Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#6201 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2020 - 9:14

Mno, ta mi momentálně dost chybí - ze zahrady je džungle. :-( Jak je horko, ráda sebou plesknu do vody... sice zdravý pohyb, ale na ostatní chybí energie. Věk se nějak hlásí. :-(

 

To je dost pravda... ale nekdo hojne vyuziva i vnitrni motivaci a nekdo asi ceka na tu vnejsi :)..

No a pak mne napada neco o poctivych a pracovitych dobracich alias blbcich...

 

 

Mám dojem, že to phrkt myslel jinak. Zejména ve vztahu k vztahu dvou pohlaví. ;-)

Ověřeno v praxi mockrát. :-D


  • 0

#6202 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2020 - 9:37

Ono to platí obecně:

 

https://www.karaoket...ty-trumf-105175

 

.... Na šachtě su také
Hromské zákony
Že jak není špeku
Tak něsu výkony ....


  • 0

#6203 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2020 - 11:23

Mám dojem, že to phrkt myslel jinak. Zejména ve vztahu k vztahu dvou pohlaví. ;-)
Ověřeno v praxi mockrát. :-D


Ehm, tak tomu porad nerozumim, na naznaky jsem dost tupa :)
  • 0

#6204 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2020 - 11:29

Vlákno souvislostí:

 

Jak by to dopadlo. Do vztahu z nenadani vstupuje krajec na chleba, ktery svouji pracovitosti a vtipnosti Samantu pritahuje.

 

Vtipní jsou jako společnost fajn, ale pracovití nějak mizí. :-(

 

Pracovitost úzce souvisí s motivací :D .

 

Ergo - nejpracovitější společníci bývají ti nejvíce motivovaní, tedy v samém počátku teprve vznikajícího vztahu.

V pokročilejších stádiích (když už je všechno jasné a jisté, případně když cíl byl jednorázový a již ho bylo dosaženo) míra motivace k pracovitosti (to ti klidně přijdu opravit/proč neřekneš, tohle umím udělat, neutrácej za řemeslníka) citelně klesá. :-)
 


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 01 červenec 2020 - 11:37

  • 1

#6205 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2020 - 11:42

Mno, ta mi momentálně dost chybí - ze zahrady je džungle. :-( Jak je horko, ráda sebou plesknu do vody... sice zdravý pohyb, ale na ostatní chybí energie. Věk se nějak hlásí. :-(


Nehazej fli tu do zita. Dite zmizelo s autobusem na tabor a hned mam posekano ;) proste tochce jen si najit tu spravnou motivaci
  • 0

#6206 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2020 - 15:15

Vlákno souvislostí:




Ergo - nejpracovitější společníci bývají ti nejvíce motivovaní, tedy v samém počátku teprve vznikajícího vztahu.
V pokročilejších stádiích (když už je všechno jasné a jisté, případně když cíl byl jednorázový a již ho bylo dosaženo) míra motivace k pracovitosti (to ti klidně přijdu opravit/proč neřekneš, tohle umím udělat, neutrácej za řemeslníka) citelně klesá. :-)


:) dik. Tomu uz rozumim :)
  • 0

#6207 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2020 - 23:01

Nehazej fli tu do zita. Dite zmizelo s autobusem na tabor a hned mam posekano ;) proste tochce jen si najit tu spravnou motivaci


Mno, já se večer cestou od vody ukecala a rovnou na zahradu zajela - jenže jsem jen zalila nejnutnější a něco málo sklidila. Letos konečně pořádně rodí muchovník a bobulky mi chutnají. Překvapily cukety, čekala jsem dvě malé a mám dvě velké plus jednu malou - čili už jen ty znamenají, že nejspíš budu péct na plech cuketovou bramborku se sýrem a uzeným...motivace "pochutnám si" je asi nejhorší. :-) Přemýšlím, jestli jsem někam přihlášená na event, protože parťák na sport už mi sobotu naplánoval, abych se neflákala - že by mi toleroval se jen krmit moc nevidím, takže utéct na event by nebylo špatné alibi. :-) A zase jsem na začátku u motivace...;-)
  • 0

#6208 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2020 - 20:10

Nehazej fli tu do zita. Dite zmizelo s autobusem na tabor a hned mam posekano ;) proste tochce jen si najit tu spravnou motivaci

 z žalu nebo radosti :)?

(omlouvám se, děti mám ráda, i ty vlastní :), ale jenom mne to mateřství a probíhající puberty za ta dlouhá léta nějak vyčerpalo :) )


  • 0

#6209 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2020 - 21:38

z žalu nebo radosti :)?
(omlouvám se, děti mám ráda, i ty vlastní :), ale jenom mne to mateřství a probíhající puberty za ta dlouhá léta nějak vyčerpalo :) )

V pohode. Naprosto to chapu. Po sedmi a pul letech mame tyden a pul bez mladete. A ty pocity, chvili svoboda pak zase chvilku stesk. :)
  • 1

#6210 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2020 - 21:44

Lidi sice blbnou na kvadrát, ale už zase prší (někde tedy až moc) a před chvílí mi na cestu po dlouhé době zasvítila světluška. Díky, příroda je v cajku, není se čeho bát :) .


  • 0

#6211 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2020 - 22:07

Hezký optimismus, ale když si všímám, kolik živočichů kde ubylo, nemám ten pocit. Od vrabců přes sýkorky na zahradě a co je horší, hlavně po včely. Mám vážné obavy, že přírodě škodíme natolik, že nám to jako živočišnému druhu brzo spočítá.

Vždycky se mi vybaví kreslený vtip, jak se Země potká s jinou planetou. Na dotaz "Máš se?" smutně zafňuká "Mám lidi." Druhá ji utěšuje "Neboj, to nikdy netrvá dlouho."
  • 3

#6212 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2020 - 22:40

Zafilozofuju si: lidi sice mají tendence se přeceňovat, ale ve skutečnosti jsme jen malí mravenečkové a jak někde vyklidíme prostor, flora i fauna se tam okamžitě vrátí a za pár měsíců|let si to příroda vezme zpět. Ano, některé druhy to nepřežijí, ale to je Darwin...


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 02 červenec 2020 - 22:41

  • 0

#6213 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2020 - 7:30

Ty jo, jak sleduju ve vedlejším vlákně, labek bude za chvíli víc než keší, ne? Ještě že se mi na normální mapě nepletou :)

... třeba mi překvapilo, že jsou v Lidicích a vůbec o nich nevím. (U nás na Kladně asi taky nějaké budou :) )


Tento příspěvek byl upraven od Zverinec: 05 červenec 2020 - 7:38

  • 2

#6214 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2020 - 8:11

Když si nestáhneš apku nebo si je přes gpx nedotáhneš do své geoapky, tak je jasné, že o nich nevíš. ;-)
Podle mailu GS s nimi plánuje pokračovat, pochopila jsem přidělování jako zkušební fázi. Co chystají dál se ale nepochlubili.

On je rozdíl mezi Labkami v Praze a velkých městech a těmi v okresních a menších. Jak lovím nejradši sama, klasické keše ve městě nemám ráda - samotné bloncky si lidi dost všímají a tak než bych keš ohrozila, dost často ji vzdám. Skupina nebo rodina s dětmi má odlov jednodušší, nejsou nápadní jako ženská, která když někde postává a rozhlíží se, tak se poměrně často najde někdo, kdo se přijde zeptat, kam hledá cestu a chce pomáhat, i když není od PČR. :-)Takže pro mě jsou labky ideální typ do města - odpovědět na otázku je pro mě příjemnější než šátrat po fyzické krabce.

PS: Kde jsou u vás labky, jaké a od koho najdeš na webu, který k nim pánové udělali a udržují. Diky za to, i když jsem si přestala Labky do Locusu přetahovat - v menších místech mě baví jít jen podle labkové apky, přijde mi to jako test v orientaci, v Locusu je to až moc pohodlné a už potřebuji mozek trochu trénovat.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 05 červenec 2020 - 8:18

  • 0

#6215 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2020 - 9:04

Zatím jsem nenarazil na labky, které by měly něco navíc oproti tomu, kdyby místo nich byla multina. Přijdu na místo, něco tam zjistím a získám indicii pro odlov bonusovky. Pravda, obešel jsem asi jen čtyři nebo pět sérií, protože cíleně je nejvyhledávám a chci si oslovit jen fyzické bonusovky, což není zase tak velký vzorek pro nějaké objektivnější názor.
  • 2

#6216 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2020 - 9:15

Co mi vadí na apce je nemožnost přečíst si v klidu povídání k jednotlivým labkám až po jejich odlovení, text je viditelný jen před zadáním odpovědi.


  • 0

#6217 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2020 - 9:24

Pokud si stahnes GPX labek a nekam ho importujes (GG, AD, GSAK, ...), prectes si tam text kdykoli.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#6218 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2020 - 12:16

Když si nestáhneš apku nebo si je přes gpx nedotáhneš do své geoapky, tak je jasné, že o nich nevíš. ;-)

To jo :), appku bojkotuju, zatím mi nestojí za tu "námahu" lovit někde něco navíc.

Je pravda, městské keše taky nemám ráda z tebou zmiňovaných důvodů - nápadnost a chmatání bůhví po čem...

 

Kulíšku, oproti multině mi labky přijdou jednodušší, tím pádem se k nim asi přikloní více lidí.


  • 1

#6219 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2020 - 12:20

Zatím jsem nenarazil na labky, které by měly něco navíc oproti tomu, kdyby místo nich byla multina. Přijdu na místo, něco tam zjistím a získám indicii pro odlov bonusovky. Pravda, obešel jsem asi jen čtyři nebo pět sérií, protože cíleně je nejvyhledávám a chci si oslovit jen fyzické bonusovky, což není zase tak velký vzorek pro nějaké objektivnější názor.

a bodů je za to víc než za multinu :)


  • 1

#6220 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2020 - 17:11

To počitadlo keší díky labkám začíná být ještě bezvýznamnější. :) Jinak já to vyzkoušel v Uherském Hradišti, ale z aplikace jsem nadšený nebyl - pozice podivně skákala (to jsem hlásil). Když jsem se přiblížil do zóny, tak otázka nevyskočila sama jako ve Wherigo, ale musel jsem ji ručně otevřít. No a bod za odpovězení otázky? Divné...


  • 2

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama