Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#1 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 21:55

EDIT: Tento, a několik následujících příspevků, bylo přesunuto z tématu... jiného. Tak se neděste, že to občas je trochu mimo. Tam to bylo mimo víc.

Původní první příspěvěk zde

 

 ladislavappl, skutečný zakladatel vlákna, před přidáním starších příspěvků  napsal:

 

Publikováno Dnes, 12:33

     Toto vlákno zakládám na žádost nejmenovaných kolegyň frustrovaných tím, že nemají kde uplatnit své optimistické založení a smysl pro humor. Jeho smyslem není nahrazovat geodepresivní, georadostný či jiný koutek, ale vyhradit trochu prostoru k nezávaznému geoplkání. Tedy i o geomódě, kuchařských georeceptech, geopartnerech, geovozidlech atd. a různých geohistorkách, zkrátka aby byla  legrace. A aby byla jistota, že si znechuceni špatnostmi tohoto světa budete moci kliknout tam,  kde bude všechno vidět jakoby přes růžové brýle, což vám spolehlivě vylepší náladu.
     Žádnou  logiku v těch příspěvcích nehledejte, protože ženské myšlení muži stejně nepochopí a navíc ženy taky obvykle nevědí, co chtějí. Platí samozřejmě obecná pravidla o příspěvcích a navíc jedno speciální: všechny příspěvky musejí vyznívat optimisticky, při nejhorším jen neutrálně.
     Tak až budete mít někdo nutkání poslat příspěvek třeba o tom, jak jste v lodičkách nebo obleku  lovili multinu v nějakém rašeliništi za podzimní plískanice, tak to napište sem a ne třeba do vlákna probírajícího móresy nejmenovaného kačera...

zvedavkanocni na úvod napsala:

Také jste zjistili, že některé kačery jen tak na eventu nebo náhodně venku u keše jen tak nepotkáte, protože to k sobě máte pěkných pár km? A často jsou to lidi, s kterými by se vám  dobře popovídalo – podobně, jako to bývá zvykem na eventech: s dobrými známými o všem možném od dětí v pubertě přes nesmrtelnost chrousta po osvědčené trekovky a příjemnou  hospůdku v okolí, s právě poznanými kačery ze začátku o zážitcích kolem keší z dávné i nedávné doby – a dál se uvidí, jak si budeme rozumět. S některými bližšími dojde i na hecování, ať už jde o vaši poněkud kuriózní výbavu, svačinu jak na cestu kolem světa nebo měnící se  společnost.
Občas se stává, že k podobnému popovídání se odbočí ve vláknech určených k něčemu jinému – přidají se další podobně naladění, kteří se navzájem doplní, rozjedou zábavu, vtípky – recesistů  je mezi kačery dost..... a moderátory začne bolet hlava + kačeři jiného založení začínají  přemýšlet, jestli nejsou erupce na Slunci, že se zase blbne ve velkém.  Proto by bylo užitečné  vyhradit vlákno, ve kterém by se smělo POHODOVĚ plkat střídavě o všem možném, nechat  vlákno přirozeně plynout a žít svým vlastním nepředvídatelným životem ZA PŘEDPOKLADU,  že se diskutující nebudou vzájemně napadat a urážet – přípustné je pouze jemné a neškodné  škádlení, každý by si měl umět udělat legraci v první řadě sám ze sebe. Nezatěžovali bychom  moderátory, usměrnit výstřelky by bylo na samotných diskutujích – vlákno by mohlo být malým  testem a pokud by nastaly problémy, zamknout by šlo kdykoli stejně jako ostatní. Zkusíme to?

 

 

Starší příspěvky z původního vlákna:

 

Než nám Petulinka zatrhne další legrácky, tak bych se měla vyjádřit ke vzneseným dotazům a vydat nějaké to tiskové prohlášení ;) . Koukám, že než jsem vyřídila pár mailů, nabralo to tu podstatně veselejší tón a bude na čase založit vedle radostného i škádlící vlákno pro staré známé firmy. Takže se přiznávám:

1) že opravdu sem tam vyběhnu ke keším ve značně vysokých podpatcích, přestože mám v autě asi 16 párů bot :D - jsou na to svědci + kdo chcete, můžete začít hrát další verzi GC = kdo vyfotí nějakou kachnu v podpatcích u keše :D

2) přiznávám se, že jsem o víkendu spořádala kolegyni kachnu s ořechovou nádivkou :D

3) přiznávám se, že zajíce na smetaně bych si klidně dala, pokud ho někdo dodá, knedlíky a brusinky budou moje starost :D

PS: o svačiny a obsah piknikového košíku se dělím, parťákům půjčuji u keší propisku se svým nickem, takže rtěnky zůstávají v kabele, jen doporučený hasák jsem do GC výbavy stále nedoplnila :D


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 12 prosinec 2013 - 20:46

  • 0

#2 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 22:02

sorry za OT ale 16paru bot?? :o vám ženským už opravdu není pomoci :-D

edit: s fotkami u gc na podpatcích bych se raději nechlubil :-D

Tento příspěvek byl upraven od prazskychytrak: 09 prosinec 2013 - 22:04

  • 4

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#3 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 22:27

Pánové, bylo to na odlehčení, převážně nevážně. ;)

Občas přece chodíme i na městské keše - třeba se spojí s odlovem procházka po neznámém městě.

A ruku na srdce, co se vám v létě líbí víc, baba v teplákách a trekovkách popř. holinkách nebo v lehkých šatičkách doplněných  podpatky? ;)  Popřípadě i se rtěnkou, aby se dalo správně zalogovat, když zapomenete razítko a propisku?

 

Logovat se dá vším možným - třeba šťávou z borůvky, namočit v ní trávu a podepsat se. Stejně tak při logování poblíž auta je použitelná černota z výfuku nebo i disků. Kdo hledá, najde.

 


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 09 prosinec 2013 - 22:50

  • 0

#4 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 22:43

no tak pozor, když má holka nějaký sportovní tepláky, kecky, prilehavy trikot, tak si za ni krk vykroutim, mnohem vic nez za nejakej podpatek :-) at teda mame jasno ohledně joneovi výbavy :-D
  • 2

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#5 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 22:50

edit: s fotkami u gc na podpatcích bych se raději nechlubil :-D

 

....a to dobře děláš ;)


  • 6

*


#6 mirdis1

mirdis1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 23:18

když kolikrát vylezu ze studené vody, tak bych měl taky logovat DNF...


  • 3
Jdu na sever.... a už jdu na jih

#7 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 23:30

sorry za OT ale 16paru bot?? :o vám ženským už opravdu není pomoci :-D

edit: s fotkami u gc na podpatcích bych se raději nechlubil :-D

Tvé prohlášení je vysoce genderově nekorektní, vsadím se, že máš víc párů bot než já!


  • 0

#8 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 23:52

Pánové, bylo to na odlehčení, převážně nevážně. ;)

Občas přece chodíme i na městské keše - třeba se spojí s odlovem procházka po neznámém městě.

A ruku na srdce, co se vám v létě líbí víc, baba v teplákách a trekovkách popř. holinkách nebo v lehkých šatičkách doplněných  podpatky? ;)  Popřípadě i se rtěnkou, aby se dalo správně zalogovat, když zapomenete razítko a propisku?

 

Ve velmi formálním dámském oblečení jsem to zkusila jednou. Po jednání jsem si potřebovala trochu provětrat hlavu, tak že se kousek projdu a při cestě na náplavce ulovím jednu keš. Jenže kdo by to čekal, u Vltavy seděli rybáři a já v sukni a na podpadcích byla v ten moment strašně "nenápadná". Takže jsem to musela odložit na jindy.

Btw. knedlíky a brusinky...doporučuji při zadělávání knedlíků hodit brusinky přímo do knedlíkové hmoty. :)


  • 1

#9 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2013 - 6:06

Ve velmi formálním dámském oblečení jsem to zkusila jednou...

Zvědavka, Bubo:

Ale holky :D :D :D

Co vy víte o nenápadnosti! Zkusily jste už někdy lézt na strom nebo přelízat za bílýho dne zábradlí a slejzat několik metrů dolu nad hladinu řeky nikoli pouze v sukni, ale v bílý sukni délky ke kotníkům a se závojem na hlavě? :D Akorát ty kramfleky nemohu posoudit, v tom bych se zabila i na leštěnejch parketách, ale jinak? Jde - li o keš je přece vhodné NAPROSTO JAKÉKOLIV OBLEČENÍ! Bod je bod! :D

A vůbec, máte přece zaníceně drbat Joneu a né řešit takový přízemní věci jako hadry :D!


  • 1

#10 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2013 - 6:51

To já jsem kdysi lovila v sukýnce, v kozačkách a v bílé bundičce (načančaná před výstavou) v centru Prahy. Fůra lidí, nešlo to. A ten chlap tam tak postával...no evidentně taky kačer. Tak jsem na něj mrkla....on mrknul....tak jsem k němu šla, že se domluvíme jak lovit...a on se zeptal za kolik jdu.

Tohle téma je zábavnější než Jonea. :)


  • 21

#11 odnikudnikam

odnikudnikam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2013 - 9:34

Než nám Petulinka zatrhne další legrácky, tak bych se měla vyjádřit ke vzneseným dotazům a vydat nějaké to tiskové prohlášení ;) . Koukám, že než jsem vyřídila pár mailů, nabralo to tu podstatně veselejší tón a bude na čase založit vedle radostného i škádlící vlákno pro staré známé firmy. Takže se přiznávám:

1) že opravdu sem tam vyběhnu ke keším ve značně vysokých podpatcích, přestože mám v autě asi 16 párů bot :D - jsou na to svědci + kdo chcete, můžete začít hrát další verzi GC = kdo vyfotí nějakou kachnu v podpatcích u keše :D

2) přiznávám se, že jsem o víkendu spořádala kolegyni kachnu s ořechovou nádivkou :D

3) přiznávám se, že zajíce na smetaně bych si klidně dala, pokud ho někdo dodá, knedlíky a brusinky budou moje starost :D

PS: o svačiny a obsah piknikového košíku se dělím, parťákům půjčuji u keší propisku se svým nickem, takže rtěnky zůstávají v kabele, jen doporučený hasák jsem do GC výbavy stále nedoplnila :D

jedno přiznání a pokus o FTF v lodičkách...

 

http://www.geocachin...6f-34c4a10bbbf6


  • 1

#12 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 13:36

Hehe, takze takove optimisticky-odpadni vlakno na cokoliv?


  • 0

#13 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 13:40

Přesně tak! Ale podle pravidel nejen GC, ale především lidské slušnosti. A taky připomenu: "Co nechceš, aby ti jiní činili, nečiň ty jim." (Bible, Tob 4,15).


  • 1
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#14 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 12 prosinec 2013 - 15:30

Dobrej nápad.

To sem zvědavej, kdo tu první bude OT ;-)


  • 1

#15 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 16:00

Když jsem četla těch 50 odstínů, tak jsem se skoro lekla, na jaké téma ta diskuze vlastně bude.  :D


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#16 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 16:02

Jako první téma bych vzhledem ke včerejším eventům nadhodila právě Multieventy - včerejší v Táboře mě naladil víc než do růžova, zvlášť když jsme se ještě před ním vypravili na místní chirpku, na eventu byli i její autoři a k vidění byl i jeden ze strato GC. To jsem pak rychle zapomněla i na jedno DNF, kterým mě Tábor přivítal  společně s dočasně nedostupnou earthkou ( při mém štěstí tam zrovna v hodině, kterou jsem měla volnou, zablokovali přístupovou cestu a nakládali balvan spadlý za skály - takže earthka zůstává na příště, příprava je, budu se mít na co těšit při další návštěvě :)  ).

Možná někdo z těch, co mají rádi statistiky, po pár dnech přidá údaje, kolik se nás po celé republice sešlo.

 

PS: pro úplnost doplňuji, že jsem se přezula do trekovek, tak trochu jsem očekávala, že mi boty někdo překontroluje ( ono to po pravdě třeba k Vodopádu bylo i bezpečnější )

 


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 12 prosinec 2013 - 16:14

  • 0

#17 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 16:03

Tady bude tezky bejt OT. Takze vam to zavru jedine v pripade, ze to nekdo prezene se slusnosti :D

 

Jacko, jeste porad chces presunout tu diskuzi o lovu v lodickach, zavojcih apod.? :D


  • 0

#18 petula.boruvka

petula.boruvka

    petula.boruvka

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 16:23

Jacko, jeste porad chces presunout tu diskuzi o lovu v lodickach, zavojcih apod.? :D

Sice nejsem Jacka, ale já bych byla pro - moc mě ty příspěvky bavily.


  • 0

Nováčkům doporučuji pročíst tento článek.


#19 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 16:25

ZKusim se na to mrknout :)

 

Tak jo, mate to tady. Ale je v tom ted peknej maglajz, takze jsem trochu zeditovala prvni prispevek :)


  • 0

#20 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 16:39

Jacko, jeste porad chces presunout tu diskuzi o lovu v lodickach, zavojcih apod.? :D

 

Prosila bych!

 

Zároveň navrhuju, aby sem admini bez dalšího přesouvali všechny OT srandičky, které se rozvinou do delšho škádlení v jiných vláknech jako vedlejší produkt závážných a důležitých témat. Někteří nezodpovědní a lehkomyslní zlobiči (stále jedni a titíž!) bez smyslu pro vážnost a tragiku života jimi totiž neustále kontaminují jiná vlákna a pro adminy to takto bude jednodušší než je v jednom kuse napomínat. (Sisyfos hadr)


  • -1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama