Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#6641 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2021 - 6:02

To to fakt utíká, přijde mi, že jsi Fifíka vyměňovala předevčírem. A na "starou dámu" vypadáš báječně :) .


  • 0

#6642 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2021 - 6:21

Jj, v červenci před sedmi lety a hned první pokuta za rychlost cestou na CITO u Babylonu, protože jsem přejela odbočku.
Díky, včera jsem opticky klamala - výběr šatů a podpatky umí kouzla.
  • 0

#6643 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2021 - 23:12

Vždycky je něco poprvé - dneska labky v Rakousku. Německy nevládnu, žádný překladač jsem stažený neměla, takže mě kromě trochu jiného umění potěšilo i řešení stylem výběru vždy ze 4 možností. Na jednu stranu možná nahrává "gaučákům", na druhou pro ty, co chtějí místa opravdu vidět, prostě pohoda.
Mno, byla jsem v Rakousku svým autem poprvé a Bad Leonfeld se mi líbil, labky mi zpestřily cestu do Lince.
Čekali jsme na hranicích kontrolu a nikde nikdo....ani nás s českou SPZ nikdo nekontroloval, totéž na koupališti, kde jsme se při pinčesu a badmintonu dost bavili. Za mě Rakousko na letní výlety a labky pohodové, asi jsem tam letos nebyla naposledy - bála jsem se zbytečně.
  • 0

#6644 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2021 - 21:35

Na postech RV dochází po čase opět k menším změnám. MadDog právě oznámil na Facebooku svůj odchod. Tak ať máte přehled i vy, kteří na "ksichtoknihu" nechodíte. :)

 

EDIT: Autooprava v telefonu si prostě jede svoje. Sorry za fake news...


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 08 srpen 2021 - 22:10

  • 0

#6645 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 540 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2021 - 22:04

Na postech RV dochází po čase opět k menším změnám. Madbin právě oznámil na Facebooku svůj odchod. Tak ať máte přehled i vy, kteří na "ksichtoknihu" nechodíte. :)


Nespletl sis to se Sopdetem alias MadDogTeam? Nebo končí oba dnes?
  • 0

#6646 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2021 - 22:11

Autooprava v telefonu si žije svým životem. Aleblbec jsem já, měl jsem si to po sobě dvakrát přečíst. Opraveno.


  • 0

#6647 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2021 - 6:48

Tak který vlastně odchází ?


  • 0

#6648 Sopdet Reviewer

Sopdet Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2021 - 7:38

Prej ja :D Kamaradi rikali ... :D


  • 0

Retired Sopdet Reviewer
Bývalý reviewer pro ČR, zejména Jihočeský, Plzeňský a Karlovarský kraj


#6649 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2021 - 7:58

Tak to je mi líto, to je spíš do geotragického koutku, v každém případě díky za všechnu tu práci (nejen) s mými výtvory.


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 09 srpen 2021 - 8:00

  • 0

#6650 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2021 - 8:02

Tak který vlastně odchází ?


Kdyby se necitovaly poslední příspěvky, tak tu už moje chyba neplete. Opravit citaci neumím...

Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 09 srpen 2021 - 12:16

  • 0

#6651 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2021 - 9:21

Tak už je opravená mapka na rewiewer.cz a plzeňský kraj připadl Ricovi. Tak budu muset zase něco založit, abych se konečně dočkal pokynu kaboom :D .


  • 1

#6652 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2021 - 6:33

Pohni, Rico tam nebude dělat dohled navždy. :D


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 13 srpen 2021 - 16:58

  • 0

#6653 JeDie

JeDie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2021 - 8:46

Zrovna jsem náhodou narazil na zajímavé video, není z toho už někde keška?  :)

https://www.mojevide...a_schranka.html


  • 0

#6654 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2021 - 10:41

Zrovna jsem náhodou narazil na zajímavé video, není z toho už někde keška?  :)

https://www.mojevide...a_schranka.html

 

To u nás bejt nemůže, to by skončilo ve sběrně během chvilky.


  • 2

#6655 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2021 - 20:34

Bývaly doby, kdy jsem moc nechápal, jak někdo může mít skluz s logováním a nemít zapsaných třeba sto a více keší. Dneska už ty lidi chápu. Akruálně mi chybí zapsat něco kolem 270 logů (včetně DNF) a ač se u většiny keší dalekosáhle nerozepisuji, stejně nevím, kdy to všechno mám stihnout. :D Nota bene když jsem sice minulý týden dologoval první den svého srpnového Dánska, ale jen od minulého čtvrtka stihl navštívit víc keší, než kolik jsem si odmáznul ze seznamu k zalogování. :ph34r:


  • -2

#6656 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2021 - 8:51

To chce klid a nohy v teple. Taky mám aktuálně největší skluz v mé kariéře. Na druhou stranu pořád jde jen o měsíc a asi 150 kousků.
  • 1

#6657 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2021 - 10:42

Tak tedy pohodově plkám, že když si týden nezaloguju poslední 2 - 3 nalezené keše, jsem mrzutej. Prosím neberte to ani náhododou jako kritiku (každej si hrajeme podle sebe) :-). Jediné co vynechávám jsou LABky, tahle náhražka mě prostě nechytla a svou nekonzistencí ve vztahu k geocachingu mou nechuť jenou prohloubila. Každý svůj výlet si připravuji individuálně chvíli před odjezdem a snad jediné PQ jsou aktuálně vyluštěné a neodlovené mysterky. Po návratu z keškovýletu si ve volnou chvilku sednu ke kompu a zaloguju. Při té příležitosti si krásně vybavuju jak lov vypadal a třeba i problémy včetně DNF. Jako fíčurku posílám odkazy na logování manželce, aby se zalogovala také. Jde o to, že máme každý svůj profil a logujeme keše, které jsme skutečně nalezli. Tedy pokud se ženě nechtělo lézt do špinavého kanálu, tak si tu kešku napíšu jenom já. Naopak žena s kamarádem si došli pro bonusovku série, co jsme sice prošli všichni, ale mě se nechtělo jít skoro kilák do kopce, tak jsem šel rovnou k autu a bonusovku jsem si nelogoval.

Proč to vlastně píšu, na jednu stranu obdivuju lidi, co si pamatujou každou kešku ještě třeba rok dozadu, ale při ještě delších časových prodlevách už mě to nutí, abych si takový log prověřil. Delikátní situace nastane, když někdo(reálná situace) loguje rok archivovanou kešku. Určitě není nutností logovat hned po nálezu, ale myslím, že měsíc - dva je tak horní hranice, kdy je to ještě korektní.


  • 3

#6658 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2021 - 10:30

Tak mám zase zalogováno (od května)
Málem mě zničilo moje obsese na to, že musím mít přesně očíslovaný nálezy a dělaj mi v tom pěknej maglajz labky.

ALE MAM ZALOGOVÁNO!

(jen jsem se přišla pochlubit)

PS: Víte co je radost? Série POHÁDKOVÁ u Hradce nad Moravicí.
  • 0

#6659 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2021 - 11:03

Já už také stihl dologovat všechny nálezy. Byly to náročné večery. :D Tu obsesi s pořadím nálezů znám. V srpnu jsem musel ručně předělat asi 70 logů, protože jsem si spletl den. ...a spolu s tím smazat všechny autology u dvou TB a znovu je protáhnout. Labky naštěstí neřeším, ty jdou mimo mne.
  • 0

#6660 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2021 - 12:28

Taky musím mít nálezy v pořadí, jak jsem je odlovil. Ale díky tomu, že používám c:geo a offline logy rovnou od kešky, které si pak doma v klidu odešlu na gc.com do konceptů, upravím a pak teprv odešlu, nemám s tím problém. I když jsou tam někdy LABky, ty se logují online a průběžně, takž i čísla nálezů v appce je respektují a číslují podle skutečného počtu.


Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 22 září 2021 - 12:29

  • 2




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka