Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#6421 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2021 - 14:10

Na přírodní led jen s mrožovátkem, bát se můžete (musíte), ale alespoň Vás hřeje pocit, že se můžete zachranit a vylézt zpět na led sami. Doporučuji! Před pár lety jsem sem dával návod, dvě bukové kulatiny, špagát a dva zbroušené nerezové vruty. Já na led bez toho mrožovátka nelezu.

 

Tady v tom fóru je návod na mrožovátko: http://www.geocachin...e-3#entry334260


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 11 leden 2021 - 14:14

  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#6422 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2021 - 18:08


To já mám za 2020 jen 40 nálezů. Homeoffice odboural většinu příležitostí a doma dostávám opušťák dost zřídka. Ale v ukrývání nových keší jsem zatím na maximu, za 2020 jich bylo 5, tak aspoň nějaká útěcha.

A kdyz neni HO, tak pracovne cestujes po ruznych mistech? Protoze mi prijde naopak, ze na homeofficu by mohl teoreticky clovek usetrit cas s dojizdenim?

Tento příspěvek byl upraven od Zverinec: 11 leden 2021 - 18:09

  • 0

#6423 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2021 - 18:22

Kousek od nas mame taky 1 velkou plochu na brusleni, i bezkari tam jezdi, ale teda bojim se tam pokazde :)

Tam jsem jednou byl a moc se mi to líbilo. Nabruslil jsem asi 9 km. Docela slušné - na to,že jsem byl na bruslích asi potřetí v životě.


  • 0

#6424 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2021 - 18:48

To Šolim: Pamatuji si, jak jsi tu někdy v roce 2012/2013 psal o mrožovátku. Sice mám stále v autě provazový žebřík podle tvého návodu, ale ten mi vyrobil a vylepšil kolega. Nejsem kutil, takže bych násady asi neprovrtala, nejvýš tak upižlala délku. Na druhou stranu jen tak na led nejdu, nebezpečí proboření rozhodně nepodceňuji. Navíc mi možná bude dohled dělat jeden zodpovědný mudla, kterému sport také chybí. Uvidíme, jak bude do víkendu, nejvíc se bojím zledovatělých parkovišť - státní silnice jsou u nás teď suché, ale na parkovišti ve vnitrobloku to máme opravdu na brusle, od auta jsem měla problém se s nákupem dohrabat 20-30 metrů na odmetený chodník. Na keše teď kromě pověšených a labek nemá cenu chodit.
  • 0

#6425 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2021 - 19:03

Taky doufam, ze kdyz zam nevude liduprazdno, tak by mne nekdo vytahl...
  • 0

#6426 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2021 - 22:58

Co blbnete s bruslením, dnes jsem se byl normálně projet na kole. Jenom jsem špatně zvolil oblečení a byl jsem durch zpocený.  :P


  • 2
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#6427 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2021 - 7:12

Co blbnete s bruslením, dnes jsem se byl normálně projet na kole. Jenom jsem špatně zvolil oblečení a byl jsem durch zpocený.  :P

včera sem byl běhat, v lese to klouzalo, na tom já bych na kole radši nejezdil. Ale potkával sem cyklisty. Dokonce nám začal jezdit okolo i chlap na snowbiku.


  • 0

#6428 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2021 - 12:38

Co blbnete s bruslením, dnes jsem se byl normálně projet na kole. Jenom jsem špatně zvolil oblečení a byl jsem durch zpocený. :P


Zateplujes nohy/boty nejakymi navleky?
  • 1

#6429 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2021 - 14:22

A kdyz neni HO, tak pracovne cestujes po ruznych mistech? Protoze mi prijde naopak, ze na homeofficu by mohl teoreticky clovek usetrit cas s dojizdenim?

Času ušetřím hodně (dojíždění denně do vzdálenosti 100 km), ale já moc pracovně nejezdím.


  • 0

#6430 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2021 - 1:11

Dlouho jsem tady nebyl(roky), ale furt hraju

Nevíte, jak se mají  Petulinka, Citecka, Jacka, Trhac, kulisew, prazsky chytrak, kapsa?
 

hodne vody proteklo, co jsme tu spolu kdysi davno diskutovali

vsem vse dobre


  • 0

*


#6431 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2021 - 7:38

Vítej zpět, padavane! :D
Já žiju, také stále aktivně lovím (poslední dva, tři roky asi nejvíce od svých začátků) a jinak mám se celkem dobře. V případě zájmu o nějaké další informace konkretizuj svůj dotaz.
  • 2

#6432 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2021 - 19:01

I já zdravím a ráda tě vidím.
Stale jsem hravá a nejen v geocachingu. Dneska jsem cestou domů, jak jsem byla v šatech a vysokých kozačkách, vytáhla plastové sáňky a u Protivína si zasáňkovala. Kromě mě byl dospělý pár a tatínek s dvěma dětmi, vyblbli jsme se všichni. Njn, je třeba posilovat imunitu. Ani jsem se nevyválela, přežily i silonky. Za seriózní dámu asi nikdy nebudu, i když okolí mě za ni kupodivu považuje.
  • 1

#6433 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2021 - 20:57

Dlouho jsem tady nebyl(roky), ale furt hraju

Nevíte, jak se mají  Petulinka, Citecka, Jacka, Trhac, kulisew, prazsky chytrak, kapsa?
 

hodne vody proteklo, co jsme tu spolu kdysi davno diskutovali

vsem vse dobre

Prazskychytrak - osobně jsme se neviděli už dlouho. Co vím, gc už moc aktivně nedělá. Zato se hodně aktivně angažuje v realitách a v Prázdných domech (tak on to byl vždycky urbexák), za ty snad i provádí. A hlavně mu o nich loni vyšla knížka.


  • 0

#6434 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2021 - 21:13

Dnes mudlo dítko vybrutilo na procházce v Praze jednu Routovku :) (GC7J334), tak mne pobavila, má geo čuch...


  • 0

#6435 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2021 - 22:53

I já zdravím a ráda tě vidím.
Stale jsem hravá a nejen v geocachingu. Dneska jsem cestou domů, jak jsem byla v šatech a vysokých kozačkách, vytáhla plastové sáňky a u Protivína si zasáňkovala. Kromě mě byl dospělý pár a tatínek s dvěma dětmi, vyblbli jsme se všichni. Njn, je třeba posilovat imunitu. Ani jsem se nevyválela, přežily i silonky. Za seriózní dámu asi nikdy nebudu, i když okolí mě za ni kupodivu považuje.

Ha! jsem rád, že jsi stále stejná a snad se jednou někde potkáme :-)


  • 0

*


#6436 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2021 - 22:54

Prazskychytrak - osobně jsme se neviděli už dlouho. Co vím, gc už moc aktivně nedělá. Zato se hodně aktivně angažuje v realitách a v Prázdných domech (tak on to byl vždycky urbexák), za ty snad i provádí. A hlavně mu o nich loni vyšla knížka.

Ta je přímo od něj? Urbex po očku sleduju (navštěvuju), ale v posledních letech mě to moc neláká.


  • 0

*


#6437 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2021 - 23:17

To Skywalker:Budu se těšit, doufám, že se toho dožiju!
  • 0

#6438 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2021 - 0:24

Dnes mudlo dítko vybrutilo na procházce v Praze jednu Routovku :) (GC7J334), tak mne pobavila, má geo čuch...

Na ja, ta je na očích. A bývala na očích ještě mnohem víc. Je to jedna z menšiny keší, kde jsem si hodně vyhrál s listingem. Chodil jsem do knihovny a tam si to přepisoval, měli tam o té vile knížku, ale nedala se půjčit domů. No a tak mi známý, který mi keš vyráběl, nainstaloval krabku a mně ještě několik měsíců trvalo, než jsem ji pustil. Za těch pár měsíců se tam nashromáždily asi tři předpublikačí logy (ale koukám, že před datem publikace ji nemá zalogovanou nikdo). 

 

Ta je přímo od něj? Urbex po očku sleduju (navštěvuju), ale v posledních letech mě to moc neláká.

Ano.


  • 0

#6439 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2021 - 6:09

Na ja, ta je na očích. A bývala na očích ještě mnohem víc. Je to jedna z menšiny keší, kde jsem si hodně vyhrál s listingem. Chodil jsem do knihovny a tam si to přepisoval, měli tam o té vile knížku, ale nedala se půjčit domů. No a tak mi známý, který mi keš vyráběl, nainstaloval krabku a mně ještě několik měsíců trvalo, než jsem ji pustil. Za těch pár měsíců se tam nashromáždily asi tři předpublikačí logy (ale koukám, že před datem publikace ji nemá zalogovanou nikdo).


Hezke, jak za starych casu :)
  • 0

#6440 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2021 - 8:40

Je to jedna z menšiny keší, kde jsem si hodně vyhrál s listingem.

Jo, listing tam je dlouhý. Ale, že by ses naučil dávat do listingu sem tam nějaký obrázek a text graficky "učesal", aby to nějak vypadalo, to ne. I grafická úprava prodává. A jako učitel bys měl jít svým žákům příkladem :rolleyes: .


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 19 leden 2021 - 8:40

  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama