Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#4801 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2018 - 20:22

Co říkáte na letošní GIFF filmečky?

Sice se mi líbilo pár nápadů včetně českého, který jsem umístila na bednu, ALE nic tak nápaditého a vtipného jako v minulých ročnících, kdy u některých klipů zaznívaly salvy smíchu, se neobjevilo.
...

Přesně. Profesionálněji provedené, ale nemastné neslané, nenápadité.


  • 1

#4802 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2018 - 12:12

Nakonec jsme díky dřívějšímu odjezdu návštěvy GIFF taky stihli. Na kině jsem v loutkovém divadle ještě nebyl :-) Konečně v Jaroměři nějaký event s doprovodným programem (když nepočítám CITO). Taky to byl ten den jediný náš bodík.

 

Jako, příběh o znovuobjevení rodinného památníku mi přišel zajímavý, ale asi tak do logu, do videa by bylo nutné zpracovat trochu asi zajímavěji, aby trochu gradoval. Hledání v zimě "zkušeným" kačerem s tím, jak se zaručeně správně hledají kešky, no, hlavně to nepromítat nováčkům... Vtipných bylo 6 technik geokešingu. Také se je často snažíme neúspěšně aplikovat... Samozřejmě jsem ocenil i české srovnání díkyzabodovek a pěkného výletu v přírodě. Osobně bych čekal více tuctové záběry ze silnice u PWT :-). Zaujaly mě i další, ale loni bych řekl, že byly hezčí.

 

Jinak všimli jste si, že se snížil v ČR počet aktivních keší více jak o 1%? O zakládání PWT se tlachá, když se jejich podíl sníží, tak je tu ticho po pěšině.


  • 1

#4803 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 254 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2018 - 12:39

 

Jinak všimli jste si, že se snížil v ČR počet aktivních keší více jak o 1%? O zakládání PWT se tlachá, když se jejich podíl sníží, tak je tu ticho po pěšině.

 

Tichá, opatrná radost... Hydra JTJPT jen spí zimním spánkem.


  • 2

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#4804 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2018 - 10:45

Tak uz to neni pravda

 

Tichá, opatrná radost... Hydra JTJPT jen spí zimním spánkem.

 

Neni tomu tak, na vychodni fronte je klid. Hydra zdechla :D

 

DSG i JTJPT jsou pryc, snad to neni jen v ramci pripravy na nejakej vetsi projekt :)


Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 16 listopad 2018 - 10:46

  • 1

#4805 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2018 - 11:16

Hurá! Konečně je zase mapa s kešemi v okolí přehledná.


  • 2
Vložený obrázek

#4806 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2018 - 11:21

Myslíte, že tento stav vydrží? Nechci být pesimistou, ale očekával bych nějakou novou šílenost, protože body.
  • 0

#4807 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2018 - 11:37

Myslíte, že tento stav vydrží? Nechci být pesimistou, ale očekával bych nějakou novou šílenost, protože body.

 

kdo vi, vanoce jsou svatky zazraku a stat se muze vsechno :)


  • 2

#4808 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2018 - 13:31

To je tutove ticho pred bouri neb ta mapa je podezrele prazdna.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#4809 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2018 - 15:16

Dovolim si mensi upoutavku, ale verim, ze nektere zaujme. Ti ostatni, at prominou.

 

Nez si nize prectete oficialni text distributora, tak za sebe opet pripomenu, ze je to jedinecna sance se vciti do postav z mnoha znamych filmu a serialu. At uz do Hellboye (). Nebo se rozhodnete objevit krasu budovy jako James Bond (), ci zazijete pohnute osudy postav Bohemy (sceny z Gestapa).

 

 

 

Pozvánka na Den otevřených dveří Ministerstva Dopravy 17.11.2018

 

Na dni otevřených dveří si na své přijdou milovníci nových technologií. K vidění budou létající drony uvnitř ministerstva, ať již profesionální, sportovní, tak amatérské. Návštěvníci si budou moct pod dohledem odborníků bezpilotní létání vyzkoušet, ale také se zeptat, jaká jsou pravidla pro provozování dronů a jaké jsou představy o vytvoření chytrého nebe nad Českou republikou. Pro navození atmosféry jsme natočili průlet sportovního dronu ministerstvem, tady pokud jste ještě neměli tu příležitost, můžete celý průlet shlédnout ve video pozvánce na Facebooku Ministerstva dopravy.

 

Drony ale nebudou jediným tématem dne otevřených dveří. Pro děti budou připraveny soutěže k tématu bezpečnosti silničního provozu, návštěvníci nasednou do otočného simulátoru BESIP, který věrně napodobuje převrácení automobilu při nehodě na střechu. Kromě toho bude možné se podívat do reprezentativních prostor Ministerstva dopravy, kde budou státní organizace jako je Ředitelství silnic a dálnic, Správa železniční dopravní cesty nebo Ředitelství vodních cest prezentovat aktuální a budoucí dopravní projekty. České dráhy si mimo jiné připravily model kolejiště či prezentaci nového jízdního řádu pro příští rok. Na nádvoří ministerstva bude k vidění asistenční vůz, který pomáhá řidičům na dálnici, nebo malé plavidlo a skútr Státní plavební správy. Napříč ministerstvem budou vystaveny historické fotografie, které dokumentují vývoj dopravy za 100 let existence republiky. Například historii pražského letiště, dobovou plavbu po řekách či kouzlo staré železnice. 

 

Nadšence historie může naopak zaujmout setkání s Jiřím Koldou, bývalým a dlouholetým zaměstnancem Ministerstva dopravy, který byl v roce 1968 na půdě ministerstva postřelen sovětskými okupanty. Pan Kolda se zúčastní akce mezi 10. a 11. hodinou. Chybět nebude ani komentovaná prohlídka budovy ministerstva, návštěva pracovny ministra, bývalého bytu komunistického prezidenta Gustáva Husáka či otevření podzemního protiatomového krytu, kde návštěvníky provedou členové historického spolku v dobových vojenských uniformách. Budovu si můžou návštěvníci prohlédnout sami nebo s průvodci Pražské informační služby. Dopolední návštěvníky uvítá ministr dopravy Dan Ťok, dveře úřadu budou všem dokořán mezi 10. a 16. hodinou.


  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#4810 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2018 - 16:09

Auto startuje normálně, čili ihned a už dva dny nesyčí. Včera jsem najezdila něco přes stovku km, dneska necelou a nic. Včera jsem několikrát zastavovala a startovala po cca deseti - dvaceti minutách a vše OK, tak netuším, co se dělo ve čtvrtek.
Mno, ale abych vás při sobotě pobavila, tak dneska, když jsem se chystala ven, povedlo se mi v obýváku tak šikovně zvrhnout sklenici s čerstvě nalitým kafčem, naštěstí prekapavanym, že většina skončila ve speciální prodluzce, na začátku rozdvojce a na konci roztrojce - noťas tam naštěstí nebyl, ale nabíjely se dva tablety a svítila velká lampa. Vyškubla jsem téměř ihned ze sítě, tablety jsou OK, ale rozdělovací prodlužku s ochranou prori přepětí půjdu kupovat novou. Den bez problému nebo drobné pohromy by byl nuda a snad ani žádný takový neznám! :-)

 

 

Tak na tohle ani můj otcovský dohled nestačí.Blondýna je prostě blondýna.

 

Hm... A já si trapně rozlévám kafe jen do hromady faktur. Asi že nejsem blondýna  :ph34r:


  • 0

#4811 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2018 - 22:34

Taky vám došel do mailu od GS tento dotazník ohledně kvality keší?

https://www.geocachi.../?newsletter=PM


  • 0

#4812 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2018 - 1:44

Taky vám došel do mailu od GS tento dotazník ohledně kvality keší?

https://www.geocachi.../?newsletter=PM

 

Jo. Vyplnil jsem to. Opět neřeší podstatné problémy jako kolize eventů a zbytečné statistiky a FP. Ptají se opět na potřebnost fotek, údržby a dalších ptákovin. Zarazila mně otázka na možný limit keší na ownera... to jako upadli? Snad to nikdo nedá že jako jo. Ufff.


  • 0

#4813 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2018 - 7:07

Tak když by padl limit třeba 100 alespoň by zmizely PWT, ale taky jsem dal, že se mi to nelíbí. Oni by vymysleli určitě limit 50 a to ještě všech včetně neaktivních a to by pak byl mazec :-).


  • 0

#4814 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2018 - 7:20

A jaký by asi tak byl problém založit si na zakládání PWT jiný nick? Jedině by to musel ohlídat RW, aby nepovolil zakládání spousty keší těm, kteří nemají nálezy. Ale zase - proč by jim to měl nějak zakazovat, z jakého důvodu? Vím o několika případech, že někdo zakládá jak sám za sebe, tak jako člen nějaké skupiny pod jejím nickem.

Dotazník jsem nedostal ani ho pod tím odkazem nevidím, nevím, co dalšího v něm bylo.


  • 0

#4815 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2018 - 11:53

neomezenej počet FP pro  Premiaky :D to jsem se ale od srdce zasmál.


  • 1

#4816 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2018 - 13:13

Taky jsem e-mail nedostal, ale díky za link, už jsem dotazník vyplnil. :)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#4817 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2018 - 13:33

Mně do e-mailové schránky doputoval, ale vyplnil jsem ho až nyní, když jste mi to připomněli. Některé návrhy, ostatně už zde na ně bylo upozrněno, mi také přijdou jako kraviny. Ostatně, on vlastně celý dotazník neřeší nic zvláště podstatného. Doufám, že se časem objeví nějaké vyhodnocení, které mne bude zajímat. Ačkoli, jedna věc mě vlastně zaujala a to možnost přejmenování NA logu na upozornění pro RV. Sice prkotina, ale co. :)


  • 0

#4818 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2018 - 13:50

Mně do e-mailové schránky doputoval, ale vyplnil jsem ho až nyní, když jste mi to připomněli. Některé návrhy, ostatně už zde na ně bylo upozrněno, mi také přijdou jako kraviny. Ostatně, on vlastně celý dotazník neřeší nic zvláště podstatného. Doufám, že se časem objeví nějaké vyhodnocení, které mne bude zajímat. Ačkoli, jedna věc mě vlastně zaujala a to možnost přejmenování NA logu na upozornění pro RV. Sice prkotina, ale co. :)

 

JJ přejmenování moc pomůže :D


  • 1

#4819 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2018 - 14:25

No u Američanů je to trošku jiné. Dost často sleduju anglické fórum a někteří kačeři se zmínili, že "Needs Archived" nedávají, aby nevyvolali nedůtklivou reakci ownera, že s tím mají špatné zkušenosti. Zdá se, že někteří tamní owneři dovedou být opravdu agresivní, když jim někdo šlápne na kuří oko a dovolí si navrhnout archivaci jejich neudržovaných a rozbitých keší. I tam za roky bylo párkrát řečeno, že název tohoto druhu logu je zavádějící a "Needs Attention" nebo "Needs Reviewer's Attention" odpovídá víc realitě. Samozřejmě, je to jen malý střípek z celku, ale proč ho taky nenapravit.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#4820 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2018 - 14:30

Tak je pravda, že já osobně jsem taky ještě NA ještě nedal. Žádná keš nebyla vysloveně nebezpečná, nebo tak proti pravidlům, že bych si myslel, že by potřebovala zrušit. A na to ostatní by mělo fungovat stejně NM.

A pokud nefunguje NM, tak to NA je asi adekvátní...


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama