Přejít na obsah

Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5083 odpovědí na toto téma

#5081 MiroslavRouta

MiroslavRouta

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 697 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2019 - 10:11

Ano je to moc pěkný reviewerský log, ale jen kdyby nereagoval s téměř 3letým zpožděním ;-) (Toom22 - NM 6.8.2016)

Promiň, ale jaké ale? Už jen to, že ho tato iniciativa napadla, podle mě to dělá letos prvně. RW nemá vůbec povinnost na toto reagovat. Tohle jsem ještě nikde neviděl.
  • 2

#5082 ondro91

ondro91

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2019 - 10:38

A nie som si isty, ze ci je tento reviewer uz reviewerom tri roky :-) Pokial viem tak maximalne dva :-)

• 0

#5083 weselka

weselka

weselka

• Members
  • PipPipPip
  • 639 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2019 - 10:50

Tím jsem chtěl říct, že patrně použil nějaký svůj reviewerský skript, který posílá tenhle log na keše s NM. Kokrétně tu se owner dva roky nepřihlásil na GC, ale keš vypadá, že žije, v posledních lozích žádný problém.

• 0
www.povetrnik.cz

#5084 ladislavappl

ladislavappl

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 695 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2019 - 12:12

Sportem ku zdraví! (myslím tím golf)

Tak jsem si včera na kole zkrátil cestu Podkrušnohořím přes golfový areál Barbora. Byl vybudován na místech bývalé výsypky povrchového dolu a příroda je tam nádherná. Je tam zákaz jízdy cyklistů (po asfaltované silničce jezdí se svými vozíky s holemi golfisté mezi jednotlivými jamkami), což jsem respektoval a z kola slezl. Parkoviště bylo skoro plné, restaurace i přilehlé předzahrádky také téměř plně obsazené, kolem restaurace spousta vozíčků s vaky s holemi. Číšník zrovna nesl dva talíře s pěkně vypadajícími řízky, bramborami a oblohou. Odolal jsem, protože jsem si vezl litr vody a tatranku.

Vedl jsem tedy poslušně kolo areálem a nestačil jsem se divit: nikde nikdo nehrál, všude na "zeleném" pusto a prázdno. Obešel jsem snad všech 18 jamek, ale stále nikde nikdo. A to nebylo poledne, ale přesně 16 hodin.

Ani u mé blízké keše Zahrajem si golf  GC5CZQK žádná aktivita (naposledy tam byl někdo 31. 3.).

Tak nevím, kam ten svět spěje...

Zájemcům o mou keš sděluji, že ji nebudu letos archivovat. Jen jsem ji kvůli mravencům včera přesunul o 5 – 6 metrů na JZ.

Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 21 duben 2019 - 12:14

• 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama