Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#361 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2014 - 22:49

Já jak ty Labky vůbec nestudoval, tak jsem si teď všimnul, že teď v únoru můžu pro někoho jednu založit... :) Tak si říkám, komu jí asi tak věnuji, či jestli na to do konce měsíce nezapomenu. :D


  • 1

#362 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 14:24

Ze slečny stále ještě není kačerka? ;)


  • 0

#363 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 15:27

Ze slečny stále ještě není kačerka? ;)

Ty jsi vážně hrozně zvědavá. :)

 

Jinak pokud by někdo opravdu nevěděl komu udělat labku, tak můžete mě, budu mít v únoru narozeniny i svátek. :P


  • 2

#364 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 15:57

Ta taky? :o Já mám bohužel oboje pár dní po sobě :wacko: a myslím, že Kulíšek minimálně o jednom ví - jen jsem se chtěla ujistit, že o labku mě coby zvědavou tetu nepřipraví slečna, z které už třeba stihl udělat kačerku. ;) Takže jsem si jen tak nenápadně nápadně ověřovala, že bych měla na labku :wub:  šanci, no. :D


  • 0

#365 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 16:13

Se znepokojením sleduji, že tahle blbost (labky pro jednoho) asi má šanci se uchytit :wacko:.


  • 2

#366 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 16:21

Co to dá radosti a přitom je to taková blbost... B)


  • 1

#367 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 16:25

Se znepokojením sleduji, že tahle blbost (labky pro jednoho) asi má šanci se uchytit :wacko:.

 

Jo, blbost.... "hele, tady máš kód, abys měl speciální ikonku :-). Hledat to ani nemusíš...".


  • 1

#368 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 16:40

Dovolím si parafrázovat: "Hele, tady se zrovna ztratila cache, normálně se tam zaloguj, je to T2/D5. Stejně to už nikdo neověří..."

Celý geocaching je přeci postavený na sebekázni. Nevím proč by cache pro jednoho měla zvýšit celkovou míru nepoctivosti hry? Mimochodem, když budeme křičet: "Je to supr šance, jak něco oblafnout.", určitě to bude mít negativnější dopad než když řekneme: "Je to příležitost udělat něco speciálního pro někoho speciálního."


  • 1

#369 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 16:43

No, vidím problém v tom, že člověk má většinou víc než jednoho kamaráda, kterému by chtěl třeba ke kulatinám udělat radost a co teď? Labka se smí založit jedna....

 

Ještě jsem labky nestudovala, jak to, že se nemusí hledat :blink: - to by mě ale nebavilo, to néééé. :o  Pěkně chvíli nechat zábavu s hledáním! :wub:


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 05 únor 2014 - 16:48

  • 0

#370 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 16:47

Musí a nemusí - záleží na tom, kdo ji založí jak umožní obdarovanému dosažení kódu. Jasně, není nic snadnějšího než poslat kód obdarovanému rovnou. Možná až na zalogování jakékoliv jiné cache bez návštěvy :) Nedělejme z toho drama, hru to nikam neposouvá.


  • 0

#371 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 16:48

Já tak nějak nechápu, že obrovský procento "zasloužilých geocacherů" je proti veškerým novinkám a když už se nějaká objeví, tak se pořád jen nadává a nadává a očekává zlá vůle. 

Tyhle dárkový keše jsou pěkný, určitě může být někdo kretén a podvádět, ale taky je dost těch, kteří si s tím pohrajou a mlžou si tím něco zkusit, nějak se pohrát a tak podobně.

Stejně jako jakýkoliv novinky na webu, nedejbože, až se změní zase mapa ...


  • 3
:)

#372 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 16:58

Že jo? To my lamy to bereme jako legraci, využít by se to dalo krásně. A přiznám se, že jsem fakt hooodně zvědavá jestli se nějaké labky někdy ( třeba za rok, jestli je GS nezruší ) dočkám.

 

Ale vážně, loni jsme se domlouvali, co kolegovi k narozeninám ( padaly nápady typu: šedesátiprocentní slivovici šedesát metrů od šedesátého.....) a taková labka by se hodila. ;)


  • 1

#373 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 17:30

Já dostal minulej tejden taky k narozkám multi-mysterku, a nikde k tomu nebyl žáden bod. Akundrát že to je bez ikony, no... FTF odměnu vlastně celej obsah keše jsme snědli pospolu a obal se časem objeví někde na nějaký keši...


  • 5

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#374 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 18:12

Ze slečny stále ještě není kačerka? ;)

Tvoje přezdívka se v tobě vážně nezapře, prostě zvědavá až hanba! :P :D A ne, není. :)
 

Jinak pokud by někdo opravdu nevěděl komu udělat labku, tak můžete mě, budu mít v únoru narozeniny i svátek. :P

No, já sice v únoru nic neslavím, ale kdyby mi někdo udělal labku, taky bych se na něj vůbec nezlobil! :P

 

(...) Takže jsem si jen tak nenápadně nápadně ověřovala, že bych měla na labku :wub: šanci, no. :D

Tady se člověk zmíní a už se najdou hned dva zájemci, no to je pěkný. :D
 

Co to dá radosti a přitom je to taková blbost... B)

Ano, přesně. :)


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 05 únor 2014 - 18:13

  • 1

#375 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 18:22

Teda, ja nevim, jeslti je to moc radostny, ale dneska jsem se videla na zaznamu z GG skoleni a jsem se ani videt, ani slyset :D Hruza, des. Dobra zprava to bude mozna pro zvedavku, ale spatna zprava je, ze neco zaznamenano nebylo, neb jsme to zapnuli pozde :D


  • 0

#376 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 18:54

Bohužel jsem nakonec nemohl (naskočila mi to toho data rodinná oslava), ale na záznam se kouknu rád. :) A neboj Petulinko, my ti ten výklad o GG na záznamu pochválíme jak se patří. :D :)


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 05 únor 2014 - 18:56

  • 0

#377 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 19:16

Já tak nějak nechápu, že obrovský procento "zasloužilých geocacherů" je proti veškerým novinkám a když už se nějaká objeví, tak se pořád jen nadává a nadává a očekává zlá vůle. 

Tyhle dárkový keše jsou pěkný, určitě může být někdo kretén a podvádět, ale taky je dost těch, kteří si s tím pohrajou a mlžou si tím něco zkusit, nějak se pohrát a tak podobně.

Stejně jako jakýkoliv novinky na webu, nedejbože, až se změní zase mapa ...

 

Omlouvám se, že nejsem "nováček" a že tady říkám to, co si myslím...

I v normálním životě jsem usedlejší typ, co nemá rád změny a když můžu, tak svůj názor řeknu. Proč se mi LAB keše nelíbí jsem říkal už několikrát na různých místech, tak se asi nemá cenu opakovat, abyste si nemysleli, že se vám snažím vnutit svou pravdu... Nelíbily se mi ani čelenky (challenge). Asi jsem opravdu divnej :-). Na druhou stranu třeba mám rád waymarking, takže novinka GeoSpy mě taky zaujala, takže nemůžeš říkat, že proti novinkám nejsem (i když osobně jsem měl spoustu návrhů, jak to dělat jinak ;-) ).


  • 1

#378 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 19:16

Petulinko, nevim, zda te to uklidne nebo naopak rozhodi jeste vic, ale vypadas tam v celku tak jak normalne :-D


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#379 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 19:28

Dik teda :D Zrovna to jsem vedet nepotrebovala :D Nejzajimavejsi ale je, ze ac jsem byla vetsinu casu nejdal od mikrofonu, tak jsem snad nejlip slyset :D

A taky me stve, ze byl gord srab a nezapnul si nahravani :P


  • 0

#380 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 19:30

Petulinko, já mám naopak zprávu, že natočeného materiálu je dost. :) To víš, zprávy se šíří i k nám na venkov poměrně rychle. :D Jestli jsi se při výuce viděla poprvé, tak tvé pocity chápu - mě si takhle ředitel kdysi točil při výuce plavání a taky jsem se lekla sama sebe, stačilo na suchu, natož potom v bazénu! Jestli to pro tebe bude útěcha, na geojihu je video ze sobotního lezení na stěně v ČB - myslela jsem si, že jsem se tam jen mihla, jak čekám na lezení, ale vzdálený kolega prostudoval zřejmě pozorněji a napsal mi, v kterých vteřinách se vyskytuji. ;) Naštěstí při lezení ne.

Jinak abych ti mohla připravit, co jsem slíbila, když se necháš natáčet, pošli mi SZ, čemu dáváš přednost.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama