Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#341 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2014 - 18:31

To téma rande a kešky mi připomnělo, že se tu kdysi řešilo, jak nějaký kačer vytáhnul stylově svou v té době již kačero-přítelkyni na rande a udělal jí z toho multinu. Řekl jí, že se sejdou na tomhle místě, jenže tam byl jen vzkaz, kam má jít za další indícií, konečná bylo samozřejmě finále, kde byl její přítel. Nepamatuje si někdo, kde se to řešilo? :)

V georadostném koutku, mam dojem. Ale bylo to naopak, tu multimysterku udělala holka klukovi.


  • 0

#342 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2014 - 18:38

aha, no ještě lepší varianta :)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#343 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2014 - 18:49

Stejně mě dneska mimo gc nejvíc překvapila italská sestra, co netušila, že je těhotná, dokud nezačala rodit.

Třeba nám tu záhadu vysvětlí Jacka :)


  • 0

#344 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2014 - 22:10

 

To téma rande a kešky mi připomnělo, že se tu kdysi řešilo, jak nějaký kačer vytáhnul stylově svou v té době již kačero-přítelkyni na rande a udělal jí z toho multinu. Řekl jí, že se sejdou na tomhle místě, jenže tam byl jen vzkaz, kam má jít za další indícií, konečná bylo samozřejmě finále, kde byl její přítel. Nepamatuje si někdo, kde se to řešilo? :)


To by se dalo hezky použít třeba na překvápko k narozeninám, cílem by mohlo být místo na slavnostní oběd nebo večeři pro oslavence. Dík za inspiraci, to se mi mooooc líbí a nápad si přizpůsobím. .-)
  • 0

#345 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2014 - 22:16

Teď mne mrzí, že mám narozky až v srpnu :-)


  • 0

P%C5%88ov.png


#346 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2014 - 22:21

Kormidelníku, co jsi tím chtěl naznačit? .-)
Já jen doufám, že do mých narozenin se na poznámku zapomene a nebudu místo mlsání v cukrárně někde pobíhat a marně luštit! Mám takové tušení, že juniorka si tu občas čte a je schopná lecčehos. :-)
  • 0

#347 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2014 - 22:50

Já jen doufám, že do mých narozenin se na poznámku zapomene a nebudu místo mlsání v cukrárně někde pobíhat a marně luštit! Mám takové tušení, že juniorka si tu občas čte a je schopná lecčehos. :-)

Náhodou, podobné luštění je fajn. :) Pamatuji si, že jsme se jednou s mým otcem trochu "nepohodli" ohledně wifi routeru - už ani nevím proč přesně, snad jsem ho nějak nakrkul tím, že to má špatně nastavené a mě vypadává připojení, i když chyba byla u mě v počítači, stačilo ho jen restartovat - prostě blbost, ale udělali jsme z toho dohad na celý večer. :D Ráno jsem se probudil, chtěl prohlédnout maily a...připojení nedostupné - špatné heslo. Nedaleko postele byl lísteček s prvními souřadnicemi, které se museli vyluštit, a tak dále přes tři stage až k papírku s novým heslem. Takže uspěšná celodopolední zábava pro všechny - já za blbce lítajícího po zahradě. :D


  • 4

#348 zz-som

zz-som

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2014 - 10:27

Od randění trochu odbočím. Minulý týden jsem zkoušel BF jednu kešku (nenašel - neumím to), ale cestou jsem našel jakési betonové cosi. Protože vedle byl potok a jakási hráz, myslel jsem, že uvnitř je nějaká mechanizace. Pootevřel jsem dvířka a strčil tam hlavu. Málem mne kleplo protože jsem si koukl z oka do oka lapené kuně. Ona to byla past. Sama, v polích a lukách, pár set metrů od nejbližšího domu. No a k jádru pudla.... Manželka mne přesvědčila, že kunu musím pustit a tak se pochopitelně i stalo (moc nejvyšší). Já o tom ale nejsem až tak přesvědčený. Bylo to správně?

 

Dík zz-som

Přiložené miniatury

  • 20140104-114600-01-past.jpg
  • 20140104-114216-01.jpg

  • 0

#349 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2014 - 11:16

To záleží na tom, jak dlouho tam ta kuna byla. Pokud majitel pasti nemá lovecký lístek a nechodí past každý den kontrolovat, tak si to nezaslouží. Teda zaslouží. Myslím ta kuna, pustit. Majitel taky zaslouží.


  • 0

P%C5%88ov.png


#350 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2014 - 14:39

Mnohem účinnější test je společná plavba v kanoi. Pokud dva jedinci opačného pohlaví v ní vydrží týden aniž by se rozešli, tak je rozdělí už jenom smrt.

Je to tak.   (Otava 1967, Lužnice 1969...)


  • 1
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#351 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2014 - 17:20

Od randění trochu odbočím. Minulý týden jsem zkoušel BF jednu kešku (nenašel - neumím to), ale cestou jsem našel jakési betonové cosi. Protože vedle byl potok a jakási hráz, myslel jsem, že uvnitř je nějaká mechanizace. Pootevřel jsem dvířka a strčil tam hlavu. Málem mne kleplo protože jsem si koukl z oka do oka lapené kuně. Ona to byla past. Sama, v polích a lukách, pár set metrů od nejbližšího domu. No a k jádru pudla.... Manželka mne přesvědčila, že kunu musím pustit a tak se pochopitelně i stalo (moc nejvyšší). Já o tom ale nejsem až tak přesvědčený. Bylo to správně?

 

Dík zz-som

S osvobozením němé tváře rozhodně souhlasím, ta past to je tedy něco . . . Hitlerův bunkr???  :)  :D  :)  :D


  • 1

Co nevidím, nahmatám . . .


#352 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2014 - 21:00

Asi by nám past na kunu měl vysvětlit někdo povolaný, třeba měla své zdůvodnění v ochraně určitého druhu ptactva. Jak se mi kuny líbí, tak od té doby, co se mi v průběhu necelých deseti let opakovaně zkoušely zabydlet u motorů dvou aut ( parkování uprostřed města ) a z izolace si dělaly pelech, tak je moc ráda nevidím.
  • 0

#353 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 21:41

Dneska jsem tak šel po městě a povzdechl si nad tím, že bych se nejraději vypravil na celý den někam do přírody pro nějakou krabku...škoda jen, že na nic takového teď nemám čas... :(

(tohle je skoro až do geodepresivního koutku, než sem, co?)


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 22 leden 2014 - 21:41

  • 0

#354 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 23:10

Ale proč do depresivního? Ber to z druhé strany, je fajn, že tě keše stále baví a těšíš se na ně. ;)  Kdybych ti popsala, jak jsem včera váhala, jestli po předchozích manévrech PČR v Lošticích mám/nemám :unsure: lézt v průhledné železniční čekárně pro keš údajně jen 2,5 m vysoko....Byl to zážitek, kolega se při popisu chechtal do telefonu ( chvilku to i mohlo působit, že se tam nějaká baba zkouší pověsit ). Docela jsem si představovala, jak pánové přijedou ( měli by to na místo pár set metrů vzdušnou čarou, dívala jsem se z místa na jejich budovu, proto mě to asi napadlo ) a budu podávat vysvětlení..... :huh:  :D


  • 0

#355 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2014 - 19:08

Za chvilku začíná na Vltavě přímý přenos z Metropolitní opery v New Yorku - Donizettiho Nápoj lásky. Hvězdné obsazení - R. Vargas, A. Netrebko a další. Nebojte se, je to sice opera, ale samé zpěvné italské melodie, belcanto ("krásný zpěv"), kdysi to byla skoro pop music.


  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#356 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2014 - 19:27

Dneska jsem tak šel po městě a povzdechl si nad tím, že bych se nejraději vypravil na celý den někam do přírody pro nějakou krabku...škoda jen, že na nic takového teď nemám čas... :(

(tohle je skoro až do geodepresivního koutku, než sem, co?)

Já dal dnes jednu keš u ostravského krematoria, aby tělo vědělo, kam půjde. Mrzlo jak maminka od prasátek, vítr fučel.....ale vlastně to bylo pěkné....... :D


  • 1

Co nevidím, nahmatám . . .


#357 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2014 - 21:08

Co vše se může udát během eventu v -20, zvláště to video stojí za shlédnutí GC4V46A


  • 1

#358 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2014 - 8:20

Naprostý ďábel. :)  Když se tak na listing toho eventu dívám a vidím tu, metaforicky řečeno, "zamrzlou" mapku vpravo (určitě jste si toho všimli u keší s více waypointy) - tak jen pro info, prý by to zítra mělo být opraveno.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#359 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2014 - 20:15

Včera jsem šel zkontrolovat dvě keše - a koukám - kočičky! Že by už přicházelo jaro?

Fotografie0875.jpg


  • 1
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#360 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2014 - 22:01

Nebylo už jaro nááhodou někdy před čtrnácti dny? To bylo snad i kolem +15°C, jestli jsem se neměla podívat třeba na lýkovec nebo talovíny, jestli už je nemám odkvetlé. :o

V sobotu jsme se na vodě místo prohlížení rampouchů opalovali :) , v ČB bylo sluníčko a nad nulou, naštěstí žádná ledovka. A dneska do rána jsem měla auto zapadané sněhem.....Aby to nebylo jako loni a zima si to s jarem neprohodila a nebyla až v březnu! Přijde mi to počasí nějaké zmatené.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama