Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#301 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2014 - 10:00

No hele, tu Otavu jsme o Vánocích při kafi plánovaly s Tranickou vzít na raftu. Budu se v části prázdnin pohybovat u rodiny kolem Sušice, s radostí bych vzala i dva synovce (9+12) ale pokud pojedu s dětma, tak trvám na zkušeném kormidelníkovi. Pokud bez nich, tak jsem ochotná si sednout i na záď kánoje, pokud háček je opravdu dobrý plavec a pojede se v plavkách :D! Každopádně letní event ve vhodném termínu se začátkem  v Sušici neb Horažďovicích bych přivítala. Růžové tričko si v tom případě mohu zapůjčit od mámy, ta tydle příšerný barvy tu a tam nosí :D!


  • -1

#302 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2014 - 10:02

Sukněmi nedisponuji, ale za to bych někde vyhrabal metrového růžového .... kulicha :D , jakožto dávný dar od kamarádů vodáků. Dal bych to s nimi, ale jsou to samí mudlové a brblali by, že zdržuju :unsure:.

Noo, dobrá, sukni v tvém případě tedy sice těžce opláču, ale růžový kulich také dobrý. Věřím, že bude důstojnou náhradou :D

 

 

No hele, tu Otavu jsme o Vánocích při kafi plánovaly s Tranickou vzít na raftu. Budu se v části prázdnin pohybovat u rodiny kolem Sušice, s radostí bych vzala i dva synovce (9+12) ale pokud pojedu s dětma, tak trvám na zkušeném kormidelníkovi. Pokud bez nich, tak jsem ochotná si sednout i na záď kánoje, pokud háček je opravdu dobrý plavec a pojede se v plavkách :D! Každopádně letní event ve vhodném termínu se začátkem  v Sušici neb Horažďovicích bych přivítala. Růžové tričko si v tom případě mohu zapůjčit od mámy, ta tydle příšerný barvy tu a tam nosí :D!

Pokud se pojede s dětmi, tak bereme pálavy nebo ten raft ;) Akorát to se musí asi domluvit s dostatečným předstihem.

Počkej, jen v plavkách se nejede. Povinná výbava je dlouhá sukně, růžové tričko a phrkt růžového kulicha :wub:


Tento příspěvek byl upraven od Tranicka: 10 leden 2014 - 10:06

  • 0

#303 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 1:09

Jsem opět tady! Pravda, včera byl taky den a večer, ale pořádala jsem event U Cvičáku a bylo to fajn, jenom se mi večer už nechtělo k počítači. ;)

Tak teď trochu růžově: na včerejším eventu jsem si udělala malý průzkum a dívky, paní, babičky, atd. zajásaly a hned ´probíraly´ svoje šatníky, pánové se tvářili už méně nadšeně. "Růžový slipy? To budeme jako buzíci! Proč zrovna růžová...?" Dámy, co vám mám vyprávět, už jenom ty jejich obličeje nás pobavily! :D 

Česká chalupa je zárověň penzion, pokoje se stále vylepšují, má své parkoviště a až k chalupě jezdí pravidelná autobusová linka z Liberce. Keší je tu dost a dost. Event bude víkendový, termín konání a podrobnosti pojedu dohodnout příští týden, Jestli napadne sníh, tak bude asi dost obsazeno, takže to musím zabukovat co nejrychleji. Pokud bude mít někdo nějaký nápad, napiště mi na email: olikriz@centrum.cz


  • 0
1.

#304 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 19:21

Stačila by růžová šála :)? Jiný růžový kousek nevlastním (i ta šála je dětská :) )


  • 0

#305 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 8:30

Koukám, že se nám tu rýsují dva růžové eventy :D


  • 0

#306 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 8:43

Pokud se pojede s dětmi, tak bereme pálavy nebo ten raft ;) Akorát to se musí asi domluvit s dostatečným předstihem.

Počkej, jen v plavkách se nejede. Povinná výbava je dlouhá sukně, růžové tričko a phrkt růžového kulicha :wub:

V dlouhý sukni jsem ochotna se dostavit na start a pak v ní absolvovat after-party, nikoliv samotnou jízdu. Kdo to pak má zašívat a žehlit, tolik těch civilních hadrů zas nemam, abych je mohla likvidovat na otavskejch šutrech :D!


  • -1

#307 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2014 - 23:43

Nikdy by mne nenapadlo, že na vyprávění o Geocachingu může být pro mudlo-kamarádku natolik zajímavé, že vydrží poslouchat skoro celé odpoledne (stylově pro toto vlákno miluje růžovou barvu :D ).


  • 1

#308 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 8:56

Schválně, za jak dlouho bude z kamarádky kačerka? .-)
  • 0

#309 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 9:10

Taky by z ní mohla být tolerantní mudlomanželka :D


  • 0

#310 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 9:41

Mno, tak já se ptám z vlastní zkušenosti - nejdřív jsem si o gc něco poslechla, pak jsem byla pozvaná na hledání první keše ( u Bolfánku, na to nezapomenu, brzo to budou dva roky ), seznámila jsem se s O450, po nějaké době jsem byla na další výpravě na Korábu ( tam je myslím mysterka nebo multina, sama ji po registraci odlovenou nemám )a po pár měsících jsem se zaregistrovala.
  • 0

#311 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 17:36

Taky by z ní mohla být tolerantní mudlomanželka :D

Kéž by :D

 

Schválně, za jak dlouho bude z kamarádky kačerka? .-)

Spíše nebude, nedělám si iluze...ale kdo ví, možná jednou... :)


  • 0

#312 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 17:57

Taky by z ní mohla být tolerantní mudlomanželka :D

 

A není lepší, aby z ní byla rovnou tolerantní kačerka - manželka? ;-)

(znám takové případy ;-) )


  • 0

#313 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 18:24

Kulíšku, nechci ti brát ani nadarmo působit iluze, ale jestli je to aspirantka na dámu tvého srdce, tak možná to odpoledne nebyla ani tak u vytržení nad geocachingem jako nad faktem, že jí o tom povídáš zrovna ty, a poslouchala by stejně pozorně  kdybys vyprávěl o limitách a derivacích nebo o kydání hnoje! :D


  • 5

#314 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 19:16

Kulíšku, nechci ti brát ani nadarmo působit iluze, ale jestli je to aspirantka na dámu tvého srdce, tak možná to odpoledne nebyla ani tak u vytržení nad geocachingem jako nad faktem, že jí o tom povídáš zrovna ty, a poslouchala by stejně pozorně  kdybys vyprávěl o limitách a derivacích nebo o kydání hnoje! :D

Já to nechtěl psát takhle natvrdo, ale přišlo mi, že slečna zabírá, tak asi bude brzy noha v nohávě  :D 


  • 0

#315 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 20:04

Že já sem vůbec něco psal. :D Avšak nějaké takové příspěvky do diskuze jsem očekával. Jsem překvapen, že toho vlastně víte víc než já a znáte i úmysly mé kamarádky. :D


  • 2

#316 mirdis1

mirdis1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 20:14

to víš, internetoví odborníci.....


  • 0
Jdu na sever.... a už jdu na jih

#317 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 23:48

Ale no tak, my Kulíškovi držíme palce a s úsměvem a nadhledem si vybavujeme doby, kdy jsem byli v jeho věku.
Takže spíš postarší praktici než netoví odborníci. .-)

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 16 leden 2014 - 0:02

  • 4

#318 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2014 - 22:23

Hm, tolerantní manželka - kačerka je mnohem lepší než tolerantní mudlomanželka :).

Když se mnou rodina nesdílí moji geozávislost, mám dost problém se realizovat na všech frontách, aby nikdo nebyl výrazněji ošizen.


  • 1

#319 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 8:10

Hm, tolerantní manželka - kačerka je mnohem lepší než tolerantní mudlomanželka :).

Když se mnou rodina nesdílí moji geozávislost, mám dost problém se realizovat na všech frontách, aby nikdo nebyl výrazněji ošizen.

Nikdy není nic ztraceno ani vyloučeno. I z netolerantního partnera se může postupem času stát tolerantní partner a dalším vývojem skorokačer ;-)


  • 1

#320 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 8:50

Abych taky přispěl k tomuto tématu. Svoji nynější manželku jsem poznal, když měla uloveno 8 kešek (cca za 2 roky). No a teďka už má přes 3tis. včetně cca 160 T5 a to měla závratě z výšek.

Nebudu jmenovat jednoho kolegu kačera, kterému dokonce mudlo-manželka jela pro FTF....


  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama