Přejít na obsah

Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5114 odpovědí na toto téma

#5101 Pavel TT

Pavel TT

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2019 - 19:43

Nebylo už dost zvědavčích eventů a není čas dát prostor dalším? ;-)

Ono už jen vidět ownerku v plavkách je zážitek do depresivního koutku

Naopak! Tvych eventu bylo zatracne malo. :) A prostoru je dost i pro jine.

Kaceri jsou zvykli na ledacos. Podivej se na sever od Prahy, je tam u ovcarske jezera kes Eden. Muzes posoudit sama. :)

• 0

#5102 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

Roman_Jaroměř

• Members
  • PipPipPip
  • 3 747 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 7:24

Mno, ale na 100% nemohu tvrdit, že v létě přece jen něco neudělám - nápad už jsem probírala s kolegou ze sousedního okresu a tomu se líbil. Jen bych potřebovala křišťálovou kouli na počasí, aby si další recesi kačerstvo užilo. Ono už jen vidět ownerku v plavkách je zážitek do depresivního koutku, natož kdyby byla zima a lilo jako včera.... Těžko by mi prošlo správné D/T, to by se asi musela lehce rozšířit stupnice. :-)
Ale uvidíme třeba za měsíc, jaký dají rosničky výhled.

A na co křišťálovou kouli?

Tak prostě bude horší počasí, vždyť to tolik nevadí, max. bude o něco méně lidí...

Ve skautu jsme si vždy říkali, že není špatné počasí, je špatné oblečení... Pokud to máte ve vodě, tak neoprén to přece jistí ;-).

Kolikrát nepřálo eventu počasí... Jednou jsem dokonce přesouval i víkendový event kvůli počasí EDIT - na jiné místo - ne na jiný termín :-). A že se sejde méně lidí je na jednu stranu smutné, ale na druhou stranu to musíš brát z té lepší stránky - stihneš si s nimi lépe pokecat :-).

Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 14 květen 2019 - 9:11

• 0

#5103 Shashlick

Shashlick

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 8:09

A že se sejde méně lidí je na jednu stranu smutné, ale na druhou stranu to musíš brát z té lepší stránky - stihneš si s nimi lépe pokecat :-).

A hlavně se sejdou jen ti, kteří mají opravdu zájem - takové to zdravé jádro :)

Tento příspěvek byl upraven od Shashlick: 14 květen 2019 - 8:09

• 1
Jde se lovit!

#5104 zvedavkanocni

zvedavkanocni

recesistka

• Members
  • PipPipPip
  • 2 864 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2019 - 19:05

Nejde o to, že by se sešlo málo lidí - jde o to, že si blbnutí u vody nikdo neužije. Eventy jen pro bod a hned rozcho, pořádat nechci, mám ráda recesi a zábavu. ;-)

Ale jak jsem tak kvůli gc zanedbávala zahradu, vyrostly nám z pecek zelené renklódy docela pěkné stromečky! :-) A tak se ptám, jestli je tu nějaký dendrolog, který mi řekne, že budou použitelné i bez roubování - potom bych je buď zasadila na jiné místo nebo někomu věnovala.
Druhý dotaz by byl na botanika - krásné mi kvete bylinka, která vypadá jako mateřídouška, ale tu jsem v předchozích letech nesázela a navíc by nedělala z jedné rostliny takový koberec? Co by to mohlo být jiného?
Njn, jedno přísloví by se na mě hodilo....:-)
  • 0

#5105 phrkt

phrkt

věčný rejpálek

• Members
  • PipPipPip
  • 1 976 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2019 - 21:08

Proč nezkusíš google a wiki ?

https://www.google.c...lient=firefox-b

https://cs.wikipedia...nože_pro_slivoň

• 0

#5106 Shashlick

Shashlick

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2019 - 7:03

Dnes ráno mě potěšil log na mojí první keši: https://coord.info/GLYR9KZV

Vím, je to trochu skrytá reklama, ale kvůli tomu jsem tu keš kdysi zakládal a jsem rád, že i v dnešní uspěchané době plní svůj účel. Hned se ten pracovní týden začíná lépe :)

• 1
Jde se lovit!

#5107 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 769 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2019 - 7:10

Jj, takové procházky minulostí mám taky rád. To jsou keše o něčem. :)

PS: nevím, jestli jsem to nějak špatně pochopil - stage 1 je jasná, vzorec pro finálku taky vidím, bonusovou stage taky. Ale stage 2 nemá definované souřadnice. Ty jsou v krabičce?

Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 27 květen 2019 - 7:18

• 0

SW: a:Drake 5
HW: Cat S61 (Android 8.1.0), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

#5108 Shashlick

Shashlick

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2019 - 7:54

No jo, te´d na to taky koukám jako puk :) Stage 2 je finálka, jen jeto nešťastně nazvané. A také ve waypointech mám skryté souřadnice stage 1. Ani už nevím, co mě k tomu před devíti lety vedlo :D

Díky za upozornění, v týdnu se na to mrknu a trochu upravím.

• 0
Jde se lovit!

#5109 MiroslavRouta

MiroslavRouta

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 710 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2019 - 8:52

Ahoj, svého času sem dost chodila, tak by ro někteří místní štamgasti mohli vědět - tušíte, jak funguje Jacka? Nedávno jsem rozklikl její letterbox a zjistil, že už delší dobu potřebuje údržbu, na což nijak nereaguje a přes profil jsem se taky nedopsal. Byl moc pěkný a archiv by mě mrzel, myslel jsem, že bych jí pomohl, ale to by chtělo se s ní spojit. Přitom na straně druhé má letos založenou novou keš. Tak nevím.
  • 0

#5110 Aviatik

Aviatik

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2019 - 13:09

Vždycky mne potěší, když se na světě znovu objeví nějaký trackable, který už vypadal jako ztracený. Možná se v někom hnulo svědomí, možná ho u někoho viděl cacher, který se postaral, aby trackable zase "obživnul". Už jsem kdysi objevil geocoin, který u sebe držel někdo, kdo geocachingu po pár desítkách nálezů zanechal a asi po dvou letech geocoin odložil do cache, aniž by to zalogoval. Teď jsem ale narazil na opravdový extrém, takovou skoro až strašidelnou historii.

Byl jsem na cyklozájezdu ve Slovinsku a objevil jsem v jedné cachi travelbug TB6QK9N. V hotelu jsem se připojil k internetu a podíval se, jestli TB nemá nějaký speciální úkol a poslední dva logy byly ve stylu "neviděl jsem ho v cachi" a TB byl označen jako ztracený. A to se podívejme, pomyslel jsem si a podíval se, kdy a kde byl zalogován naposledy. V říjnu 2015 na Mauritiu!!!

Vážně by mne zajímalo, co se s ním dělo, od vložení do poslední cache do oznámení, že je ztracený byly dva nálezy německých cacherů, v tom Slovinsku byly poslední nálezy téměř výhradně od místních. Navíc ta plastová příšerka vypadá ve srovnání s tím, co je na fotce od ownera, nějak zachovalejší, skoro jako by si někdo dal práci s jejím vyčištěním nebo výměnou za stejnou, ale jinou, také upevnění řetízku je jiné. Duplikát od ownera to přitom nejspíš nebude, od roku 2017 našel jedinou cache a několik měsíců se na GC.com nepřihlásil.

Každopádně pěkná rarita, doufám, že si zase zacestuje.

(I když, TBGWD8 si dal také v letech 2007-2013 pauzu, ale bez toho skoku přes čtvrt zeměkoule.)

• 3
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#5111 zvedavkanocni

zvedavkanocni

recesistka

• Members
  • PipPipPip
  • 2 864 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2019 - 11:42

Zatím je listing odeslaný ke schválení, ale aby se včas dalo zapsat do diáře, zveme vás spolu s kolegou na:

1.Vlkovské kačerské soulodění,

které se chystá na dopoledne 3.8.

Pokud je to pro vás daleko, je možnost přijet už v pátek večer a přespat v některém z kempů u Vlkova nebo Veselí nad Lužnicí.
Opět jde spíš o relax a recesi.Jak jinak, když máme léto. Tedy doufám, že v srpnu už nepřijde podzim nebo zima a nebudeme tam sami. :-)
Mno a kdo by měl zájem přijet, nebude třeba loď, stačí jakékoliv ( obzvlášť vítáno crazy ) nafukovací či jiné plavidlo, na kterém zvládnete vydržet onu pověstnou minimální půlhodinku.
  • 0

#5112 Vláček

Vláček

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 550 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2019 - 19:28

tušíte, jak funguje Jacka?

To by mě taky zajímalo. Byl jsem na její (adoptované) kešce v Horoměřicích, indicie nesedí, logbook mokrý. Letos měla tři keškovací dny, ale stránky GC navštěvuje.

• 0

#5113 MiroslavRouta

MiroslavRouta

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 710 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2019 - 21:21

To by mě taky zajímalo. Byl jsem na její (adoptované) kešce v Horoměřicích, indicie nesedí, logbook mokrý. Letos měla tři keškovací dny, ale stránky GC navštěvuje.

Podařilo se mi s ní spojit díky Petman02, potřebné jsem s ní vyřídil... Jak to ale teď má, pořád nevím.

• 0

#5114 zvedavkanocni

zvedavkanocni

recesistka

• Members
  • PipPipPip
  • 2 864 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 21:43

Slíbený event je publikovaný, GC89Q59.
Jen sem z tabletu nedám proklikávací odkaz, omlouvám se.
Děkuji za rychlou publikaci.
  • -1

#5115 Pavel TT

Pavel TT

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 22:05

Slíbený event je publikovaný, GC89Q59.
Jen sem z tabletu nedám proklikávací odkaz, omlouvám se.

Tady je ten odkaz  ale terminove je to bohuzel mimo, takze bez nas. Prejeme prijemnou zabavu a lepsi pocasi nez na Tvem poslednim evetnu, ktery i presto byl velmi povedeny.

• 1

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama