Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#281 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2014 - 11:08

Zatím jsem tě viděla jen na pár fotkách a tam jsem tuhle "povahu" nějak neviděla. Že ty nás houpeš? ;)

Mně se povedlo "dorůst o velikost a potřebovala bych po lenošení u knížek trochu zpevnit tělíčko, tak přemýšlím, jaký pohyb si naordinuji navíc. Pa, jedu za daňky.


  • 0

#282 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2014 - 18:49

Ivank, nápad na event super, legrácek není nikdy dost - dlouhou sukni beru, ale barvit třeba bílou na růžovou bych nějak nemusela. Dress code bych nechala volnější, ať je to pestré: sukně jakékoliv barvy, ale doplněná růžovým tričkem. ;) U pánů plný souhlas, tam snad není problém něco koupit v prvním obchodě. :D  Aby kontrola byla zodpovědná, můžeš komisi šéfovat, ochotně ti budu dělat zapisovatelku. ;)

:D

Bezva nápad :D  Sytě růžové tričko i vlastním, se sukní by byl problém. Jenom, je vyžadována dlouhá nebo libovolná sukně? :wub:

Kolik bude mít komise členů? Nebylo by jednodušší udělat nějakou hromadnou kontrolu? :rolleyes:


  • 0

#283 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2014 - 18:54

Svrbí mě jazyk, pardon, prsty, k připsání nějaké peprné poznámky, ale ještě by mě u církevního soudu někdo obžaloval z nemravnosti.... :D

Edit: přece jen mi to nedá a svěřím se aspoň se svou obavou, že vzhledem k hygienickým návykům jisté části té zaručeně chytřejší, schopnější a urostlejší (sic! :D) poloviny lidstva by účast v komisi mohla být spíše za pokání :D!


Tento příspěvek byl upraven od Jacka dominikánka: 04 leden 2014 - 18:57

  • -1

#284 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2014 - 21:14

Teda Jackóóó, kam ty na ty znalosti chodíš? :D  Vrátila jsem se z eventu od daňků, že než zaloguji, podívám se, jak jste dámy s nápadem na event pokročily a ctihodná sestra tu zase místo eventu rozebírá něco jiného. :wacko:  :blink: Kam ten svět spěje! :D

Mno, ale musím říct, že mladá generace podle mě není zdaleka tak špatná, jak o ní někteří škarohlídi tvrdí - radost mi dnes udělali hned dva mladí kačeři, jeden  místo aplikace, co mi v telefonu dělá neplechu doporučil jinou + hned stáhl a poučil mě, jak s ní zacházet, druhý nabídl jištění při lezení u nás na stěně. :) Sama syna nemám, ale tyhle kluky bych hned brala oba.


  • 0

#285 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 22:15

Víte jak se řekne anglicky
Kryštof Harant z Polžic a
Bezdružic?
Christopher the Bastard from
After Spoons and Without
Satellites
  • 1

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#286 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 23:16

Zdravím vás, mé milé geokočky! :)

Pokud se vám myšlenka Růžového eventu opravdu líbí, pustím se do jeho přípravy, ale počítejte s tím, že se budete muset vypravit na sever. Jsem totiž z Liberce a event se bude konat ve stylové České chalupě v Rudolfově, nástupní to stanici do Jizerek. :D

Sníh tu letos zatím není (a mně zrovna nechybí!), tak doufám, že nebude padat do května, protože růžová by mi ladila s koncem března. :D


Tento příspěvek byl upraven od Ivank: 08 leden 2014 - 23:24

  • 0
1.

#287 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 7:44

Zdravím vás, mé milé geokočky! :)

Pokud se vám myšlenka Růžového eventu opravdu líbí, pustím se do jeho přípravy, ale počítejte s tím, že se budete muset vypravit na sever. Jsem totiž z Liberce a event se bude konat ve stylové České chalupě v Rudolfově, nástupní to stanici do Jizerek. :D

Sníh tu letos zatím není (a mně zrovna nechybí!), tak doufám, že nebude padat do května, protože růžová by mi ladila s koncem března. :D

Abych začala intenzivněji shánět tu dlouhou sukni (když bude nejhůř, dojde i na to šití...) :wacko:
Konec března by šel - bude to víkendový event? :D


  • 0

#288 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 9:08

Něco podobného si můžete poslechnout skoro každé ráno, když na Radiožurnálu hlásí jedna hlasatelka počasí: " Dnes bude... hihihi - zata-hi-ženo, srážky až 100 milimetrů, nebezpečí lokálních ha-ha povodní...". Člověk si radši ani nepředstavuje, co tam v hlasatelně vyvádějí... :rolleyes:

Můj kolega si to představuje a nenechává si to pro sebe. :)


  • 1

P%C5%88ov.png


#289 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 9:22

Zdravím vás, mé milé geokočky! :)

Pokud se vám myšlenka Růžového eventu opravdu líbí, pustím se do jeho přípravy, ale počítejte s tím, že se budete muset vypravit na sever. Jsem totiž z Liberce a event se bude konat ve stylové České chalupě v Rudolfově, nástupní to stanici do Jizerek. :D

Sníh tu letos zatím není (a mně zrovna nechybí!), tak doufám, že nebude padat do května, protože růžová by mi ladila s koncem března. :D

Rudolfov je ok, na silvestra jsem tam lovil v lese, ale tma mne vyhnala, takže mi tam toho dost zbylo :-)


  • 0

P%C5%88ov.png


#290 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 14:27

Mno, jak Tranicku tak Ivank a další geokolegyně bych ráda poznala, jen místo je pro mě trochu ( prý asi 270 km ) z ruky. Ale nikdy neříkám nikdy, protože dlouhých sukní i šatů vlastním hned několikero, pár triček v různých odstínech růžové ( 50 jich bohužel zcela jistě nebude :( ) taky a takovou taškařici bych si nechtěla nechat ujít. I by tu byly snad jedny letní sandálky na přiměřeném podpatku v starorůžové, popř. hodně vysoké vínové, abych neprišla v trekovkách! A záleží na tom, jestli na začátku února přežiju dva eventy od geojihu - na svá skoro již stará kolena chci risknout jak lezení po stěně tak následnou projížďku v kánoi. :D To by ale asi spíš patřilo do vlákna "Bez gc bych nikdy...." . :wub:


  • 0

#291 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2014 - 5:49

Já osobně jsem na to růžový triko včera zakoupila tmavomodrou Duhu (pro pány - to je barva na bavlnu :D ). Takže event v růžovém asi nebude :D.


  • 0

#292 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2014 - 7:59

Zvědavko, děkuji, také bych tě i ostatní ráda poznala. A co udělat nějaký menší eventík o prázdninách na Otavě? Sjíždět řeku v dlouhé sukni a růžovém tričku... :wub:


Tento příspěvek byl upraven od Tranicka: 10 leden 2014 - 8:00

  • 0

#293 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2014 - 8:12

Já osobně jsem na to růžový triko včera zakoupila tmavomodrou Duhu (pro pány - to je barva na bavlnu :D ). Takže event v růžovém asi nebude :D.

Nepodceňuj pány. Když jsi tu nedávno psala o záchvatech smíchu, vzpoměl jsem si na spolužákovo metalové kalhoty (ty mi přišly obzvlášť vtipné), které jsme si barvili někdy v druhé půlce osmdesátých let.


  • 0

P%C5%88ov.png


#294 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2014 - 8:32

Zvědavko, děkuji, také bych tě i ostatní ráda poznala. A co udělat nějaký menší eventík o prázdninách na Otavě? Sjíždět řeku v dlouhé sukni a růžovém tričku... :wub:

Že bych se vnutil ? Otava River Trail mám stejně v plánu. A něco růžového najdu  :) . Jestli někdo potřebujete kormidelníka s dost slušnou praxí ...


  • 0

#295 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2014 - 8:33

Event na sjíždění Otavy se tu nějaký opakuje, ale přiznám se, že jak jsem místní, tak jsme sjížděli spíš Lužnici-starou řeku a předloni na raftech kousek Vltavy ( i na Vltavě bývá event ), Otavu kupodivu ne. Letos na léto nedovedu zatím nic odhadnout, známí mimo gc mě lákají na rychlejší vodu za hranice - dost váhám.
Místo na event od Ivank mě zaujalo tím, že jsem v okolí v době pro mě geocachingové ještě nebyla ( v Liberci snad někdy na gymplu ), čili pár krabiček v okolí by potěšilo. Takže bych i uvažovala, podobně jako když jsem loni byla v Čečovicích, nechat si poradit přijatelný poklidný penzion, vyrazit na so+ne a cestou něco posbírat.
PS: Mrkla jsem, že Ivank to dobře vymyslela, Česká chalupa je zároveň i penzion, paráda - ještě aby nebylo obsazeno.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 10 leden 2014 - 18:09

  • 0

#296 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2014 - 8:57

A z Písku je to jenom 220 km... ;)


  • 0

P%C5%88ov.png


#297 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2014 - 9:05

Že bych se vnutil ? Otava River Trail mám stejně v plánu. A něco růžového najdu  :) . Jestli někdo potřebujete kormidelníka s dost slušnou praxí ...

A máš dlouhou sukni? :D  Mno, když neudáme prcky a muž mě pustí samotnou, pak sháním kormidelníka a na oplátku nabízím slušně vycvičeného háčka...

 

 

Event na sjíždění Otavy se tu nějaký opakuje, ale přiznám se, že jak jsem místní, tak jsme sjížděli spíš Lužnici-starou řeku a předloni na raftech kousek Vltavy ( i na Vltavě bývá event ), Otavu kupodivu ne. Letos na léto nedovedu zatím nic odhadnout, známí mimo gc mě lákají na rychlejší vodu za hranice - dost váhám.
Místo na event od Ivank mě zaujalo tím, že jsem v okolí v době pro mě geocachingové ještě nebyla ( v Liberci snad někdy na gymplu ), čili pár krabiček v okolí by potěšilo. Takže bych i uvažovala, podobně jako když jsem loni byla v Čečovicích, nechat si poradit přijatelný poklidný penzion, vyrazit na so+ne a cestou něco posbírat.

Hele, já jsem pro každou špatnost. Domluvme termín a zbytek se nějak vyvrbí :lol:


  • 0

#298 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2014 - 9:25

A máš dlouhou sukni? :D  Mno, když neudáme prcky a muž mě pustí samotnou, pak sháním kormidelníka a na oplátku nabízím slušně vycvičeného háčka...

Sukněmi nedisponuji, ale za to bych někde vyhrabal metrového růžového .... kulicha :D , jakožto dávný dar od kamarádů vodáků. Dal bych to s nimi, ale jsou to samí mudlové a brblali by, že zdržuju :unsure:.


  • 0

#299 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2014 - 9:36

Event na sjíždění Otavy se tu nějaký opakuje, ale přiznám se, že jak jsem místní, tak jsme sjížděli spíš Lužnici-starou řeku a předloni na raftech kousek Vltavy ( i na Vltavě bývá event ), Otavu kupodivu ne. Letos na léto nedovedu zatím nic odhadnout, známí mimo gc mě lákají na rychlejší vodu za hranice - dost váhám.
Místo na event od Ivank mě zaujalo tím, že jsem v okolí v době pro mě geocachingové ještě nebyla ( v Liberci snad někdy na gymplu ), čili pár krabiček v okolí by potěšilo. Takže bych i uvažovala, podobně jako když jsem loni byla v Čečovicích, nechat si poradit přijatelný poklidný penzion, vyrazit na so+ne a cestou něco posbírat.

Minuly rok jsem jej jel se svojí geoženou a pesanem. K tomu jsme překecali další manžele geokolegy, kteří jeli a to poprvé na vodu ve věku 40+ (obdiv). Dělali jsme rovnou s OakFamily údržbu série a plulo se težce napohodu.....


  • 0

#300 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2014 - 9:40

 

A z Písku je to jenom 220 km... ;)

 
Znám se, při mých "zkratkách" bych to možná měla i přes 300 km. Sice díky TomTomovi už bych nejela tak jako podle Oregona k Žebráku, ale když jedu sama a nikoho zajížďkami neomezuji, tak ráda realizuji momentální nápady a občas udělám neplánovanou zajížďku.
PS: A nevím, jestli bych se radši nevyhnula Praze.

see.bee, uvažovala jsem loni, že bych jela, ale nehodil se mi termín - mám ze série odlovenou náhodně při cestě ze Sušice jednu keš ze souše .-)

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 10 leden 2014 - 9:48

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama