Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#4101 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2017 - 16:55

Srpen, hmm, to nezní špatně... ^_^ Pokud bych nebyl v nějaké tramtárii, mno, už dlouho jsem na jihu nebyl. :)

Kulíšku, místo, datum i podmínky pro obě varianty počasí zajištěny, už jen sepsat listing, poslat ke schválení a  postarat se o "pár drobností".   B)

 

Když jsi psal, že zelená je v kurzu, váhám, jestli event vyhlásit jako další zelený. :D 

Nebo maskáčový? ( Aby byli spokojení další, co sem před nějakým rokem vkládali ukázky i v růžově maskáčovém vzoru? ) Tentokrát bych neřešila počet kusů oblečení ve vyhlášené barvě/vzoru, stačil by jeden. Sama jsem připravená na obě varianty a samozřejmě tentokrát v trochu zvláštní verzi. Takhle mě zaručeně ještě nikdo nikde nepotkal. :D


  • -1

#4102 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2017 - 20:33

Nebo maskáčový? ( Aby byli spokojení další, co sem před nějakým rokem vkládali ukázky...

 

Jsem zvědavej na maskáčový CWG :D


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#4103 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2017 - 21:27

To mr3ska: Na jihu je možné vše, i to maskáčové CWG. :D
  • 0

#4104 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2017 - 15:42

Jsem zvědavej na maskáčový CWG :D

Tobě se nezobrazuje tady na fóru, vpravo nahoře, ta reklama na BAREVNÁ CWG? ;-)


  • 0

#4105 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2017 - 18:32

Pánové Mr3ska a Kulíšek, zklamu vás - CWG bude klasika, žádné maskáčové. B)

 

Ale jestli vy dva fakt přijedete, tak vás coby VIP hosty přivítám v dlouhých šatech, zelené i maskáčové jsou připravené. Event bude vzhledem k místu zelený, ale kvůli vám  klidně během večera vystřídám oboje šaty.

Co bych pro své oblíbené kačery neudělala.  :D Jen doufám, že někoho nevyděsím, že vidí místo bílých myšek bludičku.  :D

 

PS: Máme rychlého pana revírního, tak brzo jsem publikaci nečekala.


  • -1

#4106 Ficule

Ficule

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2017 - 20:30

tomy.22 - koukni se na pravidla těchto stránek. Smazáno.


  • 0

#4107 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2017 - 6:44

Zvědavko, termín jsem si poznamenal, ale je to za dlouho. Nicméně, bude-li čas... :) Maskáčové kolečko oželím, avšak maskáčové šaty, to zní zajímavě. :D


Ficule, tady není ideální místo pro žádost o radu jak na mysterku. Nota bene s relativně vysokým D/T a od aktivního ownera. V prvé řadě zkus napsat jemu. ;)
  • 0

#4108 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2017 - 18:40

Kdyže bude ten Zvědavčí event? V srpnu  se občas možná budu vyskytovat poblíž, jestli mi teda Pepa sveze!


  • 0

#4109 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2017 - 19:13

Poslušně hlásím, že Zvědavčin event bude 12. srpna (GC76HHY).


  • 0

#4110 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2017 - 21:26

Kdyže bude ten Zvědavčí event? V srpnu  se občas možná budu vyskytovat poblíž, jestli mi teda Pepa sveze!

A do prčic, to abych se tam taky zalogoval: Ale musíte mě budit. Jestli usnu, začnu chrápat, Perseidy se leknou a nepřiletí :D .


  • 1

#4111 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2017 - 13:33

Dost dlouho mi dneska trvalo, i když mám v diáři datum výrazně označené právě díky jednomu kačerovi, než jsem si uvědomila, že bych měla popřát. A jaké bylo překvapení, když jsem začala psát křestní jméno místo nicku a Milanů mi vyběhla pěkná řádka.

Takže pánové, užijte si dnešní svátek, ať už máte jméno v nicku jako Midlan2 a Milancer nebo hezky schované jako Paramedic spolu s řadou dalších  a ťuklo mě jen v mailu. Je vás dost, proto posílám přání touto cestou. 


  • -1

#4112 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2017 - 16:20

No, zrovna zelenou nejsem v šatníku zrovna zařízený, ale o to větší challenge. Zatím to nafest coby WA neslíbím, ale povedu v patrnosti. Přinejhorším za oděv může posloužit pár listů z fíkusu nebo ze sebraných spisů plukovníka Kaddáfího, no ne? ;-)
  • 0

#4113 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2017 - 21:32

Toníčku, už to, že jsi začal uvažovat o účasti mě potěšilo - ráda bych tě na eventu přivítala. 

 

Ale dneska jsem se tu vyskytla  především z jiného důvodu: zatímco v části komunity vládne oprávněně deprese z důvodů archivace celé řady zřejmě pěkných keší, tak mě potěšily listingy nových keší jednoho týmu, který jsem poměrně nedávno poznala i osobně. Dneska byla publikována jejich třetí keš a jen počtení je to víc než zajímavé, být blíž, tak se dojedu podívat i na chválenou krabičku. Ona už i jejich prvotina má vysoký počet modrých srdíček. A jak jsem pochopila z logů u dnešní keše, tak pánská část týmu slaví krásné kulatiny, ke kterým bych ráda alespoň na dálku popřála.

 

Tak a tady mají Modrák a spol. jednoduchou mysterku - jsem zvědavá, kdo si jí všimne první, vyluští a především bude schopný ověřit, jestli mám s narozeninami pravdu. :)


  • -1

#4114 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2017 - 7:15

Nevim jestli je to primo sem, ale co uz. Nevite nekdo jestli neexistuje chalange kes, ktera vyzaduje odloveni kese v kazdrm kraji behem jednoho dne?
  • 0

#4115 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2017 - 7:23

AFAIK neexistuje. A nemyslím, že by to byl dobrý nápad.


  • 3

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#4116 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2017 - 8:32

AFAIK neexistuje. A nemyslím, že by to byl dobrý nápad.

Diky, ja si to myslel. nechci to zakladat, jen me zajimalo jestli to neexistuje :)


  • 0

#4117 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2017 - 22:15

Tobě se nezobrazuje tady na fóru, vpravo nahoře, ta reklama na BAREVNÁ CWG? ;-)

 

Nevšiml jsem si příspěvku, pardón. Barevné CWG u mne není CWG. ;)

 

 

Pánové Mr3ska a Kulíšek, zklamu vás - CWG bude klasika, žádné maskáčové. B) Ale jestli vy dva fakt přijedete, tak....

 

Tak já s tim tak nějak počítám a zatim to vypadá, že v autě mam ještě místo. Musim si ale domluvit to spaní/ubytování jak jsi psala...

 

 

Kdyže bude ten Zvědavčí event? V srpnu  se občas možná budu vyskytovat poblíž, jestli mi teda Pepa sveze!

 

Já tam snad jedu tak jestli, případně bych tě mohl svézt. Zatím bych měl mít obsazeno jen půl vehiklu...


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#4118 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2017 - 10:44

Škoda, Povolávací rozkaz, který nedávno po adopci obnovili noví owneři, je díky stavebním pracem opět nelovitelný. To musí mít "radost" stejně tak jako Modrak, který je upozornil. Jestli se někdo na tuhle krásnou keš chystáte, je pozastavená.

 

Ale zajímala by mě jiná věc. Co tady občas někoho vede k založení "nového nicku" , když většina  původní stejně pozná nebo se sami hloupě profláknou jako např. ilus - zmiki?  

 

A nejpodstatnější dotaz. Co byste dělali, kdybyste věděli, že žena, která se motá kolem kačera, co měl problémy s psychicky nemocnou manželkou, má také závažnou diagnózu ze stejné oblasti? Mlčeli nebo taktně naznačili? 


  • -1

#4119 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2017 - 12:19


A nejpodstatnější dotaz. Co byste dělali, kdybyste věděli, že žena, která se motá kolem kačera, co měl problémy s psychicky nemocnou manželkou, má také závažnou diagnózu ze stejné oblasti? Mlčeli nebo taktně naznačili?


Na tenhle dotaz neexistuje zadna spravna odpoved, to si musis sama rict, do jake miry oba znas a sama pred sebou si to obhajis. Ale ber to tak, ze rozhodnout se bude stejne muset ten kacer, ne ty. Treba mne, kdyby to nekdo pred lety rekl, tak bych si usetril spousta trapeni, energie a duvery. Ale poslouchal bych ho? Kdo vi...To je to, co uz ty resit nemusis.
  • 1

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#4120 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2017 - 18:08

A nejpodstatnější dotaz .... naznačili? 

Pokud by dotyčný patřil mezi mé velice dobré přátele, s kterými mluvíme i jinak o osobních věcech, pak bych s ním po důkladném zvážení možná promluvila. Pokud to není přítel, alebrž jen známý, tak bych se do toho nesr.... Ono stejně, jestli se ta madam kolem něj motá "na vážno", tak pochybuju, že by tu nemoc dotyčný nerozpoznal, zvláště pokud má osobní zkušenost spolunažívání s podobně nemocným člověkem. Dost pochybuju, že by potřeboval, aby mu o tom někdo něco vykládal.


  • 3




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama