se při testu podívám, kolik dat mi hra vezme.

Ještě mě napadlo, že nějaký návod měl na webu Tomíček - jen jsem to kdysi přeskočila. Možná by se to hodilo, vzpomněla jsem si pozdě.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 11 červen 2020 - 14:59

  • 0

#6167 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2020 - 12:45

 Tak mě napadá další otázka: když si potřebujete ověřit bezkoliznost místa, posíláte revírníkovi mail se souřadnicemi nebo založíte listing a posíláte ten? Zaměřila jsem dva případné úkryty a poslala souřadnice mailem - jaké jsou zvyky nevím, proto se ptám.

Založím listing se všemi případnými fyzickými waypointy a pošlu reviewerovi GC kód listingu s prosbou o ověření kolizí.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#6168 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2020 - 12:55

Hm, mně přišlo zbytečné zabrat listing, když ho třeba nebudu moct využít.
  • 0

#6169 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2020 - 13:34

však to můžeš i nějakého svého, co už existuje, skryté FWP


  • 0

#6170 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2020 - 14:11

Do teď jsem jen pořádala eventy, keše jsem zakládat nechtěla, protože fakt nejsem kutil - tahle by byla moje první fyzická. ;-) Proto jsem se ptala na zvyklosti kolem krabek, eventy jdou po přípravě sepsat raz dva. Náš revírník mě u prvního hodně překvapil, večer jsem poslala a druhý den dopoledne mi někdo ze známých volal, že je publikováno.
  • 0

#6171 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2020 - 15:11

Martin_tulak:
Lužnice měla po deštích poměrně nezvykle dost vody - uvažovala jsem totiž, že sérii pustím, až bude hezky, že bych vzala paddleboard a sledovala kačery. Druhá verze byla napéct krabici kosmatic, jak už se osvědčilo při eventech, udělat nějakou oblohu, z lavičky pozorovat kačery a fungovat jako občerstvovací stanice pro ty, co půjdou hezky poctivě.
Původně byla na spuštění spíš sobota, jenže má být po delší době teplo a tak chci odjet na pískovny k Veselí nad Lužnicí.
Pokud budeš v Bechyni a ještě nemáš odloveného PETulaka, vydej se směrem na Opařany - tyhle keše mě vždycky pobaví. Jsou různě rozeseté kolem Tábora a stojí za návštěvu, než se vydáš ven, stojí za to podívat se na profil dzimens....
Noční Nevěstu pouštního pavouka asi máš? Pokud ne, je třeba UV.

LABKY jsou ověřené prvním kačerem, fungovaly, jen prý je dobré číst text. ;-)

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 12 červen 2020 - 15:18

  • 0

#6172 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2020 - 17:29


Původně byla na spuštění spíš sobota, jenže má být po delší době teplo a tak chci odjet na pískovny k Veselí nad Lužnicí.


Jo, tam se možná příští týden taky objevíme. Vím, že tam bylo krásně. Bohužel na zítřek nám na to vedro vyšla zrovna cesta k vám na jih.
  • 0

#6173 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2020 - 18:05

Koukám, že série je sekvenční, k tomu mám jen maličkou poznámku, že v pivovaru se má končit, ne v něm začínat :D

Což mi připomnělo, kdysi jsme jeli Lužnici skoro od hranic s Rakouskem, až na soutok s Vltavou a kousek pod bechyňským mostem byla na pravém břehu osvěžovna s namalovaným věšákem a čepicí na něm. Až to lákalo pověsit tam taky svou vlastní :) .


  • 0

#6174 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2020 - 18:25

Koukám, že série je sekvenční, k tomu mám jen maličkou poznámku, že v pivovaru se má končit, ne v něm začínat :D .
Což mi připomnělo, kdysi jsme jeli Lužnici skoro od hranic s Rakouskem, až na soutok s Vltavou a kousek pod bechyňským mostem byla na pravém břehu osvěžovna s namalovaným věšákem a čepicí na něm. Až to lákalo pověsit tam taky svou vlastní :) .

Ta hospoda tam stále je, i jsem v ní před nějakým rokem byla na kafi- už to nebylo ono. Předevčírem sedělo před ní asi pět místních...Na vodáky a sportovce, kteří tam chodili slavit ( strejda fotbalista ), vzpomínám i v listingu.
Pokud si přijedeš zahrát, půjdeš kolem. ;-)
Občas se při toulkách po Bechyni zasměju - někdo mi řekne, že mě zná, ale plete si mě s matkou! Lidi si neuvědomují běh času - zrovna při koupání u jezu byl zmatený jak včela jeden z bývalých fotbalistů. Teď ve středu pro změnu paní v obchodě a další u mostu.

Máš aktuální fotku hospody v mailu - minuly víkend za deště.

Zajímavé, že tři nicky mají první labku, ale dál nepokračují - jsou problém data nebo se zasekli v hospodě? ;-) Nebo lov na dálku? Hm.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 12 červen 2020 - 18:45

  • 0

#6175 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2020 - 18:32

Jo, tam se možná příští týden taky objevíme. Vím, že tam bylo krásně. Bohužel na zítřek nám na to vedro vyšla zrovna cesta k vám na jih.

Romane, pokud pojedete přes Veselí nad Lužnicí, je tam na pískovnách ideální koupání pro děti. A pár km v Lomnici spolu s Katovicemi u Strakonic asi nejlepší zmrzlina na jihu - kvalitu jsem nedávno kontrolovala. :-) Jednu jsem slízala na místě, druhou v kelímku sebou....
  • 0

#6176 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2020 - 18:37

Pro Romanovu rodinku:
Voda na pískovnách je ideální, teploučká. Polovinu odpoledne jsem se koupala, část zkoušela další paddleboard a potom se na něm jen opalovala. Svůj jsem nebrala v obavě z bouřek, ale kroupy prý byly u nás zrovna když my jsme si užívali sluníčko o pár desítek km jinde.
Je vtipné potkat parťáka na sport ze stejného města čistě náhodně někde úplně jinde. ;-) Loni jsem hledala mezi známými, lákala i dceru s přítelem a když jsem hledat přestala....zakopnu o něj. :-)
  • 0

#6177 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2020 - 16:31

Martinovi_tulakovi děkuji za návštěvu Bechyně, udělal mi radost.
Ani já nemám obvykle ráda pevné pořadí labek, ale třeba taborske od tony03 mě poučilo, že někdy je to rozumná volba. I u mé bechyňské procházky má smysl.
  • 0

#6178 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2020 - 11:11

Včera večer mi udělala radost klatovská ownerka Mariana - kromě hlášení o přesunu eventu kvůli počasí nám rozeslala ještě maily, aby nikdo vzdálenější opravdu nejel zbytečně. Jj, rozumný přístup. Počasí je na depku, ale takový pečující přístup k návštěvníkůmn eventu potěší. Za mě palec nahoru, už jí na zítra chystám alespoň tři růžičky. Kytka k jidlu = kosmatice nebudou, i když jí loni chutnaly, bezy moc rychle odkvetly, tak alespoň symbolické poděkování.
  • 3

#6179 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2020 - 20:42

Sím, neexistuje nějaký nástroj, který by mi vyplivl, které keše by se mi šikly do různě barevných matrixů, abych je nemusel všechny zadávat manuálně? Na projectu jsem nic podobného nerozchodil, ale dost možná jsem na to jen šel špatně.


  • 0

#6180 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2020 - 22:11

Sím, neexistuje nějaký nástroj, který by mi vyplivl, které keše by se mi šikly do různě barevných matrixů, abych je nemusel všechny zadávat manuálně? Na projectu jsem nic podobného nerozchodil, ale dost možná jsem na to jen šel špatně.

Na projectu píšou: Použitím filtru "D/T typ/velikost" můžete také zkusit vyplnit D/T matrix určitých typů nebo velikostí.

Ale já tam takový filtr nemám, tak buďto je to placená funkce anebo jim to nefunguje.


  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama