Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#6241 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2020 - 7:27

Fakt se mi u LABek líbí, že nemusím nikde šátrat, což se v místech jako Slavonice nebo Telč hodí. Ve Slavonicich jsem byla poprvé v životě a díky LABkám jsem si udělala malý okruh, po ránu procházka akorát tak na probrání, líbila se mi - jen kdybych se na posledním místě nedívala na dum naproti a neblbla ownerku. Mno, ta byla příjemná a ochotná - podle zaslaných fotek a snahy pomoci viděla, že jsem na místě byla a dokonce jsem měla nafocený i správný objekt, takže jsem dokopala díky ji a fotce i poslední zastávku. Telč mi Labky ukázaly zase jinak, byla jsem kdysi s dcerou a v podstatě jen na dvou z pěti. Teď jsem si udělala jinou procházku, ale jedno číslo bohužel nebylo čitelné, tak jsem probrala v sobotu s ownerem a poslala mu dneska fotku, jaký je stav. někdo to možná rozluští, já ani nafocené ne. Njn, stane se.

 

Tak ta posledni zastavka je nejaka zakleta :-) My taky prolezali protejsi barak, protoze vypadal tak nejak vic stylove :-) Nastesti jsem se otocil a kod zahledl...... My pro jistotu ve Slavonicich nezaregistrovali BONUSovku, takze ji mam predlustenou na priste....skoda


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#6242 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2020 - 7:55

Jen dotaz, jde vám aplikace na labky? Mně se tam od včerejška pořád točí kolečko a nic se nenacte, tak jestli je chyba u mě nebo ne.
  • 0

#6243 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2020 - 8:14

Mně funguje normálně...
  • 0

#6244 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2020 - 9:25

Jen dotaz, jde vám aplikace na labky? Mně se tam od včerejška pořád točí kolečko a nic se nenacte, tak jestli je chyba u mě nebo ne.

 

Vcera vecer pred spanim jsem aktualizoval a normalne jede!


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#6245 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2020 - 11:06

Děkuji. Jsem to musela odinstalovat a pár hodin počkat. Už to snad zas pojede.


  • 0

#6246 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 586 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2020 - 6:44

Asi znáte ten pocit, kdy si všimnete, že auto před vámi má trackovací kód, a pak po zdlouhavém docukávání a luštění jednotlivých znaků máte konečně kód kompletní... Stalo se mi to teď na Kvildě během dovolené na Šumavě.
Jaké bylo ale moje překvapení, když jsem večer logoval a zjistil jsem, že totéž auto jsem před dvěma lety, taky čirou náhodou, chytil na druhé straně republiky u nás ve východních Čechách v Petrovicích, kde byli owneři zrovna na dovolené.
 
Udělalo mi to radost, i když za boda to tentokrát nebylo...

 

TB7PG34


  • 1

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#6247 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2020 - 19:42

Mno, díky za připomenutí dvou aut s TB kódem, která jsem si vyfotila asi před měsícem cestou z práce a zapomněla se podívat, kdo to na jedné ulici dost pravidelně parkuje.

Jinak bych měla dotaz na kačery- vodáky. Týká se long Johna. Jak se to proboha vybírá podle velikostí a kde doporučujete nakupovat? Běžně mám teď už velikost M, ale nějaké ty špeky přibyly a jen tak objednat se bojím, abych se do toho nasoukala. Osobně si myslím, že na 20 km řeky v dubnu bych ho nepotřebovala, ale prý by bylo dobře, abych si ho pořídila. Kolega na vodní sporty si dělá iluze, že jako háček budu použitelná častěji - vypadá to i na nějaké chladnější vody.
  • 0

#6248 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2020 - 8:47

Tak co, nebrutne to někdo, ještě než budou hinty? ;)


  • 0

#6249 TARATARATA

TARATARATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 263 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2020 - 11:45

Pro Zvědavku: Než oblek přes ramena, ve kterém se trochu špatně chodí na záchod, se mi zdá praktičtější koupit normální neoprenové kalhoty do pasu a k nim neoprenové triko. Mám to už leta a jsem s tím spokojená. Nejdůležitější jsou ale botičky nebo alespoň neoprenové ponožky. https://www.hiko.cz/...eoprenova-trika


  • 0

#6250 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2020 - 17:15

Tak co, nebrutne to někdo, ještě než budou hinty? ;)

Ty věříš, že je to skutečně zakopané? Osobně si myslím, že chlapec chce co nejvíc vydělat na placených telefonních hovorech/číslech.


  • 0

#6251 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2020 - 18:01

Vydělat samozřejmě chce, ale je to normální spotřebitelská soutěž, v podmínkách s odkazem na příslušné zákony a s cca tuctem partnerů...


  • 0

#6252 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2020 - 8:59

Diky TARATARATA, ráda se podívám. Je otázka, jestli budu něco pořizovat, nejde o žádnou divokou vodu. Jen kormidelník je proti mě dost zmrzlík, tak mi doporučil se vybavit. ;-)

Ještě dotaz k triku. Máš fakt s dlouhým rukávem? Váhala bych, jestli si nevzít spíš krátký - běžně chodím oblečená o vrstvu méně než okolí. Třeba zrovna včera jsem chodila po ČK jen naboso v sukni a triku, zatímco ostatní měli bundy...jo, koukali na mě divně, ale bylo krásně slunečno, kolem 15°C.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 28 září 2020 - 9:27

  • 1

#6253 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2020 - 9:31

O Kazmovi a autě si myslím své. Bude blbnout půlka národa a auto "najde" někdo ze známých. Takových různých her už bylo...jestli se nepletu, tak problémy byly i s minimálně jednou hrou v TV a vyšetřovalo se. Moc takovým projektům nevěřím.
  • 3

#6254 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2020 - 12:22

Tak to samozřejmě dopadnout může. Ale jinak si myslím, že ta 8 let stará plečka opravdu zakopaná je.


  • 0

#6255 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2020 - 13:44

Jó tyhle celebrity. Když nemůže vystrkovat kozy, tak alespoň starou vykopávku. 


  • 1

#6256 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2020 - 14:31

Zajímavý video... no, zakopaný to bude, určitě, to vypadalo velmi reálně. Nicméně je problém, že taková plocha by neměla být nikde na veřejným prostranství, poli, v lese, na louce... protože toho by si někdo všimnul. Podobný problém se mnhokrát řešil v sekci jak se zbavit mrtvoly na rybě. Houbaři a další turisti jsou v naší otevřené krajině všude. Takže zbývají nepoužívané lomy, pískovny a podobné prostory. Ale to taky někdo objeví náhodou. Nejpravděpodobnější je větší oplocený areál, ještě typu kovošrot, lom, nepoužívaný průmyslový areál nebo podobně, kde se dá taková plocha vyčlenit a nikdo se nediví, co se tam odehrává za divné zvuky a ruchy. Takže pražákům dáme za úkol prohledat malešice a uhříněves, severočechům prolézt lomy a výsypky, příbramákům lomy a pískovny, na Moravu by se Kazma neobtěžoval... :)


  • 0

#6257 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2020 - 15:28

Mě spíš mile překvapilo, jak přibývají LABky. Hlavně už si konečně owneři začali vybírat i za cenu menší návštěvnosti menší městečka a městyse. Tím mi udělali radost třeba právě dneska písečtí justi chloris, kteří své LABky umístili do Protivína, navíc dobré téma. Takovým ownerům děkuji a budu dávat plný počet hvězdiček. Když jsou LABky rozprostřené po okrese, líbí se mi to víc než když jsou v okresním městě patery a jinde nic. Přitom řada menších míst má plno opomíjených zajímavostí.
  • 0

#6258 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2020 - 15:39

Mno, zakopat námořní kontejner jde třeba i do silážní jámy nebo někam při stavbě silnice/dálnice. Může být kdekoliv. Jen by mě zajímalo, jestli by chlapec přiznal, pro koho sbírá mailové adresy - ty dneska mají větší cenu než telefonní čísla. Databáze telefonů si léta buduje řada firem, ale dtb mailů asi jen málokdo. Například v době zavřených obchodů jako na jaře je to pro zasílání reklam a motivačních slev pro nákupy přes e-shopy cenná databáze. Jj, ale to asi Kazma nepřizná. Osobně by mě to spolu s cenou za jednu adresu docela zajímalo.
E-shopů je kvanta, v době poklesu poptávky posílat reklamu do mailu je účinnější a levnější než reklama v TV. Vím, co mi chodí od firem, kde jsem něco v minulosti nakoupila...a to jsem jeden mail přestala používat, takže jsem některým firmám zmizela ze světa. ;-)
  • 1

#6259 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2020 - 14:14

Právě mě totálně odrovnal Jedelák. Každosemestrově se na UK zapisuji k němu na Geocaching (2 kredity každý semestr, 20 za studium, to se hodí). Nu a teď nám přišel informační mail o průběhu předmět a na konci je toto PS:

Pro studenty, kteří mají tento předmět zapsaný více než podruhé, platí zostřená podmínka pro zápočet: odlovit za semestr alespoň jednu multicache ze série Pražské stromy ownera MiroslavRouta. Podmínka neplatí pro Miroslava Routu. :D

Pražáci ví...


  • 4

#6260 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2020 - 14:20

Já chci taky kredity .-))


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama